Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Kurat, e-suits on ikka liiga isiklik, et seda võhivõõraga jagada, mitte nüüd nii intiimne kui hambahari , aga ikkagi .......

No kena piffi mahla vastu poleks mul midagi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

minult on mahla kerjatud kyll, kallist head liquat (lamp)

Järgmine kord mõtle kõigile neile tollist tagasi saadetud lastidele ja saada e-pekki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd siis uut moodi kerjamine? Vihale ajab see kuradi nuiamine. Tegin analoogi siis jätsin kas või õlle või kasvõi saia/leiva ostmata. Suits oli alati olemas. Palgapäeval otsin 3 plokki ja asi jokk. Nüüd siis raiped käivad 10ne Ce4 clearoga ringi ja nuivad "anna 1ml" MOLLI annan sulle vot.

Sorry elasin end välja aga selline ajude nu**imine on lihtsalt haigeeee...

 

Tänan tähelepanu eest- *kummardab* ja kisub ärritunult mahlapulka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks mu tuttav "teeb" juba aastaid suitsu. küsida pole talt mõtet isegi tuld mitte, sest tal lihtsalt pole. ei suitsu, ei tuld. aga suitsetab ja tihti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole sellistest kunagi aru saanud, kui sa tõmbad siis ole mees ja muretse endale ka mida tõmmata, prioriteedid peavad paigas olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

suitsuhais on hakanud juba muutuma vastikuks :D varem ise tehes ei pannud nagu tähele, aga kuna ise nüüd enam ei tee siis hakkab see lõhn vastu küll (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pöörasin "e-usku 2 aastat tagasi, umbes 3 nädalat oli tubakapakk taskus, igaks juhuks. selle aja möödudes oli seal alles veel umbes 6 sigaretti, aga minu nina ei kannatanud enam tubakalõhna, kinkisin need 6 pulka sõbrale. mida aeg edasi, seda rohkem muutub tubakasuitsu haistmine vastikumaks. olen proovinud "pulli pärast" nüüd, aga kaugemale kui 3 kõhvi ei suuda, jälk on. nii et vastus null

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui elektroonilise sain, ostsin oma viimase paki suitsu ning tegin selle paralleelselt e-sigaretiga nelja päeva jooksul ära (muidu kulus pakk päevas). Järjest vähem maitses.

Hiljuti proovisin ühe kõssi, isegi napsuse peaga oli täiesti jälk, siuke rõve konimaitse :D Nüüd ei saa aru, kuidas suutsin sellist jama pakk päevas endale sisse tõmmata. Ei enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui elektroonilise sain, ostsin oma viimase paki suitsu ning tegin selle paralleelselt e-sigaretiga nelja päeva jooksul ära (muidu kulus pakk päevas). Järjest vähem maitses.

Hiljuti proovisin ühe kõssi, isegi napsuse peaga oli täiesti jälk, siuke rõve konimaitse :D Nüüd ei saa aru, kuidas suutsin sellist jama pakk päevas endale sisse tõmmata. Ei enam.

KLASSIKA (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks Sa inimene piinad ennast, kui tahad oksendada joo täis :D:D

Pole 15 aastat vähemalt oksendanud

Proovisin siis kui aparaat katki läks, enam seda viga ei tee (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaks naiskollegi e-suitsetamisele üle läinud, ja vähemalt 4 elukaasase tuttavat meesterahvast. Kõikidele olen tellinud peleoni t3 seti, seega nad on rahul :-) ahjaa, paar mehe tuttavat on minu kaudu ma nicorexi clearod välja vahetanud...

Me siin nagu maailmaparandajad (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma unenägudes siiani tavasuitsu peal :D just lõpetasin lõunauinaku kus sai 1 pläru kimutud. Huvitav miks ma pole siiani veel kordagi e- suitsu unenäos tõmmanud ?(lamp) Ja huvitaval kombel pole tavasuits unenäos (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üleeile ostsin esimese e-sigareti mileks oli Evic. Eile oli esimene päev, kus ei teinud ühtegi analoogi, ei tundud isegi vajadust mitte. Täna seda teemat lugedes mõtlesin, et proovin, kuna pakk nagunii vedeleb, et kas tõesti on elamus negatiivne võrreldes vedelikuga ja nii ongi, lausa uskumatu, tuleb tunnistada, vedelik ftw tõega hetkel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isegi suitsuhais on vastikuks muutunud .Vaesed sõbrad tuttavad ja sugulased,kes on seda rõvedat haisu pidanud minu juures kannatama üle 20 a.enne e-sig.üleminekut .Juba kolmas kuu läheb e-ga, proovisin ka huvi pärast tavasig 1 mahv krt on ikka jälkus .Nii,et edu teile e-sigaristid ja ohtralt auru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai siis proovitud ka 1 mahv tavalist. Polnudki väga hull aga maitse oli ikka sitt mis sitt. Sülitama ajas ja teist kõssi enam ei tahtnud. Nii et jutt õige. Pole suurem asi maitseelamus võrreldes e-sigaretiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pidudel purjuspeaga tundub 12mg vedelik suht lahja ning kui kangemat kaasas pole kipub mõni tavaline ikka minema, kaine peaga ei kutsu enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmise kuu lõpus käisin Türgis ja kolmandal päeval avastasin, et olen unustanud piisavalt vedelikke kaasa võtta... tegin siis 9 päeva tavalist suitsu. Hea on see, et muidu tõmbasin kanget 18mg vedelikku aga tagasi tulles oli see hirmkange mu jaoks ja hakkasin tegema keskmise kangusega 12mg e-suitsu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...