Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Olles isegi täiesti e-värgi peal juba ligi pool aastat, siis tegin mingi päev ühe suitsu jälle(ma otseselt ei vihka seda, aga lihtsalt pean e-värki ikkagi tervist vähemkahjustavaks), päris jõhker ikka, kuidas peale suitsu haisesin üle kere nagu vana parm, huvitav mis need aastad mittesuitsetajad minu kõrval on teinud :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see nädal üsna suur katsumus, kuna unustasin kaks akut koos laadijaga ema juurde laadima, ise tulin nädalaks tööle. Ilma akuta on vamo paraku kasutu. Õnneks ostsin ennist ego laadija ja viskasin x6e kotti. Vamoga harjunule tundub see kui supiaur aga peab hakkama saama. Tegelikult olen vist sõltuvusest prii. Eile unustasin täitsa ära ja tänagi rändas vivi huulik alles õhtul mokkade vahele. Analoog tuli alles seda teemat sirvides meelde. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 nädalat umbes elektroonika peal, pole kordagi teinud tavasuitsu. Esimene nädal oli kõige hullem, polnud ikkagi see millega juba harjunud.Kodus oli esuits koguaeg ees, see viis siis mõtted eemale suitsust. Töö juures õnneks 5 7'st esuitsu peal. Ma arvan et kui praegu viskaks ühe suitsu ette, hakkaks lihtsalt öökima kui juba selle haisgi teeb sama. 10 aastat suitsetanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korra proovisin, Jaanipäeval. Alguses oli hea aga lõpus tulid kõhus,Viru valges loksunud kartulisalat ja grillitud liha üles vaatama, mida see loll teeb. Pärast seda pole proovida tahtnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teate

ma seda anaali ikka vahest tarvitan

eriti kui mo tubakagrabi rahule ei jäta mudu

samas

pidin semu õue (välja) saatma sest anaaali lehk häiris hommikl kl 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle aasta nüüd E peal olnud ja kahjuks tuli sisse ühe paki tavalise tõmbamist kaitseväe metsalaagris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle aasta nüüd E peal olnud ja kahjuks tuli sisse ühe paki tavalise tõmbamist kaitseväe metsalaagris.

nyyd saad karistada nagu foorumi reeglid ette näevad, eeldan, et lugesid need ikka korralikult läbi kui regasid? (lamp)

 

-- 22 Dets 2013 21:22 --

 

Kas metsas oli keelatud e-sigaretti tõmmata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olnud keelatud. Ei tahtunud evici kaasas tassida kuna ei teadnud millal mingid roomamised ja hüppamised on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle aasta nüüd E peal olnud ja kahjuks tuli sisse ühe paki tavalise tõmbamist kaitseväe metsalaagris.

Oleks võinud clearo ja nats traati kaasa võtta, taskulambist oleks voolu saanud ja elu lill ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahel teen mõne analoogi

 

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuni aastavahetuseni oli keeruline. aga peale seda pole ühtegi teinud ja kui aus olla siis ei taha ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigaretid jätsin päevapealt ja pole ka kordagi "komistanud". Suitsu lõhn on ebameeldiv aga talutav. Pole tekkinud ka mingit isu sigari või sigarillo järele. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigaretid jätsin päevapealt ja pole ka kordagi "komistanud". Suitsu lõhn on ebameeldiv aga talutav. Pole tekkinud ka mingit isu sigari või sigarillo järele. (esiga)

+1 (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigaretid jätsin päevapealt ja pole ka kordagi "komistanud". Suitsu lõhn on ebameeldiv aga talutav. Pole tekkinud ka mingit isu sigari või sigarillo järele. (esiga)

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti aasta täis e-suitsuga ning selle aja jooksul pole kordagi analoogi teinud. Pole isegi huvi olnud proovida :)

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti aasta täis e-suitsuga ning selle aja jooksul pole kordagi analoogi teinud. Pole isegi huvi olnud proovida :)

Sama seis endalgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul aegajalt käib mingi mõte läbi, et prooviks mis maitsega analoog nüüd tundub. Õnneks olen endale kindlaks jäänud ja seda mitte teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jätsin kuu aega tagasi maha analoogi .Kodus vedeleb veel pool pakki salasuitsu.Isu küll enam ei ole.Jätan selle vennale,kui külla tuleb.Kunagi hiljem proovin ka e sigaretita hakkama saada.Eks näis proovin venna ka e usku pöörata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavasuits on saast, seda enam ei taha. Samuti ei taha peale evicut ja vamot enam ego pliiatseid. E-sigaret on muutumas hobiks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei taha enam evicut. Mechid liiga head. Saaks korralikud akud kah...

Sul mõni mech vasest ka? Pidi palju parem olema kui terasest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...