Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Mõtlesin - kui paljud veel tubakat kasutavad ja millistes kogustes? Minul sai nüüd e-suitsu päevi 11 tükki täis ja selle aja jooksul olen tõmmanud 3 sigaretti lihtsalt huvi pärast. Mingit vajadust küll pole olnud - vahest käib korra mõte peast läbi, et vaja rõdule minna, aga siis tuleb meelde, et ega ikka ei ole vaja küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 päeva tagasi otsustasin, et aitab tavasigaretist ning seni pole ühtegi teinud, isegi proovimise mõttes mitte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ka peale e-sigareti kätte saamist ühtegi mahvi tavalist teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööjuures olen passiivne suitsetaja, sest suitsuruumis teevad mõned dinosaurused veel analooge ka. Aga ega vajadust ei ole, mõned meie e-suitsejad vahest tõmbavad ikka tavalisi ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa suitsuruumis suitsetamas käid?

Seltskonna mõttes ja sellepärast ka, et üks ülemus leidis, et äkki lähevad tuletõrje alarmid käima või miskit... Ma ei viitsi vaielda, lihtsam jalutada veits ja kohvi ka võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa suitsuruumis suitsetamas käid?

Seltskonna mõttes ja sellepärast ka, et üks ülemus leidis, et äkki lähevad tuletõrje alarmid käima või miskit... Ma ei viitsi vaielda, lihtsam jalutada veits ja kohvi ka võtta.

siit küsimus - kas keegi on proovinud mida teeb suitsualarm? loogiliselt võttes ei tee vist midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa suitsuruumis suitsetamas käid?

Seltskonna mõttes ja sellepärast ka, et üks ülemus leidis, et äkki lähevad tuletõrje alarmid käima või miskit... Ma ei viitsi vaielda, lihtsam jalutada veits ja kohvi ka võtta.

siit küsimus - kas keegi on proovinud mida teeb suitsualarm? loogiliselt võttes ei tee vist midagi.

Kui otse andurisse puhuda, siis peaks andur tööle hakkama küll. Aastaid tagasi ühel objektil tuli pooled andurid laest alla võtta, kuna töötajad pesid ruume kuuma veega(survepesu) ning veeaur pani andurid tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii kui stardika kätte sain, enam analoogi ei tahtnud, mõtetki ei tulnud. Nüüd vedeleb pool pakki tõrvapulki sahtlis koos tulemasinaga, et mõnd hädas kolleegi välja aidata. Mahlamalakat imen töölaua taga, aga aegajalt ajan end tagajalgadele ja vantsin rõdule, et monitoridest silmi puhata, muidu mula ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neljas päev metsas ja täna mõtlesin, et proovin kudas maitseb peale 2 kuust pausi. Tundus päris vastik, ise veel imestasin,et mis krt mind sundis 20 aastat tagasi suitsetamisega alustamist (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka valetama, mõni suits ikka vahel tuleb veel ära aga maitse on ikka (öäk) küll. Paneb mõtlema , et kuidas kunagi(ja mitte väga kaua aega tagasi :D) sai seda peaaegu terve paki ära tõmmatud....

Share this post


Link to post
Share on other sites

3mas nädal läheb juba ilma suitsuta :) töökaaslased algul suhtusid e-suitsu skeptiliselt aga nüüd mõtlevad minu ja enda kulude peale siis hakkavad ka juba küsima ,et ou kust sa selle "pulga" ikka ostsid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole tavalist sellest ajast peale puutunud, kui e-pläru peale sai mindud. Pole tahtmist ka tekkinud. Üle poole aasta juba.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale kaht nädalat ilma oldud proovisin "napsuse peaga" paar mahvi ja suht pask oli :S

 

Suitsu anduri juurde korraks tagasi tulla siis võtsin lae alt ära ja vaatasin kas patarei veel täis, puhusin suitsu otse peale ja hakkas röökima.

Panin nüüd tähele seda ka, et kui toas teen e-suitsu siis anduri tuli hakkab tihedamalt vilkuma aga röökima ei hakka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii kui stardika kätte sain, enam analoogi ei tahtnud, mõtetki ei tulnud. Nüüd vedeleb pool pakki tõrvapulki sahtlis koos tulemasinaga, et mõnd hädas kolleegi välja aidata. Mahlamalakat imen töölaua taga, aga aegajalt ajan end tagajalgadele ja vantsin rõdule, et monitoridest silmi puhata, muidu mula ajada.

Mul samuti autos poolik pakk veel alles, aga isegi siis, kui ainuke clearo poolvigane oli, ei võtnud!

Nii kui e pläru sain, sellest ajast pole proovinud. Ise ka imestan, et eelnevad 25 aastat tõmbasin suitsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3mas nädal läheb juba ilma suitsuta :) töökaaslased algul suhtusid e-suitsu skeptiliselt aga nüüd mõtlevad minu ja enda kulude peale siis hakkavad ka juba küsima ,et ou kust sa selle "pulga" ikka ostsid :D

Kusjuures mul töö juures sama asi :)

Alguses vaadati silma nurgast et hmm millal jutu välja imed pastakast :) nüüd küsitakse et "Anna ma proovin ka"...- "Poleks arvanudki...Kust sa..."

Aga eks neid "Peaks ka" selle on oma jagu. Jutumehed ainult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tööl isegi naised juba uurivad, et kust osta jne. Paar meest on jälle juurde tekkinud. E-suits vallutab maailma (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tööl isegi naised juba uurivad, et kust osta jne. Paar meest on jälle juurde tekkinud. E-suits vallutab maailma (Y)(esiga)

"Ja nii ongi..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...