Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Kui seda ei arvesta, et naine suitsetab - seega olen tihti tossu sees - siis ise pole alates 3 detsember mitte ühtegi puutunud.

ei taha ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas naisega suudelda on? Mul omal kogemus puudub, kuna mittesuitsetajana suudlesin viimati suitsetajat, kui 13 olin, ei mäleta ka enam, mis tunne oli, kuna muud kehaosad röövisid muid meeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lõhna ja maitsetaju on veits rikkis terve elu olnud. Ei ole siiamaani sellepeale mõelnudki - aga juu siis ei tunnegi midagi kui pole häirind :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rsk, kaalikatesse uss ja kartulisse mardikas, sigudik teid vötku ja vanapagan imegu...kusege ise oma liivakasti, krdi ..... (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rsk, kaalikatesse uss ja kartulisse mardikas, sigudik teid vötku ja vanapagan imegu...kusege ise oma liivakasti, krdi ..... (lamp)

:lol:

rahu ainult rahu ytles karlsson ja närvitses edasi (psühho)

mida täna ikka teha kui norida, rummi juua ja elektroonilist pulka imeda (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rsk, kaalikatesse uss ja kartulisse mardikas, sigudik teid vötku ja vanapagan imegu...kusege ise oma liivakasti, krdi ..... (lamp)

:lol:

rahu ainult rahu ytles karlsson ja närvitses edasi (psühho)

mida täna ikka teha kui norida, rummi juua ja elektroonilist pulka imeda (õlut)

Ise väitsid et täna ei joo :D

krt see MOE viin on ikka jubedalt rõve isegi peale kahte ViruValget (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rsk, kaalikatesse uss ja kartulisse mardikas, sigudik teid vötku ja vanapagan imegu...kusege ise oma liivakasti, krdi ..... (lamp)

:lol:

rahu ainult rahu ytles karlsson ja närvitses edasi (psühho)

mida täna ikka teha kui norida, rummi juua ja elektroonilist pulka imeda (õlut)

Ise väitsid et täna ei joo :D

krt see MOE viin on ikka jubedalt rõve isegi peale kahte ViruValget (öäk)

18c sooja, naine lõhkus mobla ära.

selle asemel, et mulle öelda ja ma telliks ebayst krd ekraani 10€ eest, läks ta parandusse sellega. no mida helli

arvad, et see ei aja (õlut)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rsk, kaalikatesse uss ja kartulisse mardikas, sigudik teid vötku ja vanapagan imegu...kusege ise oma liivakasti, krdi ..... (lamp)

:lol:

rahu ainult rahu ytles karlsson ja närvitses edasi (psühho)

mida täna ikka teha kui norida, rummi juua ja elektroonilist pulka imeda (õlut)

Ise väitsid et täna ei joo :D

krt see MOE viin on ikka jubedalt rõve isegi peale kahte ViruValget (öäk)

18c sooja, naine lõhkus mobla ära, arvad, et see ei aja jooma (psühho)
Sinu moble ? Nüüd sul angaaris ikka suht pistets :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritasin tükk aega aru saada mida kuradit tee irvitate. Tükkaega hiljem alles jõudis kohale :D

Pole hullu - ma sain alles nüüd pihta. Aga pole midagi strohher - erinevus rikastab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu lugu natukene värvikam, kui nii võib öelda... 4 aastat tagasi sai suits maha jäetud ning hakkasin tegema poole hullemat huuletubakat... Nüüd sai võetud e-sigaret, et loobuda igemete tapmisest, aga alles jätta nikotiin. Olen selle poole teise kuu jooksul, mil e-sigareti olen teinud, proovinud suitsu ning huuletubakat ja tekkisid samad mõtted nagu paljudel, et kuidas ma sain nii pikalt neid tarvitada. Ühesõnaga, e-sigaret üle kõige. (Y) Parem on nii minul, kui naisel. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Möödunud reedest läksin mõtestatult üle ainult vedelikule. Paraku valearvestuse tõttu jäin keset pühapäeva kohas, kus juurde osta polnud võimalik, kuivale. Tol õhtul tegin kolm analoogi (ema pakist), mis arvatavasti oleks ka neljapäeval vastikud olnud -- nüüd pärast kahte ja poolt mahlapäeva olid need lihtsalt jõledad:) Esmaspäeval leidsin töö juures sahtlist peaaegu tühja paki (3 tk) oma tavalist marki. Meenutades, kui palju kordi elus olen mahajätmise mõtteid mõlgutades suitse minema visanud ja hiljem neist unistanud, jagasin need rahulikult päeva peale vedeliku sekka võrdluseks ära. Õhtul kell 11 neist viimast tehes nentisin endamisi (sel päeval siis juba 3. korda), et ka mu lemmikmargi järelmaitse on muutunud tõsiselt nilbeks. Sisse tõmmates lõhn ja mekk olid iseenesest talutavad, aga koni kustutasin juba hapu näoga ja sülitasin prügiurni vandudes järele kah. Hüvasti, suitsud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Möödunud reedest läksin mõtestatult üle ainult vedelikule. Paraku valearvestuse tõttu jäin keset pühapäeva kohas, kus juurde osta polnud võimalik, kuivale. Tol õhtul tegin kolm analoogi (ema pakist), mis arvatavasti oleks ka neljapäeval vastikud olnud -- nüüd pärast kahte ja poolt mahlapäeva olid need lihtsalt jõledad:) Esmaspäeval leidsin töö juures sahtlist peaaegu tühja paki (3 tk) oma tavalist marki. Meenutades, kui palju kordi elus olen mahajätmise mõtteid mõlgutades suitse minema visanud ja hiljem neist unistanud, jagasin need rahulikult päeva peale vedeliku sekka võrdluseks ära. Õhtul kell 11 neist viimast tehes nentisin endamisi (sel päeval siis juba 3. korda), et ka mu lemmikmargi järelmaitse on muutunud tõsiselt nilbeks. Sisse tõmmates lõhn ja mekk olid iseenesest talutavad, aga koni kustutasin juba hapu näoga ja sülitasin prügiurni vandudes järele kah. Hüvasti, suitsud!

Väga liigutav jutuke :)

Olen umbes 2 pool kuud tõmmanud vedelikke, vahete vahel olen mõtelnud et kuidas oleks... - kuid kaugemale sellega ei jõua, seega tarvitan üsna 0 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...