Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Tõmban päevas paki kangemapoolsemaid suitse ja juba e-pulgatagi hakkan aru saama, et suht rõve. Oleks vaja muutust.

tõmba pulka nädal ja siis proovi suitsu (Y);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvates tegi sigarettide maitse suure sammu rõveduse poole siis kui nad "isekustuvaks" muudeti. (öäk)

Naturaalset pole nüüd loetud päevad enam tarvitanud ja ega tahagi enam - need võõrutusnähud, mida ma praegu läbi elan, ehmatavad ära. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analoogidel ei ole tõesti mingit mõtet e kõrval. Pole isegi väikest isu. Kuigi eelnevalt umbes kaheksa aastat tõrva imenud. Go for e ! (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 aastat suitsetanud, nüüd siis 14 päeva elektroonika peal ja pole kordagi veel päris suitsu isu tekinud, eks vähe aega ka veel möödas.

Alustasin tavalise eGo, CE4 ning CE5'ga. Üle nädala vast kestis see vidin ja pekki ta läks. Siis küll mõtlesin, et täis jama ikka see. Lõpuks siis otsustasin osta Vamo ja iClear 30'ne ning (Y) Hoopis teine asi, ütles mees kui võtis kolmanda naise. Suht ebamugavalt suur on ta küll, aga mis teha.

Lõpp läks küll suht OT'ks aga sain välja öeldud. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoopis teine asi, ütles mees kui võtis kolmanda naise. Suht ebamugavalt suur on ta küll, aga mis teha.

(teretule)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endalgi EVIC juba soetatud, kuigi epopari staaži veel vähe :D olen proovinud ikka paar korda tavasuitsu, kuid eks oskad ise seda juba kommenteerida (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolm kuud e-popsamist on täis. Isegi mõte tavasuitsust tekitab vastikust. Ka sigariga ei meelita enam. (Y):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolmas kuu läheb. Kuna oman õnnist mittehaistmise taudi, siis lõhna koha pealt jään vastuse võlgu.

Üleeile küsisin sõbra käest prooviks paar mahvi tavalist pinutagust. Hetkeks lõi lõõrid korralikult kinni.

Jään ikka glütseriini aurutama (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole tavalist sellest ajast peale puutunud, kui e-pläru peale sai mindud. Pole tahtmist ka tekkinud. Üle poole aasta juba.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

õige mees nagu mina 6kuud ilma suitsuta ega ei kotti enam

 

-- 15 Nov 2013 23:15 --

 

nõrga kes suitsu teevad arvan mina meil tööjuures ehe näide 20 inimest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joogiga ostan vahest paki Al Capone. Nii paar-kolm korda nädalas võtan oma Mud Jugi sülle ja mälun Red Man Golden Blendi :idea:

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siia maani pole enam ühteki teinud ja ei taha ka sest poeski on vastik kui keegi on värskelt suitsetanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pakki pole 3 nädalat ostnud, vahel on õllese peaga paar tubakapulka kätte sattunud ja kodus on mõnede "lõtvame momentide" jaoks paar Al Capone'i ka alles jäänud veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..kolimise käigus leidsin kokku 5 pakki rohelist Marlat.....panin kappi ritta ....tuletama meelde millega olen kunagi tegelenud :oops: ja vahest satub mõni analooge popsiv sõbrake külla, kel näpud põhjas :P:twisted:

Ise pole alates 31 mai õhtust enam ühtegi mahvi proovinud..... lodetavasti ei proovi ka enam :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

27. juunil sain Spezzilt oma esimese stardika ning peale seda pole kordagi tavasuitsu teinud. Ainult loll harjumus tööjuures koos teistega suitsuruumis tossata, niiet riided haisevad endiselt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

17.märtsi lõuna ajal sain esimese komplekti kätte, proovimise ja katsetamise käigus sai veel 3 tavasuitsu tehtud. Alates 19.märtsist pole ühtegi analoogi teinud. Vahepeal tundus suitsu lõhngi täiesti jälestusväärne, praeguseks enam ei häiri ja mingit soovi tema järele ka ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See riiete ja kätte haisemine mulle kõige rohkem närvidele käiski... Ja muidugi tuha maitse suus :D

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...