Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Olles isegi täiesti e-värgi peal juba ligi pool aastat, siis tegin mingi päev ühe suitsu jälle(ma otseselt ei vihka seda, aga lihtsalt pean e-värki ikkagi tervist vähemkahjustavaks), päris jõhker ikka, kuidas peale suitsu haisesin üle kere nagu vana parm, huvitav mis need aastad mittesuitsetajad minu kõrval on teinud :idea:

Mul see nädal üsna suur katsumus, kuna unustasin kaks akut koos laadijaga ema juurde laadima, ise tulin nädalaks tööle. Ilma akuta on vamo paraku kasutu. Õnneks ostsin ennist ego laadija ja viskasin x6e kotti. Vamoga harjunule tundub see kui supiaur aga peab hakkama saama. Tegelikult olen vist sõltuvusest prii. Eile unustasin täitsa ära ja tänagi rändas vivi huulik alles õhtul mokkade vahele. Analoog tuli alles seda teemat sirvides meelde. :D

3 nädalat umbes elektroonika peal, pole kordagi teinud tavasuitsu. Esimene nädal oli kõige hullem, polnud ikkagi see millega juba harjunud.Kodus oli esuits koguaeg ees, see viis siis mõtted eemale suitsust. Töö juures õnneks 5 7'st esuitsu peal. Ma arvan et kui praegu viskaks ühe suitsu ette, hakkaks lihtsalt öökima kui juba selle haisgi teeb sama. 10 aastat suitsetanud.

Üle aasta nüüd E peal olnud ja kahjuks tuli sisse ühe paki tavalise tõmbamist kaitseväe metsalaagris.

Üle aasta nüüd E peal olnud ja kahjuks tuli sisse ühe paki tavalise tõmbamist kaitseväe metsalaagris.

nyyd saad karistada nagu foorumi reeglid ette näevad, eeldan, et lugesid need ikka korralikult läbi kui regasid? (lamp)

-- 22 Dets 2013 21:22 --

Kas metsas oli keelatud e-sigaretti tõmmata?

Ei olnud keelatud. Ei tahtunud evici kaasas tassida kuna ei teadnud millal mingid roomamised ja hüppamised on.

Sigaretid jätsin päevapealt ja pole ka kordagi "komistanud". Suitsu lõhn on ebameeldiv aga talutav. Pole tekkinud ka mingit isu sigari või sigarillo järele. (esiga)

+1