Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
YesIBite

Rasedus & e-sigaret?

Recommended Posts

Hei!

 

Tekkis selline küsimus, et kas rasedad naised tohivad samuti e-sigareti teha (loomulikul 0mg-se vedelikuga)?

 

Nimelt sai üks minu väga hea sõbranna hiljuti teada, et on rase ning kuna ta on juba aastaid suitsetanud, siis loobuda on väga raske. Niisiis tekkiski tal küsimus, et kas e-sigaret oleks ohutu lahendus? :)

 

Ehk oskab keegi targem aidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsigu oma arsti käest. Mul üks tuttav sai loa arstilt pärast mikroinsulti. Igal juhul parem e-sigaret, kui tava sigaret. Kõik 400 kemikaali ja arutul hulgal tõrva jääb ära...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsigu oma arsti käest. Mul üks tuttav sai loa arstilt pärast mikroinsulti. Igal juhul parem e-sigaret, kui tava sigaret. Kõik 400 kemikaali ja arutul hulgal tõrva jääb ära...

viimati oli 4000 kemikaali, aga see selleks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna seda piisavalt pole uuritud siis võib ka arst ainult oma subjektiivse arvamuse öelda. Kui muud moodi ei õnnestu (nagu vist enamus foorumi külastajatel ;) ) siis kindlasti 0 nikotiiniga vedelik peaks olema tervislikum jah. Soovitaks uurida ka maitsevedelike kohta kas on mingit infot et üks on looduslikum, parem või mis iganes kui teine. Ei tea kas selle kohta netis üldse mingit infot on aga uurida ikka tasuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsigu oma arsti käest. Mul üks tuttav sai loa arstilt pärast mikroinsulti. Igal juhul parem e-sigaret, kui tava sigaret. Kõik 400 kemikaali ja arutul hulgal tõrva jääb ära...

viimati oli 4000 kemikaali, aga see selleks :D
Tähenäria :lol:

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...