Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

nu inu stv seda seal ei ole kohe mitte, ja kui ta seal on kunagi olnud siis seda enam ei ole, spezz il õigus, see vidin pole minul ka lurisenud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin viskasin ka selle minema ja tundub nagu peale seda hakkasid probleemid

 

-- 05 Juul 2013 07:40 --

 

Just mahl läheb aku klemmide peale nagu

 

-- 06 Juul 2013 00:49 --

 

Tundub asi tipptopp olema, korra oli see jama nüüd toimib veatult (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja majale tiba juurde ehitada( kahe sarika jagu). Alla jääks nii öelda tuulekoda ja ülesse pesuruumid. Plaan teha see postvundamendile, aga mis tuleks postide samm? Hoone 7,5m lai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja majale tiba juurde ehitada( kahe sarika jagu). Alla jääks nii öelda tuulekoda ja ülesse pesuruumid. Plaan teha see postvundamendile, aga mis tuleks postide samm? Hoone 7,5m lai.

Postide alt käib õhk läbi ja peal puitkarakss?

Pakuks, et postid 1,5 m sammuga (aga spetsialistid oskasvad kindlasti täpsemalt öelda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja majale tiba juurde ehitada( kahe sarika jagu). Alla jääks nii öelda tuulekoda ja ülesse pesuruumid. Plaan teha see postvundamendile, aga mis tuleks postide samm? Hoone 7,5m lai.

Postide alt käib õhk läbi ja peal puitkarakss?

Pakuks, et postid 1,5 m sammuga (aga spetsialistid oskasvad kindlasti täpsemalt öelda)

Alt jääks tuulduv jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sul siia ikka inseneri vastust vaja ja kalkulatsioone taha kui tahad võimalikult kokkuhoidlikult hakkama saada.

Aga kui läheb lambikas siis pane talupoja mõistusega pluss tambov juurde ja vast talvel lumega selga ei tule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks on kõik toolid tehtud päkapikkude tarbeks? :x Õnnestus järjekordne tool puruks istuda (neljas juba viimase paari aasta jooksul) ja käisin mõned mööblipoed läbi, et uus osta aga ükski ei toeta normaalselt selga. Praegu küürutan mingi kipaka junni otsas ja tunnetan ette kuidas seljavalud tulevad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziisas tuleb puhkuselt ja teeb kuuri/maja osa militarile valmis (psühho)

Angaaris paberile teed või? :D

Ise mõtlesin, et kui karkassi postid panen 60cm sammuga siis vundamendi omad 120cm sammuga ja tuleb väga pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uurisin vähe ehitusfoorumist- posti alla peaks mingi talla valama ja hiljem postide ümber liiv siis ei tohiks midagi juhtuda. Hetkel 70cm sügavusele jõudnud ja paas ees, rohkem ei viitsi närida(ei ulata enam augupõhjast sodi väljatõstama ka). Kogu kupatuses kasutan 50x150 materjali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire küss tekkis. Kust saaks Tallinnas normaalse hinnaga suruõhku osta. Tahaks seda Prf'i oma või vähemalt sama survega, osta. Arvutikeskus pandi kinni ja nüüd ei tea kust otsida.

Saada on igast paska, acme ja ma ei tea mida....survet pole ollagi...

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas võrrelda e-vedeliku ja tavasuitsu? Mitu ml. 12mg. nikotiiniga vedelikku võrdub paki suitsuga? Selle üle murran pead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks on 2,5 ml võrdne ühe pakiga - enne tõmbasin 2 pakki analoogi päevas, nüüd läheb ca 5 ml. Ma ei tea kui palju minu organism sisseauratavast kogusest omastab, aga kuna ta tunneb ennast hästi, siis sellest teadmisest mulle piisab ;)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

5-6mil päevas ja varem 1 pakk winstonit (valge)

neid ei saa otse võttelda kahjuks.

Minu jaoks on 2,5 ml võrdne ühe pakiga - enne tõmbasin 2 pakki analoogi päevas, nüüd läheb ca 5 ml. Ma ei tea kui palju minu organism sisseauratavast kogusest omastab, aga kuna ta tunneb ennast hästi, siis sellest teadmisest mulle piisab ;)(esiga)

täpselt nii (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...