Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Milline on kõige mõistlikum Liqua ostmise koht? Ma olen siit http://www.vibratank.eu/ tellinud 30ml pudeleid viie ja kuue kaupa ning tarnetega pole probleeme olnud.

Aga järsku on mingi asjalikum koht, kust saaks parema hinnaga või siis kiiremini kauba kätte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasest Liqua ühistellimuse teemast leidsin, et 2*30ml oli koos transaga maksnud 21 EUR. See on siis 10,5 EUR / pudel. Vibratank'ist tellides oli aga mul kulu 9,28 EUR / 30 ml pudel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasest Liqua ühistellimuse teemast leidsin, et 2*30ml oli koos transaga maksnud 21 EUR. See on siis 10,5 EUR / pudel. Vibratank'ist tellides oli aga mul kulu 9,28 EUR / 30 ml pudel.

Võrdle võrreldavaga

Kui võtad yhisest 6 pudelit, siis hind on hoopis teine. Transa osakaal on 2 pudeli korral ikka väga suur.

7x30ml=59,45, pudeli hind 8.50 (psühho)

Fasttech tore koht joogi tellimiseks, hind ju väga odav (psühho)

Aga........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, selge siis. Lihtsalt selles vanas teemas ei olnud enam algset infot esimeses postituses ja tuli teha järeldusi vastuste põhjal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai siin natuke palju aroome kokku ahnitsetud ja sellest ka küsimus. Kui kaua Inawera aroomid säilivad? Karpidel infot pole. Kas keegi oskab arvata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

palun leidke mulle samsung teleka UE32F5300AWXXH firmware (pysivara), ma rsk ei leia :(

1105 või vanem

krd elioni äpp ei funka, sest lasin uue peale yle usb, mitte yle võrgu, tyr nad seda sinna siis topivad :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

palun leidke mulle samsung teleka UE32F5300AWXXH firmware (pysivara), ma rsk ei leia :(

1105 või vanem

krd elioni äpp ei funka, sest lasin uue peale yle usb, mitte yle võrgu, tyr nad seda sinna siis topivad :(

Vanemat firmware ei saa peale panna.

See elioni samsungi app on üks loodusõnnetus. Mul selle jamaga juba üle poole aastane kogemus ja juuni algusest siiani olen juba ilma... Seega varu aega ja kannatust.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda , mis võiks maksma minna ühe puurkaevu rajamine. Lihtsalt keskmine hind meetri puurimine ja projekt.

No kusagilt ei leia, see paistab on küll suur saladus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda , mis võiks maksma minna ühe puurkaevu rajamine. Lihtsalt keskmine hind meetri puurimine ja projekt.

No kusagilt ei leia, see paistab on küll suur saladus.

minu arust sellist hinda polegi :roll:

sa pead ikka igast firmast eraldi pärima.

kui ma aastaid tagasi ise puurkaevu asju ajasin siis

see käis paljudes kohtades nii, et alla 30k eegu firmad välja ei roninudki.

kuigi kaev peaks mul olema nii umbes 12-15 meetrit

 

mul käis see küll nii, et sain kolmandal katsel riiklikku programmi kus

tuli omal kanda 33% kulutustest.

kokku läks siis nii - 30k kaevule koos manteltoruga.

15k pumbale, torudele jms materjali, 15k trass majani ja ühendused särgid värgid.

kokku 60, ise maksin 20k eeku

hinnad eekudes sellepärast, et eelarve tehti eekudes, kuigi puurimine toimus euroajal 2011

 

kasutaja Hiid lasi oma puurkaevu rajada mingil

tsaariaegsel puurmasinal, see võttis küll meetri järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga uuri parem loodava puurkaevu ümbrusest, et mis ja kuidas.

küllap need kellel hiljuti kaev tehti oskavad täpsemalt rääkida

 

näiteks need vanad kes mul käisid puurimas mainisid,

et varem puurisid nad minu kandis 2x sügavamaid kaeve

aga rahvas sai roostest vett, mulle tehti kaev ülemisse kihti ja ei mingit muret.

 

aasta hiljem käis mingi ülevaataja kontrollimas kuidas riigi raha on kasutatud (psühho)

ja näitas oma nutikast pilte kallitest rauapüüduritest, roostestest pesumasinatest ja kraanikaussidest.

seega oleks mõistlik enne põhjalikult uurida hilisema kepi vältimiseks (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka meie kandis on puurkaevud ~76 m ja vesi on kare ning roostene. Meie oma on miski 30 m, puhta, selge ja mõnusa veega. Ühed vanad kaevutegijad käisid kompressoriga liiva välja pesemas ja ütlesid, et see on nõuka-ajal tehtud "piraatkaev", vesi tuleb ülemistest kihtidest, seda on palju ja see on puhtam kui "normaalses" puurkaevus...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil siin nii väljasurnud kant, et vanemad kaevud on tsaariaegsed ja uuemad ilma sõja aegsed. Meie kaev oli ka munakivi seintega. Kivid hakkasid sisse kukkuma, siis panime kaevurõngad sisse. Sellest muidugi nüüd oma 30 aastat möödas. Vesi on puhas, aga kuival ajal kipub väheseks jääma. Naabrid kaebavad ka kuivade kaevude üle.

Vanasti seda probleemi pold, sest rabad olid rabad ja sood olid sood. Seltsimehed nõuka ajal kukkusid kõike kuivendama ja pärast seda ongi vett vähem. See muidugi minu arvamus.

Krt, see puurkaevu tegemine tundub hirmus loterii olevat, loen ja imestan. Küll on vee kvaliteet kehv ja küll muud probleemid. Ei tea, kas julgengi jamama hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui põhjavee tase mängib, siis aitab ainult puurkaev. Praegu on vist nõuded karmimad ja nõutakse projekti jne. Muidugi peaks võimalik olema, et puurivad vaikselt praeguse kaevu põhjast edasi, tasu sulas ja kõik happy :lol: Töö ise käib kähku - mõned tunnid ja vesi käes. Peamine, et suur masin kaevu kõrvale sõita saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvkaeve sügavamaks vist ei tohigi puurida.

seal teema selles, et on pinnavee ja põhjavee segunemise oht.

mustalt muidugi kama (psühho)

 

mul endal oli kaevu põhjast edasi puurkaev tehtud,

kahjuks toru mäda ja kätte ei saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siin just ka asi teemaks. Jõuti arusaamale et tiiki etem ära kasutada. Kraanidesse vesi tavalisest kaevust ning saun ja peldikud tiigi vee pealt.

 

Kaevamine oli tiigist kõige sitem töö, kunagi siia kui elama sai tuldud siis sai maad täidetud kõigega millega sai, ehk ehituspraht.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbes seda ma arvasin ka, et 100€ meeter tuleb. Paneb mõtlema. Aitähh abilistele.

Hommikukohvi ja aurutamise (esiga) kõrvale leidsin Sakalast miskit sellist:

Puurkaevude rajamine

Hind alates 35€/jm

tel 5687 6887

[email protected]

 

Küsija suu pihta ei lööda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...