Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Selles suhtes, et märgivad shipitud aga tegelikult ei ole.

Seda ma ka ei teadnud, et enamus nii teevad (N)

Pm on kaup pakitud ja välja minemas. See kood regatakse siis ära, kui silt peale kleebitakse

Viimati venemaalt tellides sain koodi ja selle träkkimisel ru post kirjutas kohe, et tellimus vastu võetud ja oodatakse paki saabumist vms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire küsimus tekkis, seoses pisikeste klearode ostudega on mul neid nüüd palju ja vaja mingi ego mõõtu aku juurde osta.

Kumb on foorumi rahva arvates etem valik, kas ego twist või visioni spinner? Tähtis oleks, et saaks volte muuta. Buyteckis on veel mingi lcd ekraaniga ego-v, aga see on kõigest 650mah, samas saab teda kuni 6 voldini keerata. Pakkuge oma arvamusi. Tahaks muidugi ruttu kätte ka saada, aga ennem peab otsustama, mida võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twisti kogemus puudub, spinneri kohta paha sõna ei ütle. Omal ajal langetasin otsuse spinneri kasuks 1300 mah pärast. Pärast soetust sai millalgi ka testriga katsetatud, 2/3 ulatuses olid pinge näidud täiesti vastavuses reguleerimiskettale kantud numbritega, ülemine ots hakkas veidi nihkesse minema, aga mitte väga oluliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..Twist juuli algusest kasutuses....üldiselt rahul, hea suvel kaasa võtta ....paar korda vigurdanud tuledega (psühho) ja korra tänu maha kukkumisele olen ka "joota" saanud....testriga pole kallal käinud, kuid tundub et siiani voltide muutmine toimib......

 

Omal selline küsimus, et on keegi "väikeste kollaste käekeste" maalt valgusteid v. valgusallikaid tellinud??? Kui, siis kus kohast ja kuda kättesaamine? maksmine?..... Variante netis palju, ehk keegi oskab mõnda järeleproovitud "kaupmeest" soovitada... 8-)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nagu, tegelikku hinda mõtlen, millegi samaväärse hinda... mul siin üks mõüüb koos 5 vedelikuga, 1 aku/2clearoga komplekti 75€-ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle raha eest Leino, saad sa siit palju vimgema püssi. Pole mõtet ju 10eurist asja osta 50ga?!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks omamoodi küsimus: MIs tunne teil tekkis kui esimest korda e-koni imesite? Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda....JA mis oli teil esimene vedelik?

PS:ma alles valin e-koni ja ei oma VEEL eaalset kogemust.Ärge näkku lööge kui natsa imelikud küsimused tulevad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda

:D:D:D jama jutt

 

-- 13 Nov 2013 12:38 --

 

Üritan iclear 30 pööratavat huulikut vahetada plastiku vast kuid kuda krt selle rõnga sealt lahti saab :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis konkreetselt huvitab?

N: http://www.ebay.com/usr/e-whsle temalt tellinud mingi 10 korda ja 100% kaup kohale tulnud, hinnadki soodsad.

..korteri jagu valgusteid oleks vaja ja mõned led tüüpi valgusallikad olemasolevatesse .....

Hea hinnaga LEDe, taskulampe ja akusid olen 4x tellinud http://www.banggood.com ja 3-4 nädalaga on kõik kohal olnud.

 

-- 13 Nov 2013 15:33 --

 

Üritan iclear 30 pööratavat huulikut vahetada plastiku vast kuid kuda krt selle rõnga sealt lahti saab :x

Keerates. Sellised küsimused pane ikka õigesse teemasse ;) Seal link õpetusele http://ukvapers.org/Thread-How-to-chang ... n-Iclear30

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks omamoodi küsimus: MIs tunne teil tekkis kui esimest korda e-koni imesite? Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda....JA mis oli teil esimene vedelik?

PS:ma alles valin e-koni ja ei oma VEEL eaalset kogemust.Ärge näkku lööge kui natsa imelikud küsimused tulevad

Võib olla küll aga siis on tõeliselt sitt setup või praagiga tegu.

 

Mina seletada ei oska kahjuks mis tunne on, igatahes toimiv esuits märja koni moodi ei tundu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks omamoodi küsimus: MIs tunne teil tekkis kui esimest korda e-koni imesite? Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda....JA mis oli teil esimene vedelik?

PS:ma alles valin e-koni ja ei oma VEEL eaalset kogemust.Ärge näkku lööge kui natsa imelikud küsimused tulevad

...n.n "märg koni" saab olla ka "dry burn"i tegematta v. (esiga) keeles "tuhatoosi" maitse...... (psühho)

pane need väljendid foorumi otsingusse....ehk abi (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks omamoodi küsimus: MIs tunne teil tekkis kui esimest korda e-koni imesite? Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda....JA mis oli teil esimene vedelik?

PS:ma alles valin e-koni ja ei oma VEEL eaalset kogemust.Ärge näkku lööge kui natsa imelikud küsimused tulevad

...n.n "märg koni" saab olla ka "dry burn"i tegematta v. (esiga) keeles "tuhatoosi" maitse...... (psühho)

pane need väljendid foorumi otsingusse....ehk abi (õlut)

Inawera "rögatops" mekib ka samalaadselt.

 

Minu esmamulje oli ego "tank sisteemaga" paras lõuatäis mahla ja pisike törts auru. Maitse nagu

aurustamata nikoga mahlal ikka. Teine esmamulje T3ga oli niipalju parem, et analoogi peale seda tirinud ei ole. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...