Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

DropBoxi teemal: tõstad pildid Public kausta, sealt saad otselingi pildile (arvutis klienti kasutades eriti mugav, paremklikk ja "Copy public link").

otse lingi kyll, aga tage kasutades pilti enam ei kuvata.

Vanasti töötas. Ma olen katsetanud igatepidi, no enam ei ole võimalik :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DropBoxi teemal: tõstad pildid Public kausta, sealt saad otselingi pildile (arvutis klienti kasutades eriti mugav, paremklikk ja "Copy public link").

otse lingi kyll, aga tage kasutades pilti enam ei kuvata.

Vanasti töötas. Ma olen katsetanud igatepidi, no enam ei ole võimalik :twisted:

Toimib siiani, kui kasutad public kausta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuletan meelde, et tüüpilise top-coil clearo kasutamisel tuleb teda aegajalt tagurpidi keerata, et vedelik paremini imenduks coilini =/

Jep , interface ütles kohe, et ehk tõmban liiga püsti. Tõmban sellise normaalse nurga all, et vedelik valgub ilusti nööridele.

Aga kuna see mu esimene clearo siis ma ei lase veel pead norgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DropBoxi teemal: tõstad pildid Public kausta, sealt saad otselingi pildile (arvutis klienti kasutades eriti mugav, paremklikk ja "Copy public link").

otse lingi kyll, aga tage kasutades pilti enam ei kuvata.

Vanasti töötas. Ma olen katsetanud igatepidi, no enam ei ole võimalik :twisted:

Toimib siiani, kui kasutad public kausta.

 

 

 

 

juhuu, hakkas uuesti tööle

 

tänud abi eest (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selgituseks siis ka teistele:

New Dropbox accounts created after October 4, 2012 no longer have a Public folder.

Dropbox links give you everything you need to share and preview files and folders. However, if you’re just a diehard fan of Public folders, click here to enable one on your account.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ma ainuke kellel clearosse valades muidu läbipaistev vedelik kollaseks tõmbab ja vedelaks läheb? (lamp)

Ootan juba, et saaks protankid ja i30 kätte, see vivi nova ei kõlba vist karu ässi ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ma ainuke kellel clearosse valades muidu läbipaistev vedelik kollaseks tõmbab ja vedelaks läheb? (lamp)

Ootan juba, et saaks protankid ja i30 kätte, see vivi nova ei kõlba vist karu ässi ka :D

esimene vastus .....ei ole

teine vastus...... pigem muutub paksemaks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul läheb reaalselt nii vedelaks nagu vesi.

Ja ilmselt see on ka kärsaka põhjuseks, sest see "vesi" ei lähe mööda nööre edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ma ainuke kellel clearosse valades muidu läbipaistev vedelik kollaseks tõmbab ja vedelaks läheb? (lamp)

Ootan juba, et saaks protankid ja i30 kätte, see vivi nova ei kõlba vist karu ässi ka :D

Kui vedelik clearos kiiresti tumedamaks muutub, on selle kõige tõenäolisemaks põhjuseks must coil - aeg pesta või vahetada. On muidugi ka teisi mõjutajaid - valgus ja nikotiin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siirup ja niko tõmbuvad kollaseks, lisaks soojas vedeliku voolavus ka parem.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul läheb reaalselt nii vedelaks nagu vesi.

Ja ilmselt see on ka kärsaka põhjuseks, sest see "vesi" ei lähe mööda nööre edasi.

Mida paksem vedelik, seda kehvem kapillaarsus on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt sul jah coil "kakane" ja soojaga vedelikku viskoosus läheb voolavamaks. Uus coil ja suurema VG sisaldusega vedelik oleks mõlema probleemi lahenduseks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kripeldav küsimus. Kaua võib hollandist lihtkiri/maksikiri aega võtta. Üks chip sees aga nüüd tekkis vajadus asja kiiremini kätte saada. On kellegil mingeid kogemusi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kripeldav küsimus. Kaua võib hollandist lihtkiri/maksikiri aega võtta. Üks chip sees aga nüüd tekkis vajadus asja kiiremini kätte saada. On kellegil mingeid kogemusi ?

Mulle tuli just esmaspäeval Hollandist maksikiri. Teele pandi 2. jaanuaril ja 13. jaanuaril tuli kiri postkasti, et tule postkontorisse järele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...