Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Mul on nitecore i2 laadija ja akud kuumaks küll ei lähe, AW akud on laadimise löpus pigem sellised käesoojad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul läheb see järgmise pakiga teele http://www.fasttech.com/products/0/10007917/1696703-cats-style-rebuildable-atomizer

Rip Drippers kiitis ... ja tundub, et seda ei saa nii lihtsalt ära uputada, et aukudest käpad kokku saavad.

Cancelda veel kui jõuad. Võrdle originaali ja klooni, väike vahe...

 

-- 08 May 2014 00:30 --

 

Mis asi on subohm? Kas alla 1ohmi? Ma ei saa aru mis siin peljata on. Ma ei tea ampritest-voltidest-wattidest midagi ja ei kavatse ka uurima hakata. Hetkel Igo L jookseb 0,4 oomise paralleel coiliga nemesise otsas-toss ja maitse võimas, midagi kuumaks ei lähe(ka vanad sony akud ei teinud teist nägugi kuigi neil ampri taluvus väike). Milleks arvutada, pead vaevata ja kujutada ette et kohe käib pauk. Mitte midagi ei juhtu kohe-hetkega-kabuum. Enne hakkab midagi soojenema ja tossu välja ajama. Märksõnaks on siin pigem lühis või poolemindised laksud millele aku ei pea vastu. Kui teete korraliku coili (sitalt lõigatud traadi otsad=lühis) ja aparaadi tasku pannes selle lukustate vältides sellega aparaadi iseenesesliku tööle hakkamise(pidev power järgi) siis ei juhtu midagi. Selle oomiseaduse võite omale sisseistuda.

pole paha :) osaliselt nõus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul läheb see järgmise pakiga teele http://www.fasttech.com/products/0/10007917/1696703-cats-style-rebuildable-atomizer

Rip Drippers kiitis ... ja tundub, et seda ei saa nii lihtsalt ära uputada, et aukudest käpad kokku saavad.

Cancelda veel kui jõuad. Võrdle originaali ja klooni, väike vahe...

?? :?::?::?: pole veel teel .. mis vahe?

No fak võrdle originaali dekki ja klooni, seal on igast muud ka päin persettä. (ullike)

Tasub sealt FT discussion ikka toote juures läbi lugeda enne kui rahaga lobid neid. Väga kiirelt selgub kas on pask või OK kloon. (facep)

 

-- 08 May 2014 00:40 --

 

Spezziga nõus, kasutasin iGo't siin natukene aega, oli hea, kuid tüütu oli koguaeg sinna vedeliku peale tippida, Russian selle eest aga mugav, täidad ja tõmbad pool päeva-päev. iGo't oli vaja umbes iga 10 tõmbe pärast jälle tippida.

Oldi viitatud RiP tutorialid on siiamaani parimad coili tegemiseks mida jälgida.

IGO-L, puuritud, single coil 1.0OHM ja rahulikult tilgutan sinna 20 tilka, ei leki kuskile, suht sügav drip well. Rahulikult 15-20 min veipi. 20 tilka on pea 1ml mahla... Muretsege wide bore drip tip ja võib otse läbi drip tipi tilgutada. Mul on ka se SS tilgapudel 5ml FT'st. Endale tuleb asi mugavaks teha :)

 

-- 08 May 2014 00:42 --

 

ja old, seda eriti just dripperite puhul, neid kilid ei suuda ikka isegi kõva pusimisega KORDUVALT õigesti valmis vorpida.

võta parem quasar, brass monkey SS või stillare (gold plated SS postidega).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul läheb see järgmise pakiga teele http://www.fasttech.com/products/0/10007917/1696703-cats-style-rebuildable-atomizer

Rip Drippers kiitis ... ja tundub, et seda ei saa nii lihtsalt ära uputada, et aukudest käpad kokku saavad.

Cancelda veel kui jõuad. Võrdle originaali ja klooni, väike vahe...

?? :?::?::?: pole veel teel .. mis vahe?

No fak võrdle originaali dekki ja klooni, seal on igast muud ka päin persettä. (ullike)

Tasub sealt FT discussion ikka toote juures läbi lugeda enne kui rahaga lobid neid. Väga kiirelt selgub kas on pask või OK kloon. (facep)

Seda jah ei märganud, et originaal 4 coili jaoks see kahe jaoks ... ei märganud, sest tahangi dual coil teemat. Mulle meeldib see, et see ei tohiks lödistada nii palju kui tavaline driper kui üle täita. Augud paistavad ka väiksemad olevat ehk siis vbla tahab puurimist... hiina asjade puhul tavaline, et ise peab järgi viilima --- puurima. On veel midagi mida ma ei märganud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul läheb see järgmise pakiga teele http://www.fasttech.com/products/0/10007917/1696703-cats-style-rebuildable-atomizer

Rip Drippers kiitis ... ja tundub, et seda ei saa nii lihtsalt ära uputada, et aukudest käpad kokku saavad.

Cancelda veel kui jõuad. Võrdle originaali ja klooni, väike vahe...

 

-- 08 May 2014 00:30 --

 

Mis asi on subohm? Kas alla 1ohmi? Ma ei saa aru mis siin peljata on. Ma ei tea ampritest-voltidest-wattidest midagi ja ei kavatse ka uurima hakata. Hetkel Igo L jookseb 0,4 oomise paralleel coiliga nemesise otsas-toss ja maitse võimas, midagi kuumaks ei lähe(ka vanad sony akud ei teinud teist nägugi kuigi neil ampri taluvus väike). Milleks arvutada, pead vaevata ja kujutada ette et kohe käib pauk. Mitte midagi ei juhtu kohe-hetkega-kabuum. Enne hakkab midagi soojenema ja tossu välja ajama. Märksõnaks on siin pigem lühis või poolemindised laksud millele aku ei pea vastu. Kui teete korraliku coili (sitalt lõigatud traadi otsad=lühis) ja aparaadi tasku pannes selle lukustate vältides sellega aparaadi iseenesesliku tööle hakkamise(pidev power järgi) siis ei juhtu midagi. Selle oomiseaduse võite omale sisseistuda.

pole paha :) osaliselt nõus ;)

sama siin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul läheb see järgmise pakiga teele http://www.fasttech.com/products/0/10007917/1696703-cats-style-rebuildable-atomizer

Rip Drippers kiitis ... ja tundub, et seda ei saa nii lihtsalt ära uputada, et aukudest käpad kokku saavad.

Cancelda veel kui jõuad. Võrdle originaali ja klooni, väike vahe...

?? :?::?::?: pole veel teel .. mis vahe?

No fak võrdle originaali dekki ja klooni, seal on igast muud ka päin persettä. (ullike)

Tasub sealt FT discussion ikka toote juures läbi lugeda enne kui rahaga lobid neid. Väga kiirelt selgub kas on pask või OK kloon. (facep)

Seda jah ei märganud, et originaal 4 coili jaoks see kahe jaoks ... ei märganud, sest tahangi dual coil teemat. Mulle meeldib see, et see ei tohiks lödistada nii palju kui tavaline driper kui üle täita. Augud paistavad ka väiksemad olevat ehk siis vbla tahab puurimist... hiina asjade puhul tavaline, et ise peab järgi viilima --- puurima. On veel midagi mida ma ei märganud?

Ma lugesin seda siis kui se tuli, ei mäleta enam aga soovitati soojalt eemale hoida. PITA ja väga pask kloon, dekk täitsa vale, seda mäletan. Ilmselt on oodata mingi hetk korraliku (nagu alati...). Cancelda ja oota paremat versiooni. Duali jaoks paremini paigutatud raha need mida soovitasin anyway...

 

-- 08 May 2014 00:52 --

 

ja kui sa vaatad neid catsi õhuauke siis pole need seal sees midagi niipalju kõrgemal, tundub lihtsalt. brass monkey SS on isegi vbla veits kõrgemal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no hind selline, et ei tapa proovin ära... aga siis igaks juhuks 3 asmel ühe võtan :D(Y) . Mul tridentist suht kopp ees... nemesise otsa flushilt ei lähe... ja nii kui üle täidad on mahla pidu. IgoL ei meeldi... tahan dual coil. See pasitab ilus .... vä. deck. Ja ei tohiks nii lekkida... eks selgub.

Driperi peale üle 15EUR ei ole nõus kulutama .... kasutan väga harva ja ei näe ka mingit erilist keerukust nende tehnoloogias.

 

-- 08 Mai 2014 00:58 --

 

ja kui sa vaatad neid catsi õhuauke siis pole need seal sees midagi niipalju kõrgemal, tundub lihtsalt. brass monkey SS on isegi vbla veits kõrgemal.

Vaata välimise kesta auke kui kõrgel need on. Kui midagi lekib siis lekib kahe kaane vahele ja sealt tõmbamisega läheb juba tagasi kus mahla õige koht. Selle pärast see sümpatiseerbki mulle.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

no hind selline, et ei tapa proovin ära... aga siis igaks juhuks 3 asmel ühe võtan :D(Y) . Mul tridentist suht kopp ees... nemesise otsa flushilt ei lähe... ja nii kui üle täidad on mahla pidu. IgoL ei meeldi... tahan dual coil. See pasitab ilus .... vä. deck. Ja ei tohiks nii lekkida... eks selgub.

Driperi peale üle 15EUR ei ole nõus kulutama .... kasutan väga harva ja ei näe ka mingit erilist keerukust nende tehnoloogias.

 

-- 08 Mai 2014 00:58 --

 

ja kui sa vaatad neid catsi õhuauke siis pole need seal sees midagi niipalju kõrgemal, tundub lihtsalt. brass monkey SS on isegi vbla veits kõrgemal.

Vaata välimise kesta auke kui kõrgel need on. Kui midagi lekib siis lekib kahe kaane vahele ja sealt tõmbamisega läheb juba tagasi kus mahla õige koht. Selle pärast see sümpatiseerbki mulle.....

good luck. :)

ma ka väga raha peale vihane ei ole aga lihtsalt proovimise pärast kui paremad varjandid olemas...tsõk tsõk, eiei, aitäh.

kui sa sinna dripperi sisse õigesti vatti paned ja drip well normaalse suurusega nagu nt. need kolm mis mainisin võid sinna rahulikult ca. 1ml mahla pigistada. ja nt. brass ahvi puhul on augud õige suurus ja vaata kui ilus dekk kuhu on megalihtne ehitada ;)

 

-- 08 May 2014 01:23 --

 

catsi lähemalt vaadates on seal quadi augud aga duali postid, pead vist puurimise asemel kinni topima ja teisi suuremaks puurima, PITA :P

 

vaatasin sinna korra ja jäi silma väga hästi kokkuvõtev postitus:

 

But it's disappointing they didn't get this clone perfect, the whole point of this airflow system is to hit all the coils at once from different angles and circulate air around the coils. but the air goes right over the coils that are deep in the drip-well that should be flat. It also looks like they only put 4 airholes in the internal chamber instead of 6.

 

ehk et korraliku airflowd saada pead sa kuidagi need coilid kõrgemale seal sees saama...

 

aga aitab, ma rohkem selle peale aega ei raiska, anna teada kui saadki tööle selle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah .... kui suuremaks vaja puurida ... maha viilida siis on lihtne ... aga ma jään alati hätta siis kui midagi on vaja pikemaks saagida :roll:(psühho) . Mul pole õrna aimu ka kuidas 4 auku kahe coli puhul töötavad :|. Deck näeb küll muidu pehmelt öeldes kole välja :( . Aga see maksab ju ~7 euri .... how bad it can be?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah .... kui suuremaks vaja puurida ... maha viilida siis on lihtne ... aga ma jään alati hätta siis kui midagi on vaja pikemaks saagida :roll:(psühho) . Mul pole õrna aimu ka kuidas 4 auku kahe coli puhul töötavad :|. Deck näeb küll muidu pehmelt öeldes kole välja :( . Aga see maksab ju ~7 euri .... how bad it can be?

loe mu lisatud jutt ka läbi eelmises postituses. ja osta quasar või ahv :D vähemalt kindlapeale se 7 euri

Share this post


Link to post
Share on other sites

oli nüüd vaja seda... mul juba pea aegu oli ostetud nüüd hakka jälle vaatama ja võrdlema f***** (facep)

no ma teen sul elu lihtsamaks, võta SS brass monkey. kui ei usu, vaata Ripi video selle kohta. kiidab taevani ja kloon on ka head sõnad saanud.

sammuti quasari kloon, se võib veits kiiremini liikuma hakata. ahv vist eile tuli, kohe peaksid ära tellima või saad oodata julmalt, nagu FT ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi võiks mulle 1-2ml vg0 tööle tuua tapale :roll:

Krd kurk valus ja hommikul oli jube kiire, ei jõudnud lahjendada

Ega ma ära ei sure, aga suht shit tõmmata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on trustfire laadija? kui kuumaks teil akud laadimisel lähevad?

Mul on Trustfire TR-001-ga laadimise ajal ja lõpus samamoodi käesoojad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures, ma korra olen akusid ostnud, 2 x2000mAh akut sellesama laadijaga koos, kui kunagi eVic sai muretsetud.. Laadija vahetati juba välja, akud toimivad siiamaani (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul töötab küll see laadija hästi. Akud lähevad kergelt leigeks.Sai soetatud nämma aurust. Olen väga rahul.Võibolla lased aku modiga nässu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul eile oli see, et tõmban panasonic akuga mech modist, see mis evicuga kaasas oli ja juhtus nii, et auru enam ei tulnud ja üldse kuidagi ei töödanud, mässasin siis, et ehk kayfunil kruvid lahti seest või siis ei saa ühendust, pärast proovisin akut evicus, samuti ei võta voolu taha, panin laadima ja täna töötas jälle. Kusjuures suudan selle aku mechi peal päevaga umbes 40% peale tõmmata, hommikust-õhtuni siis. Ei tea mis sellel eile hakkas. Täna töötas hommikust-kuni praeguseni ja akut on 41% alles. Pole otsest vidinat millega kontrollida volte kah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...