Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Eile/täna suhtlesin. Saabus just reisilt, elus ja lainel.

Aa siis ma ei tüüta teda, üritasin kätte saada, las puhkab puhkusest (Y)

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

 

Elus ja lainel :D

Sai veits kreeklasi aurutatud ;)

 

HANA-d ootavad DHL-i kulleri korjet (tracingu järgi) ja ETA on reede või esmaspäev.

Kogu saabuv kogus on kahjuks jah - ära bronnitud

paar DNA30 kiipi on aint vabad veel

 

lisaks peaks saabuma ka teise saadetisena :

Kaifun Lite Plus

26650 akud (5000 mAh)

26650 charger

Hades Mod (26650)

ThreePal Mod (26650)

Ohm Reader tester

Mod Kick

 

EDIT:15.05.14 9:20

 

:evil: täna sain siis teate piludelt:

 

Our first shipping batch is free sample for our customers test

Some customers feedback it have diffrent problems ,we are updating it better and better now !!

Pls trust me , we stop ship anything Hana mod to our customers before it be perfect .

Please give me some time ,we will ship excellent quality Hana DNA 30 mod to you within this month.

Thank you for your coordination .

 

HANA DNA30 tarne peatati ja lükkus edasi :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt vajab inimese maitsemeel lihtsalt vaheldust. Ka oma lemmiktoitu ei tahaks ju päevast päeva nii hommiku- lõuna- kui ka õhtusöögiks süüa.

Suitsetamisest loobumine avardab kindlasti haistmis- ja maitsemeeli ja kui oled enne tava- ja e-suitsu vaheldumisi tõmmanud, siis pärast analoogist loobumist võibki e-suitsu maitse tugevam tunduda.

 

Käisin tegin prooviks ühe suitsu. See oli rõveduse tipp aga ikka kurat magus :D:D

Nüüd vist leidsin lahenduse puljongist. Teeb asju vähe inimlikumaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvutit myy parem hinnavaatluse foorumis, seal rohkem ostjaid. Samas on järelturg suht nutuse hinnaga…

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis on Russian 91% ja Kayfun Lite kloonide vahe? Spezzi poest vaatan piltide peal on kayfunil korstnas mingi pilu mida venkul ei ole. Mis see teeb? Korstna ülemine osa kayfunil ka lühem kõvasti tundub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi sedasorti asju on katsetanud? Jube tahtmine on midagi analoogset soetada

Oleks vahva, kui saaks ise keeratud coili kaasas kanda nii, et terve tasku nikotiini täis ei oleks. Venkuga praegu pidevalt lekib VG mahlaga -.-

 

http://e-smoker24.com/Aurustajad/Kliromaiserid/Vivi%20Tank_3ml

Umbes aasta tagasi sai omale selline soetatud ja pärast aukude ülepuurimist töötas korralikult. Kuna ta on siiski suht suur ja 'mõõt' pole päris õige, siis ei sobi ta millegi peale täpselt. Muidu suht norm asjake. Nüüd on vist miski 8 kuud sahtlis vedelenud :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemused näitavad, et puhas VG ongi paksu auruga, nats lääge ja tiba magus, olenemata tootjast. Puhas PG aga on selline kibedama või siis kurgulaksu tekitava maitsega. Olen ka läbi proovinud mõlemaid puhtalt veipida (100% siis), aga suht kiirelt viskab üle. Olgugi, et esimene mahv tundub norm. Kuidas ma ka keemikut mänginud poleks, ikka jõudsin selleni, et pooleks PG ja VG on minu maitsemeelele ainuke normaalne ja kannatab pikemat aega tõmmata. Hetkel jäänud valmistoodetest Inavera VPG power smoke 12mg peale. Ei viitsi enam ise baase kokku sobitada. Külmikus vedeleb veel mõnede tootjate omad - mustadeks päevadeks siis. Küll aga viimasel ajal olen kõvasti tagasi tõmmanud maitsestajatega. Kuna riistvara muudkui muutub kvaliteetsemaks, siis ei vaja ma enam mingigi maitse kätte saamiseks suurt kogust maitsestajaid. Varem siis umbes 20 tilka 10ml kohta. Tänaseks juba 5-8 tilka ja ülihea.  :idea:

Aga see siis puhtalt minu arvamus, kindlasti leiab igaüks omale parima....  ja minu kogemus näitas küll, et see vajas aega ning kannatust.  :-D  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige välja härrased kes teist käis täna natuke aega tagasi (ca 15.20) Kristiine EMT esinduses. Hõbedane evic+iClear30 komboga. Äkki õnnestub mõne foorumlase kasutajanime ja pildi kokku viia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...