Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

juhuu, Panasonic on siis koostöös meie suurima e-sigarettide "tootjaga" valmis saanud ka sobiliku aku. Huvitav mis selle aku hind eraldi varuosana müües tuleb? Kas kahe kahekümnese kupüüriga on üldse mõtet tülitama minna, või tuleks heaga kolmas ka näppu võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskuge või mitte aga nad ise väidavad, et see sööb vabalt ka 0.1ohm coili :excl:  (ullike) . Muidugi kui see peaks tõele vastama siis on suht OK riistapuu.

Ega muidu päris hea ... võtta aastaid vana tehnoloogia (seade) ja väita, et jälle oleme uue asja teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.stopvaping.com/

Et kui üle viskab aurutamine siis sellest loobumiseks on ka komuun ja programm olemas :D

 

Keegi võiks mulle toeks olla, et ma jääksin edasi tegema e-sigaretti :D

 

juba kuu aega või isegi 2 kuud olen  ilma nikota vedelikku tõmmanud. Nüüd aga ei viitsi e-sigareti järele haaratagi.  Ainuke, mis veel kõidab, on mech ja RDA. Vamo koos tiblaga seisab juba tükk aega. :( Kardan, et varsti ei rahulda mind ka RDA enam... Peab vist analoogiga uuele ringile minema, et saaks uuesti veipimise peale tagasi tulla  röömsalt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suht huvitav teema tegelikult. Ma läksin vahepeal analoogile üle, kuna kolides venelase peale, tekkisid probleemid nii mahla kangusega kui ka kõikvõimalikud traadi, akude, õigete vedelike jne. Küll oli puudu üks asi ja siis ei istunud teine ja kuna ma pole kunagi tahtnud suitsetamisest loobuda, lasin tavalisel hää maitsta. Nädalast sai kuu, kuust kolm, kuni lõpuks asjad jälle jonksu sain, ning aurust tekkis uuesti mõnu. 

Tegelikult ei taha enam tagasi. Kohe üldse ei taha, kuid sitaks lihtne on üle minna kohe, kui sa esimese ära tõmbad ja E'ga parasjagu probleemid tekivad. Aga ilma ka ei taha olla. Kohe üldse ei taha :)

 

Nüüd jälle õnnelikult 18mg peal, tibake pean lahjema peale minema, nii umbes 12-15mg, kuid asi on vähemalt paigas minu jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Yesterday, 13:16

Quote

meie toote välimus nagu kõikide populaarsete mudelite puhulgi ( mis pole teile vb üllatus ) on sama mis e-vivil, aga toote menüü erineb e-vici omast ning toote komplektatsioon. ehk lisatud 60 eur ei ole siin õiglane kommentaar. tutuvuge toote komplektatsiooniga, meil on kaasas duaal coil glassomiseerija Protank kaetud alumiinium oxideerimisega (värv omab toiduaine tööstuse sertifikatsiooni, et tagada hügieen ) ja losaks on tootel Panasonicu aku ,mis toodetud siis nüüd koostöös SKYsmokega, ehk SKYsmoke sai panasonicut promodes nende toodetele oma logod peale. ehk siiski pole päris e-vic. aga välimuselt jah Teil õigus , sarnaneb küll! aga see pole ju e-sigareti turul üllatus, küsimus on pigem kvaliteedis ja vastupidavuses. Võin Teile vanduda , et meie toode ei pärine Joyethist! kelle toodetega on juba olnud väga palju kisa ja kära! Lõpetas ka Janty kunagi oma tootmise Joyetehiga kui too ise euroopat ründama hakkas ja investeeris pigem kvantiteeti kui kvaliteeti!

 

 

näppida tahaks seda isendit

 

 

WHAT the fuck did i just read??? :o Misasi on Janty? Väljasurnud "innovaator" nagu SkySmoke ju. Ja mismõttes Joyetech ei panusta kvaliteeti?? :o Kustkohast see tekst pärit on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millegipärast ma ei usu, et selline firma nagu Panasonic laseb oma akule mingi skysmoke logo peale panna, promogu see skaismõuk seda akut kui palju tahes. "Koostöös panasonicuga väljatöötatud aku" mida helli, nadon ikka päris ära tõusnud :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WHAT the fuck did i just read??? :o Misasi on Janty? Väljasurnud "innovaator" nagu SkySmoke ju. Ja mismõttes Joyetech ei panusta kvaliteeti?? :o Kustkohast see tekst pärit on?

https://www.facebook.com/Esigaretipood/photos/a.247058718664202.51327.112560235447385/695036090533127/?type=1&comment_id=695259410510795&reply_comment_id=695558217147581&offset=0&total_comments=16&notif_t=photo_reply

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millegipärast ma ei usu, et selline firma nagu Panasonic laseb oma akule mingi skysmoke logo peale panna, promogu see skaismõuk seda akut kui palju tahes. "Koostöös panasonicuga väljatöötatud aku" mida helli, nadon ikka päris ära tõusnud :-) :-)

 

No kõik tahavad müüa ... ja kui sa head juttu räägid seda seal osatakse küll siis saab logod ka sinna kuhu vaja. Väljatöötamine on muidugi ikka jälle tugev huumori nurga tekst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina enne järgi ei jäta kui see kuradima koti täis puuvilla on otsas. Seda kulub ikka kuramuse vähe :-)

:razz: sul hästi... korra poes käies võtsin kohe 3 kotti......siiani imetlen väljaminekut..... :idea: ilmselt peab nakatama kedagi, et saaks nat. vatiga puhastada.... (facep)  (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! Küsimus oleks Kayfun klooni (1,9 ohm) kohta küsimus. Seadmeks on mul VTR ja kui ma kasutan seadet 15w peal ja andes nuppu siis peale 2 sek tuluke tuhmub mingi piirini, kuid iclear 30s (2,3 ohm) sellist jama pole. Samuti peab aku kayfuniga ülivähe vastu max 1h äkki, icleariga ikka päeva peab vastu ning vtr hakkas  kayfuniga ükskord ka kõvemini pinisema (masin mitte clearo). Sellest ka küsimus, et milles võib asi olla kas clearos, seadmes või hoopiski akus(aku on miskine ISR18650-2200mAH)? VTR ise muidu piniseb alati natukene kui clearo on küljes, pidi olema tavaline nähtus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...