Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Tervist! Küsimus oleks Kayfun klooni (1,9 ohm) kohta küsimus. Seadmeks on mul VTR ja kui ma kasutan seadet 15w peal ja andes nuppu siis peale 2 sek tuluke tuhmub mingi piirini, kuid iclear 30s (2,3 ohm) sellist jama pole. Samuti peab aku kayfuniga ülivähe vastu max 1h äkki, icleariga ikka päeva peab vastu ning vtr hakkas  kayfuniga ükskord ka kõvemini pinisema (masin mitte clearo). Sellest ka küsimus, et milles võib asi olla kas clearos, seadmes või hoopiski akus(aku on miskine ISR18650-2200mAH)? VTR ise muidu piniseb alati natukene kui clearo on küljes, pidi olema tavaline nähtus.

Pakun, et probleem peitub seal, et aku on miskine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks head nõu anda kuidas põlve valust lahti saada kui jalg kipsis ja valu vaigisti ei aita alguses polnud hull aga praegu ikka julmalt valutab põlv tahaks sellest valust lahti saada aga ei tea kuidas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine arstile. Google- ja FB-doktorid siin ei aita.

 

Keegi võiks head nõu anda kuidas põlve valust lahti saada kui jalg kipsis ja valu vaigisti ei aita alguses polnud hull aga praegu ikka julmalt valutab põlv tahaks sellest valust lahti saada aga ei tea kuidas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perearsti juurde pole eriti pikk maa minna paraku tollest vähe kasu ja mustamäele liiga pikk maa karkudel komberdada.

Tegelt üks variant on siin lähedal on ka üks traumapunkt,aga ise asi on see kas nad aitavad ka kui muud toimingud mustamäel tehti?Aga vist muud üle ei jää kui sinna komberdada ja vaadata mis saab.Ehk ikka aitavad kui näevad,et inimene karkudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valuvaigistitel on ka vahe.

Võta apteegis diglofenaci baasil vaigisteid.

Perearstil saad lasta ka kanged diglofenaci tablette välja kirjutada.

Need on spets liigese  ja närvi valude leevendajad.

ma sain oma seljanärvi põletiku ajal tänu neile üldse olla ja liikuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selles,et valuvaigistitel vahe selles ma ei kahtlegi.Praegu mul 400 ibumax siiani tavaliselt valu korral see aidanud aga noh kuna hetkel trauma järgne valu siis vist tõesti sellest ei piisa ja tuleb midagi muud vaadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selles,et valuvaigistitel vahe selles ma ei kahtlegi.Praegu mul 400 ibumax siiani tavaliselt valu korral see aidanud aga noh kuna hetkel trauma järgne valu siis vist tõesti sellest ei piisa ja tuleb midagi muud vaadata.

ma võin ibumaxi lehe täie ära krõbistada .... saaks vast sama tulemuse mis korraliku diglofenaci tablaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe joo pildituks hea soovitus aga sellega see oht,et võid veel midagi katki kukkuda siis veel hullem ju.

 

Aju registreerib korraga vaid ühe valu. Seega kui midagi muud katki kukud, võib vabalt mõneks ajaks põlvevalust lahti saada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiteks Voltaren Akti peaks saama ilma retseptita. Aga nagu juba öeldud, kangemad tabletid peab perearst välja kirjutama.

Mida üldse saada on võid vaadata siit http://raviminfo.ee/apthkiri.php?atc=M01AB05&apteek=?&regioon=01#

....kas retseptiga või mitte vaata infolehe algusest, kui seal on lause ravim on välja kirjutatud ainult teile....

siis on retseptiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kunagi keto nimelist värki, kui tarkusehammas katki läks ja ootasin arsti aega. Lõpuks tuli välja, et opi valuvaigisti oli. Laksas hästi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt amprite piirang peal, see veel ainuke tegur mis oomi seaduses veel sees. Ehk siis tavaliselt kasutatav see piirkond mis jääb nii voldi kui wati ala mõlema piiresse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutukas sain vastuse kätte. embkumb V või W  tipp kätte jõuab, seab ka piiri. nii et kui kirjas 15W, siis pumpa kasvõi 10V, piiriks jääb ikkagi 15W, elektroonika ei luba rohkem 

 

seal sõnastati see palju ilusamini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus proov.

Ühesõnaga laadija i2 kuum, akud samamoodi. Laadija klemmid lausa tulised. Ilma akudeta laadija klemmidel üle 5V ja koos akudega 4.15V..4.2V On see ok v laadija prügi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb ka i2 kuumaks, akud soojaks/kuumaks. Laen põrandal, nii et parkett on ka väga soe. 

Klemme pole katsunud. Aga kui see on nii kogu aeg olnud, siis probleem ei tohiks olla.

Pole guugeldanud, et kas neeed ka pauku teinud. Samas elektroonika ei tohiks lubada seda teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...