Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kas taptalkiga töötab foorumi jutukas ka?

Ma ei teadnud et tapatalkiga üldse jutukaid kasutada saabki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei teadnud et tapatalkiga üldse jutukaid kasutada saabki...

Ma ei tea midagi, sp ka kysisin (relv)

Et äkki töötab, lihtsalt uitmõttena tuli küsimus.

Browseris läheb vahepeal kinni, mõtlesin, et kui äkki äpis funkab, siis seal olen online ja ei pea logima kogu aeg

Kripeldab, sooviks ohtusi teada  :)

Äkki aitab keegi

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/valismaa-kurikaelad-tegid-noore-naise-pangakonto-tuhjaks.d?id=69614737

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, see artikkel ei ole ju tasuline http://www.ohtuleht.ee/592537/valismaa-kurikaelad-tegid-noore-naise-pangakonto-tuhjaks-ma-olin-sokis-kui-avastasin-et-tuhande-euro-asemel-on-mul-kontol-1-7-eurot

 

Magnetriba kopeerimine on meediast suht läbi käinud teema. Kui väga kardad tee nii, et riku oma pangakaardi magnetriba meelega ära. Pead muidugi arvestama riskiga, et kuskil karu p-s siis kaardiga maksta ei saa, kuid vähemalt mina pole Eestis viimasel ajal isegi pisikestes külapoodides sellist makseterminali kohanud, mis kiipi ei tunnistaks.

Kui välismaale lähed, tee endale eraldi pangakonto ja sellele eraldi kaart. Sellel eraldi kontol hoia vaid pisike summa raha ja kanna juurde vahetult enne suurema ostu tegemist. Kui Eestisse tagasi jõuad, lase see kaart kohe kinni panna.

Variant 2 on välismaal ainult sularahaga arveldada, aga teistpidi on sularaha veel lihtsam röövida või varastada ja samuti peaksid kogu vajamineva sularaha Eestist kaasa võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke ehk kohatu küsimus, kuid mingil määral haakub selle foorumi lugejaskonnaga, kuid sooviks teada, kas kuskil veel vesipiibu tubakat ka Tartus müüakse? Aastaid on piip tolmu kogunud ja tuli vahest mõte, et proovida. Enne muiste sai osta Olerexi tanklast kõik, mis vaja, kuid seal see müük lõppes. Enam pole ka seda inimest Tartus, kes varem selle müügiga tegeles(firma all müüs).

Pole ise Tartu inimene ja ei oska ka otsida, et millisest poest võiks seda leida. Kodulinna poed on lõpetanud isegi selle kõige vähem kvaliteetsema tubaka müügi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ei haaku selle lugejaskonnaga. Tubakas on ikkagi tubakas, isegi kui ta läbi vee vmi käinud! Suuremates oidupoodides peaks olema. Alko või tubakaletist küsi FFS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke ehk kohatu küsimus, kuid mingil määral haakub selle foorumi lugejaskonnaga, kuid sooviks teada, kas kuskil veel vesipiibu tubakat ka Tartus müüakse? Aastaid on piip tolmu kogunud ja tuli vahest mõte, et proovida. Enne muiste sai osta Olerexi tanklast kõik, mis vaja, kuid seal see müük lõppes. Enam pole ka seda inimest Tartus, kes varem selle müügiga tegeles(firma all müüs).

Pole ise Tartu inimene ja ei oska ka otsida, et millisest poest võiks seda leida. Kodulinna poed on lõpetanud isegi selle kõige vähem kvaliteetsema tubaka müügi.

kvaliteettubakas on nüüd laos olemas

http://uudised.err.ee/v/eesti/6149e527-a7d8-47f8-993f-58fd79519ff0

võid kysima minna  (psühho)  (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke ehk kohatu küsimus, kuid mingil määral haakub selle foorumi lugejaskonnaga, kuid sooviks teada, kas kuskil veel vesipiibu tubakat ka Tartus müüakse? Aastaid on piip tolmu kogunud ja tuli vahest mõte, et proovida. Enne muiste sai osta Olerexi tanklast kõik, mis vaja, kuid seal see müük lõppes. Enam pole ka seda inimest Tartus, kes varem selle müügiga tegeles(firma all müüs).

Pole ise Tartu inimene ja ei oska ka otsida, et millisest poest võiks seda leida. Kodulinna poed on lõpetanud isegi selle kõige vähem kvaliteetsema tubaka müügi.

mine universaal universumisse ja kysi aurukive. maitse jms on sama, nikot pole. hea mõnus aurutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mine universaal universumisse ja kysi aurukive. maitse jms on sama, nikot pole. hea mõnus aurutada.

Suur tänu Leino, selle peale ei tulnudki. Soov ongi niisama aurutada vahest tuttavatega, kus niko kogus pole oluline. Pole neid kivikesi veel õnnesetunud proovida, sest tollel ajal veel neid kive saada polnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jap, see mingi uuema aja värk. alks+ vesipiibu tubakas näiteks mulle üldse ei sobi, garanteeritud on räige peavalu ja nonstop rooberdamine.. aurukividega sellist asja pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

üle eelmine nädal olin sõpradega ja tõmbasid vesipiipu, polnud ammu tõmmanud ja proovisin ka, peale üht mahvi rohkem ei tahtnud, kuna ainuke maitse mis ma suhu sain oli tubakas ja see oli krdi rõve, kuidas krt inimesed saavad võrrelda esuitsu vesipiibuga????!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust saada Nemesisele 16mm adapterit ehk koonus/faasiga topcapi? Sellist vidinat

https://eshop.atmomixani.gr/en/by-atmomixani/169-shined-air-control-ring-16mm-for-nemesis.html

 

Isegi ft tundub, et ei paku. Vähemalt mina ei leidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veel üks küsimus. Kas 20euri on mõtet välja käia uue sigelei zmax 3 eest? Mul sõber mikimaal ja vbl satub Brooklynisse, kus ühes poes hetkel selline ale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seda http://spezz.ee/et/tarvikud/247-oakley-haka-vwohm-tester.html pulka saab kasutada ka koos kickiga? Tahan mõõta kui palju reaalselt mu kick watte välja annab. Tavalise multimeetriga vist ei saa? Asi selles, et sõbra vamo 15w peal tundus töötavat paremini kui minu mech kickiga. Proovisin mõlemat modi enda nautilusega. Ei mäleta enam mis aku mul mechis oli, kas Panasonic v Sony vtc5 aga sõbra vamos oli AW imr ja tegemist oli 18650 akudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, saab kasutada. Küll aga tuleb tõdeda, et kõige parem moodus on peegli ees seista või lasta sõbral numbreid vaadata - ise vaatamine on ikka üsna ebamugav tõmbamise ajal (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, saab kasutada. Küll aga tuleb tõdeda, et kõige parem moodus on peegli ees seista või lasta sõbral numbreid vaadata - ise vaatamine on ikka üsna ebamugav tõmbamise ajal (N)

 

Oled sa testitnud? Minul analoogne (mitte täpselt sama) pulk kickiga ei näita midagi. Otse aku pealt vahele pannes töötab ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas seda http://spezz.ee/et/atmos-lab/249-vegetable-glycerol-vg-pure-base.html vedelamaks saab? PG`d mul lisada pole. Lahjendasin selle http://spezz.ee/et/atmos-lab/250-balanced-mix-base.html nikot glyceroliga ja vedelik tuli suht paks siirup mida tibla ei taha korralikult peale anda ja viskab kärsakat kui kuivalt paari laksu ette ei tõmba.VG`le veits vett lisada ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...