Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

mõtlen ikke kust osta, hea koht.

Jõgeva Konsumil, on teine korrus, kus riided ja muu staff, aga ei tea kuidas teistel konsumitel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma SIgelei sx200 kätte, mis on iseenesest väga tore asi, kuigi 2 kuuga juba teine reguleeritud mod juurde võtta pole hea märk. See selleks.
Tegelikult ma mõtlen vaikselt võtta ka headidega järgmist sammu ja minna aerotanki pealt RBAle, olles nüüd natuke aega coilide tegemist ja wickimist uurinud. Samas tahaks, et ta sobiks SIgeleiga kokku.

Keegi oskab soovitada Sigelei sx200-ga kokku sobivat RBAd? Ideaalis võiks täiesti flush olla. Sigelei ise on 23mm diameetriga.
Ei oska lihtsalt ette kujutada milline näeb kayfun lite RLis välja, või Squape või venelane. Natuke malm oleks, kui hangin igavesti vägeva rba, topin sigeleile peale ja asi näeb välja nagu mingi 80-ndate sci-fi set piece.

(r.i.p unempi vana vamo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See näiteks on 23mm - http://spezz.ee/et/clearod/304-eleaf-lemo-5ml.html

eXpromizer ka: http://www.ifancyone.com/expromizer-by-exvape.html - seda julgen vägagi kiita.

expromizer + sigelei sx200 näeb väga hea välja, tõesti.  http://themaxx2k.files.wordpress.com/2014/02/20140201-170225.jpg

Tundub, et järgmise kuu butdgetisse on uus asi leitud. Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei leidnud selle kohta teemat aga tahtsin paljukiidetud Aspire bvc-d proovida ja võtsin seks tarbeks Vapeonly CE5 BDCC auruti. No ei saa tööle asja. Teise matsuga on lurin taga ja lekib nagu Mazda roostes karter. Katsund nii kaasas olnud bdcc kui ka lisaks võetud bvc-ga aga seis alati sama. Ise kahtlustan lihtsalt praaki ja liiga lühikest korstent. Ei suru piisavalt coilile ja ongi tulemuseks leke. Kellelgi kogemusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On kogemusi, enamasti liiga tugev tõmbamine saladuseks selle taga ;)

 

Hakkasin seda sama mõtlema. Pea aasta olen ainult ilma õhukruvideta kayfunilaadseid ja võimalikult avatud drippereid kasutanud. Ilmselt kopsumaht liialt suureks treenitud. ;) Peab homme rahulikumalt proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alati võimalus augud suuremaks teha. Minuarust sellel ce5-l tõmme kuidagi eriti kinnine. Ehmatasin ka ise algul ära kui seda proovisin. Arvasin, et keerasin kuskil midagi liiga kinni ja õhk plokitud :) Samas lurisema mina seda pole saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõni võiks siin seda müüa jah (mõistliku hinnaga muidugi) :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

see tuleb sealt ju 2 kuud

Share this post


Link to post
Share on other sites

see tuleb sealt ju 2 kuud

 

niikaua kindlasti mitte

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mina näen pildil raadio antenni ja seda peaks küll leiduma igas majapidamises. Traadi väntsutamise peaks ära kannatama ilusti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kasutan sukavarrast, ei tea mis mõõtu see on :oops: aga mulle sobib (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...