Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Heh, tutvusin just selle Eleafi iStickiga ja pean kahjuks ütlema, et ei-iial.
Töötan tunkedes ja aku, mis on jämedam, kui pliiats pole mille kohe tepos mitte sobilik. Spinner 1 on mul olnud ja see mahtus täpselt tunkede pliiatsitasku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et siis nagu arborist või katusepanija suure tööriistavööga ringi lasta?
Ei tänan, loodan Spezz, et need 2 spinnerit, mis ostsin on esialgu piisavad (minu jaoks). :D

Kui W käitumine ja reguleerimine on selgeks tehtud, siis lähen pigem oomipoe teed. Saan paksust ja kuju ise manipuleerida.

3-7V muudetava voldiga aku tegemine polegi teab mis keeruline a Watt on asi, millega pole pidanud oma elus kokku puutuma.
 

A olen ma laias laastus õigel teel?
bottom dual-coil 4V kanti ja tripple-coil 5V kanti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ta umbes on jah aga sa ilmselt ei kujuta hetkel ette kui tilluke see iStick tegelikult on :)

Kiire paberivoltimine ja tavaline Peleoni V1 pulk kõrvale:

istick_ego.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, akud asuvad kõrvuti, mitte üksteise peal.
Ise tehes saab natsa mah-i loovutades teha parema konfiguratsiooni. Li-Po kasutamise puhul Li-Ion asemel saaks tõenäoliselt veelgi asja parendada. (ohufaktoritest ei tasu siinkohal rääkida, tean põhjamaade suhtumist Po akudesse)
 

Uuuel aastal koos lagritsalaadungiga võtan ehk asja ette, kuid rohkem lammutamise eemärgil, kui kasutamis.

Suur tänu visuaalse õppevahendi eest, tekitas küll rohkem ideid ja küsimusi, kui vastuseid, aga nii see areng toimub. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma alustan tavaliselt http://torrentz.eu/kui midagi leida tahan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus....?

 

....plaan autosse, tagaistmetel istuvatele inimestele nn. "lae telekas" soetada ....e. leidub foorumi porukal häid soovitusi/pakkumisi.... :roll:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud !

 

MM keskus olemas, kuid tahaks "põnnidele" veidike meelelahutust eraldi tagapingile......et ise Vikerraadiot saaks kuulata.... :oops:  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...