Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Istick 20w vigane. Vaja uut modi. Kas istick 50w või smok m80?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seda me tahtsimegi? Krt tootjad kuulavad ka igat idiooti. Kuidas see laadimisport küljel on parem kui all? Pass-through ebamugav ja niisama laadides piinab kaablit. Ei mõista. Kes see paneb modi püsti laadima? Konkreetsel istick 50w vbl polnud seda mujale panna aga paljudel toodete review-del silma jäänud see mure, et laadimisport all ja et võiks olla mujal. Ohjah. Toode ise hea aga see funktsioon ebamugav.

post-2044-0-55051300-1431814540_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei pane ühtegi MODi USB-ga laadima vaid võtan aku välja ja panen laadijasse.  Kui aku poole päeva pealt tühjaks saab, siis panen varuaku sisse. Vahet pole kas või kus see laadimisauk MOD-l on. Nii lihtne see ongi, ei mingit muret ega stressi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui aku välja käib siis jah, eelistan ka ise nii laadida teistel modidel. Paraku istickil sisse ehitatud akud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu istick rändas hingusele, peale mõne kuulist kasutamist just selle pärast, et usb pistik tuli emaplaadi küljest lahti. Ja oligi seadmega kõik...finito. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kanget vedelikku osta subohm coiliga clearosse, kui enne kasutasin deltaga 12mg vedelikku? 6-9mg? 12mg pidavat ju paljuks minema subohm clearodes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seda me tahtsimegi? Krt tootjad kuulavad ka igat idiooti. Kuidas see laadimisport küljel on parem kui all? Pass-through ebamugav ja niisama laadides piinab kaablit. Ei mõista. Kes see paneb modi püsti laadima? Konkreetsel istick 50w vbl polnud seda mujale panna aga paljudel toodete review-del silma jäänud see mure, et laadimisport all ja et võiks olla mujal. Ohjah. Toode ise hea aga see funktsioon ebamugav.

saab püsti laadida, osadele clerodele ei meeldi pikali olla

Share this post


Link to post
Share on other sites

saab püsti laadida, osadele clerodele ei meeldi pikali olla

 

täitsa nõus, mulle meeldib kui külje peal usb   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline küsimus kas keegi teab kas naaber riikides ... Läti, Leedu, Soome, Rootsi ka mingi analoogne foorum või e-sigareti kogukond  vms olemas on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah aga lätkatega peaks mingid suhted äkki looma. Uurima mis neil seal toimub. Eks meie riigi omad ka sinna seda aktsiisi juttu tõenäoliselt moosima lähevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kripeldab, mis RTAd valida. Peab olema single coil võimalus, pigem vähem õhku (nagu K4), lihtne täitmine ja sobilik niklile (mitte nagu K4). Kopp ees sest jamast juba. Vedru eemaldasin aga nn. otsekontaktiga ikka jamab. Vanadel Kayfunidel on õhku paraku vähe, muidu ideaalsed. Soovitusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo2 on hea, aga ikkagi rohkem kopsu tõmbamiseks, saab ka K4 stiilis tõmmata, kuid kui õhuava kokku tõmmata, siis hakkab see natuke vilistama. Väidetavalt saab seda fixida natuke peene viiliga viilides või siis mingi vatiga mässates, aga pole ise proovinud, sest tõmban otse kopsu. Kui õhuava täiesti lahti, siis ei vilista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kripeldab, mis RTAd valida. Peab olema single coil võimalus, pigem vähem õhku (nagu K4), lihtne täitmine ja sobilik niklile (mitte nagu K4). Kopp ees sest jamast juba. Vedru eemaldasin aga nn. otsekontaktiga ikka jamab. Vanadel Kayfunidel on õhku paraku vähe, muidu ideaalsed. Soovitusi?

Ma ei saanud küll aru, et K4 oleks rohkem õhku läbi lasknud, kui K2. Suht pettumus oli see K4 mu jaoks ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei ole vanemaid originaal kayfuneid aga võrreldes kloonidega, on neljandal originaalil ikka tuntavalt rohkem õhku. Tõmban ka vahel otse kopsu aga igapäevaseks sobib suust kopsu paremini. Sõltub maitses ka natuke. Pilvede jaoks on driperdajad olemas. Vajan midagi töökindlat ja lihtsalt täidetavat. Enamus ajast vahin roolis, kus saab vana kayfuni ta pisikese augukese kaudu täidetud, aga näiteks kruvi põrandalt otsimine just liiklusohutust ei suurenda. Hetkel mõtisklengi Lemo Teise ja Subtank mini üle. Viimasest Busardo videost jäi Kangertechi toode kuidagi meeldivalt meelde... See parendatud RBA osaga asi vist ainult subBoxi kitiga saadaval?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtankil see probleem, et kui palju matsu anda siis kipub suhu tatistama (oleneb vast ka coilist ja mahlast)... mul subtank suht jõude seisab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtankil see probleem, et kui palju matsu anda siis kipub suhu tatistama (oleneb vast ka coilist ja mahlast)... mul subtank suht jõude seisab.

Originaalse Ni200 coiliga täheldasin seda ka. RBA põhjaga on ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...