Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

.. sobilik niklile (mitte nagu K4). Kopp ees sest jamast juba. Vedru eemaldasin aga nn. otsekontaktiga ikka jamab...

- nii ei peaks olema otsekontakti puhul. Vähemalt, kui kasutad seda kreeka vidinat, mida Spezz müüs.

Võibolla tsenterpin keere märg või must. Keera v'lja ja paberi ja küüne abil puhastamisest peaks piisama. Mul aitas..

Subtankil see probleem, et kui palju matsu anda siis kipub suhu tatistama (oleneb vast ka coilist ja mahlast)... mul subtank suht jõude seisab.

coile eriti osta pole viitsinud, tehase omadele keeran uuesti nikli 3mm 6,5 keerdu. RBA põhja keerasin katki, sellepärast. Ja ei tatista mul sugugi

 

ahjaa - ma ei kasuta selle originaal driptippi ka - mõttetu kaliiber mumeelest ja läheb ruttu tuliseks. Selle asemel on Squape oma (Squapel jälle Taifuni oma :)) Eks see võtab ka tatipritsmeid kinni :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise samuti veidi kinnisema tõmbe kasutaja, otse kopsu ei tõmba. Kasutusel nii Subtank Mini kui ka Lemo2. Mõlemale panin väiksema avaga driptipid. Lemol on jah mingi vahemik, kus kipub vilistama, sellest veidi rohkem või vähem on OK. Minu jaoks paraku see vilistav osa just kõige magusam :(  Mõlemal peal nikkel, ühendustega probleeme poole. Subtankile coili keeramine pisut hõlpsam, pole jalgade pikkuse rihtimisega vaja vaeva näha. Samuti kipuvad Lemo kruvid peenemat niklit hõlpsasti puruks tegema, kui traat läbi decki aukude panna. Minu poolt kaks kerget lisapunkti Subtankile võrreldes Lemoga. Aga muus osas Lemo täiesti OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina panen Lemo2 puhul traadi kruvide alla, ei pane läbi nende aukude, siis ei tee midagi katki :)

Sama siin, lihtsalt mainisin probleemi ära. Samas 0,32 traat juba täitsa kasutatav läbi aukude kui kruvimisel toorest jõudu mitte rakendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parimate kasutajate nimekiri muutunud ühe oluliselt parima kasutaja võrra väiksemaks. Miks? Kui tohib küsida..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goliath ja Silverplay olemas, ei tea kas cthulhu ka sinna kõrvale võtta.

Pidi teine paras monstrum olema, igast keyfurride jne sigitis.

Samas goliathist paremat paaki hetkel ei ole.. hmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ma tean Compi, siis ütlen et ta ei joo.Ärge mustake kui ei tunne inimest.See kui inimesel on oma arvamus ei tee tast joodikut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu lihtsalt see hinnang oli nii sõnastatud nagu täis inimene oleks selle kirjutanud. Aga selge, siis lihtsalt trollib. Ps. Kui inimene joob, siis pole ta kohe joodik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks teada, millist ventilaatorit oleks vannituppa hea panna. Mul seal vana koht on olemas, kust läheb lõõri (veneaegne rest ees, selline nööriga suletav).

Peaks olema niiskuskindel ilmselt, ühendatud valgustusega ja mingi taimeriga, et miski 15 minutit hiljem veel töötaks.

Eriti kallist ei saa omale lubada. Mida soovitate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ükskõik vist milline. Seal 20€ ringi nad on. Vaikset tahad, siis 80€+ vist oli.
Kunagi Rautakeskos käisin (Tartus), siis seal oli lausa sein tehtud, kus lüliteid vajutades sai neid vurritada ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ma tean Compi, siis ütlen et ta ei joo.Ärge mustake kui ei tunne inimest.See kui inimesel on oma arvamus ei tee tast joodikut.

Ta ise ju üsna keeruliseks selle väite uskumise teinud "võtame" sööstudega IRC'us, mis aegajalt lõpevad ka sellega, et suvaline foorumikasutaja valimatult läbi sõimatakse.

Joodikuks ei ole teada minu mäletamist mööda nimetatud. Mina igatahes ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sattusin ka sellele postitusele eile ja tõesti võttis sõnatuks :D  peaks vist helistama  (relv)


Huvitav millal kodu-kasutusse midagi sellist saaks ,et filme nautida :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi jäämasinaid müüb juhuslikult hea  hinnaga koju,  mitte tööstuslikku ?   :)

 

Ma võin sulle neid jääkuubiku kilekotte ärida, saad oma "koduses jäämasinas" jääkuubikuid toota.... :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma juba vaikselt leian, saksast saab 140-ga

siin 180+

neid kotte on sitaks ja kulub ka sitaks, kui nyyd hakata arvutama, siis suht kiiresti teeks vist tasa , mugav ja kiire  ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...