Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Milline Eesti pood müüb neid tulekindlaid laadimiskotte? Just eelmisel nädalal sirvisin siin mingit teemat, kus selle kohta küsiti ning keegi vastas e-poe lingiga, kust seda soodushinnaga 3.XX EUR tellida sai, aga enam vot ei leia kuidagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on TC jaoks, kuna ni200 traat muudab veipides takistust, siis mõne modiga l2heb ka baastakistus paigast ära ja temp seaded lähevad sellega pekki ehk mod ei saavuta enam õiget (seadistatud) temperatuuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on TC jaoks, kuna ni200 traat muudab veipides takistust, siis mõne modiga l2heb ka baastakistus paigast ära ja temp seaded lähevad sellega pekki ehk mod ei saavuta enam õiget (seadistatud) temperatuuri.

kui kanthaliga takistus hüppab siis ma ei pea modi tuksi keeramise pärast muretsema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kanthaliga takistus hüppab vaata ühendused üle. Kui on kahe kuvatava numbri piiril takistus ja hüppab siis ei tohiks probleemi olla .... kui hüppab suures vahemikus siis peax ühendused üle kontrollima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui knathaliga takistus hüppab vaata ühendused üle. Kui on kahe kuvatava nnumbri piiril takistus ja hüppab siis ei tohiks probleemi olla .... kui hüppab suures vahemikus siis peax asjad üle kontrollima.

ok, kui saan aega kontrollin ühendused üle. takistus hüppas (ei mäleta enam kui palju) just kanger subtank rba-l, kangeri enda coiliga seda muret ei olnud. kontrollin ja kui murest jagu ei saa, siis tulen tagasi siia töinama:)

 

nb! suured tänud old-ile ja vikat-ile hüva nõu eest:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuh, its that time of the year, isesegatud mahl hakkab otsa saama! Koht kus ma tavaliselt oma koostisosad olen juba harjunud saama on üks ja ainus epiip.ee, vaatasid maitseid ja tekkis küsimus, ega maitsestajaid (mitte konsentraate) ei saa segada VG/PG sisse? Maitsestajaid tundub 2x suurem valik olevat ja paremad maitsed kui konsentraatidel

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks ei saa segada?

ikka saab :roll:

kas siis seda peab nagu suurema koguse panema või kuidas? see tundub siiski lahjem olevat kui konsentraat

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

epiipul (värdsõna    (facep)     (relv)   ) ju kirjas, 5-10 tilka per 10ml, oleneb joogist. ise ma paneks natuke juurde....aga alustada tasuks ettenähtud kogusest 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No katseta, pane esialgu vähem ja kui maitset piisavalt pole, siis lisa maitset

tulebki katsetasa varsi, viimase 30ml pudeli võtsin just, ja sub ohm tankidega teate ise ka kui käbe see 30ml läheb

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

epiipul (värdsõna    (facep)     (relv)   ) ju kirjas, 5-10 tilka per 10ml, oleneb joogist. ise ma paneks natuke juurde....aga alustada tasuks ettenähtud kogusest 

Krt tilgad on püksis kui ei pea ... maitsete puhul võiks ikka täpsemad suhted ette anda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguteemas sai juba nutmas käidud et evod twist ei funka enam .. viga leitud ja nüüd oleks vaja kedagi toredat härrat kes tallinnas mu masinvärgi kokku joodaks (vaevatasu garanteeritud), asjaga on VÄGA KIIRE (analoog hakkab vastu juba :D )

Kontakti saab tel. 59049073 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roostevaba spinneri klooni 1100mah võin 5Euri eest müüa

Ostetud sealt : http://www.aliexpress.com/item/Vision-Spinner-Electronic-Cigarette-eGo-C-Twist-Battery-650mah-900mah-1100mah-1300mah-Variable-Voltage-eGo-Battery/2029032075.html

Sai backup-iks ostetud ja minu poolt kasutust ei leia. Tunnike testitud - töötab viisakalt , kvaliteet paistab ok olema .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...