Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

See asub Pärnus. Mul Tartus vaja.

 

Leidsin kodust veel 4 tühja mini kesta. Ajab sellega asja ära. Tulevikuks peab vist amazonist tellima.

Ma seda ei kontrollinud, ks smartpostitavad või mitte. Märkasin, et Pärnu ja sa Tartu. Nii harjunud, et smartpost või omniva teenus on must have :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kaob nikkel coilil vahepeal üldse takistus ära, vaatasin sisse, kuskilt nagu lahti pole, ega vastu mujale ei lähe. Ei oska nagu miskit arvata, või on traat läbi juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt ikka ühenduse teema jah. Kas siis aku ja aurustaja vahel või nikkelcoili ühenduses.
Samas ei välistaks ka, et traat kusagilt järgi annab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et nikkel coili üle 0,2 oomi pole mõtet teha. Lühiajaliselt töötab, aga suht kiiresti läheb asi pekki ära ja pole vist enam ka turvaline nii veipida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on mingit normaalset laadijat üle? Nitecore või midagi taolist?

Cloupor Mini Plus sööb jälle 18650 akut, kuid pole Vamo aegadest enam ühtegi laadijat alles.

Võib seega pakkuda, kui endal või sõbra tüdruku venna endisel pinginaabril midagi üle peaks olema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on mingit normaalset laadijat üle? Nitecore või midagi taolist?

Cloupor Mini Plus sööb jälle 18650 akut, kuid pole Vamo aegadest enam ühtegi laadijat alles.

Võib seega pakkuda, kui endal või sõbra tüdruku venna endisel pinginaabril midagi üle peaks olema :)

 

Mul on see. Kümneka eest annaks ära :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud, PS saadetud ning laadija murega ilmselt korras.

 

Samas tekkis küsimus nikli kohta. Mis see n.ö. tüüpiliseima jämedusega nikkeltraat on, millest coile meisterdada? Spezzil on 3 jämedust valikus, millist võtta? Eeldan et 0,32mm, sest see on ainus, mis otsas on (seega läheb hästi kaubaks)? :D

Ehitama hakkaksin dual coili Zephyruse sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micro usbi seal küljes vist ei usalda jah, cloupori värk :P

Endal on 28 AWG ni 200. Et saada ~0.08 dual coil läheb 12 wrapi 3mm posti ümber. Suht karm, aga palju auru ka sest palju pinda :D Ei kujuta ette et selline moster build kuhugi peale velocity ära mahuks, nii et 28awg on suht ekstreem.

Ise nikliga enam ei jända, aga kui võtaks lisa siis kindlasti 26 awg või 24 awg. Nikli ja titaaniumiga on selline probleem ka, mida kutsutakse hot legs. Ehk siis soovitatakse jätta coilide jalad mis postide sisse lähevad nii lühikeseks kui võimalik, sest enamus seadmed ei suuda seda pinda reguleerida ja coilide jalad lähevad punaseks mis on paha paha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micro usbi seal küljes vist ei usalda jah, cloupori värk :P

Endal on 28 AWG ni 200. Et saada ~0.08 dual coil läheb 12 wrapi 3mm posti ümber. Suht karm, aga palju auru ka sest palju pinda :D Ei kujuta ette et selline moster build kuhugi peale velocity ära mahuks, nii et 28awg on suht ekstreem.

Ise nikliga enam ei jända, aga kui võtaks lisa siis kindlasti 26 awg või 24 awg. Nikli ja titaaniumiga on selline probleem ka, mida kutsutakse hot legs. Ehk siis soovitatakse jätta coilide jalad mis postide sisse lähevad nii lühikeseks kui võimalik, sest enamus seadmed ei suuda seda pinda reguleerida ja coilide jalad lähevad punaseks mis on paha paha.

Ei tahaks nende arvudega nõustuda. 6 keerdu ümber 2,5 mm posti annab takistuseks ca 0,065 oomi (enda igapäevane setup). Sinu poolt toodud parameetrid d 3 mm ja 12 keerdu peaksid tekitama takistuse umbes 0,17 oomi (http://www.steam-engine.org/coil.asp?mat=ni200&r=0.16&awg=28&id=3&ll=4)

 

Jutt siis Ni 200-st ja diameetrist 0,32 ehk 28 AWG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tahaks nende arvudega nõustuda. 6 keerdu ümber 2,5 mm posti annab takistuseks ca 0,065 oomi (enda igapäevane setup). Sinu poolt toodud parameetrid d 3 mm ja 12 keerdu peaksid tekitama takistuse umbes 0,17 oomi (http://www.steam-engine.org/coil.asp?mat=ni200&r=0.16&awg=28&id=3&ll=4)

 

Jutt siis Ni 200-st ja diameetrist 0,32 ehk 28 AWG

Normaljokk ju? AA, sa võtsid single, mul dual ikka :)

50mtcz.jpg

w1pb41.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dual jäi jah kahe silma vahele :(

Njaa, ennem sain vähe kenama buildiga hakkama, takistus tuli 0.05 ja töötas kuubik 2ga. Aga niipea kui mod sleepi läks karjus mulle ohms to low. Kuubikul nimelt limiit 0.06, viskas koppa ette see ära ja peale kerimine koguaeg, niisiis otsustasin uue buildi keerutada kokku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil on ainult AW'd...6 Amprised. Tahaks miskit ägedamat.

Selle fasttehhi oma kohta on miski vant kirjutanud, et lasi 0,8oomiga 2ml läbi ja aku kuumaks ei läinud. Ei teagi, mida arvata. 30A nii väikse aku jaoks on ikka ulme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõiki akusid kus nimes on sees "Fire" mina väldiks. Nii kaua kuni sa pole reaalseid teste näinud, võid arvestada, et need on max 4A, 30A on ulme, sellist 18350 akut lihtsalt pole olemas. Eestist parim mis saada on AW IMR 18350 aku (vähemalt mina pole näinud). Aga fasttechis endale on jäänud silma need https://www.fasttech.com/product/2287801, need https://www.fasttech.com/product/1932600 ja need https://www.fasttech.com/product/1812003

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...