Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Teab keegi mingit salanippi, kuidas 500x300x18mm liimpuitdetailist (kuusk) väike vääne välja saada. Lootsin seda uksena kasutada, aga üks nurk jääks ca. 3mm irvakile.

Use the force, Luke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole puidu spetsialist aga see jube väike tükk. Vbl niiskes kuumas saunas proovida? V niisama niiskeks teha veits ja siis mingit sorti pressi vahele panna mõneks ajaks. Näiteks kaks tükki sirgemat vineeri ja see tükk sinna vahele ja mingite clampidega kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teab keegi mingit salanippi, kuidas 500x300x18mm liimpuitdetailist (kuusk) väike vääne välja saada. Lootsin seda uksena kasutada, aga üks nurk jääks ca. 3mm irvakile.

Koerakuudile teed ust?

Kui muud moodi ei saa, siis lihvi maha, teisele poole jääb küll pisike vahe, aga arvan, et koeral on savi     :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teab keegi mingit salanippi, kuidas 500x300x18mm liimpuitdetailist (kuusk) väike vääne välja saada. Lootsin seda uksena kasutada, aga üks nurk jääks ca. 3mm irvakile.

 

Ei saagi, sest kuusk mängib elu lõpuni. Ajutist lahendust võib pakkuda hööveldamine, aga kui kütteperioodi lõppedes õhuniiskus tõuseb, kisub jälle kõveraks. Mänd on selles osas vähem kapriisne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apoh, siis jätan ikkagi nii praegu. Kui hakkab pinda käima, siis kaalun mõnd teist materjali. Vbl kui kusagil mingi spoon ette jääb, saab selle MDFi peale liimida. E-suitsu kama jaoks teen esikuseinale uue väikese kapi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apoh, siis jätan ikkagi nii praegu. Kui hakkab pinda käima, siis kaalun mõnd teist materjali. Vbl kui kusagil mingi spoon ette jääb, saab selle MDFi peale liimida. E-suitsu kama jaoks teen esikuseinale uue väikese kapi.

Ja näita siia pilti ka kui valmis on saanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult mängib mänd rohkem ,kui kuusk ,aga noh ,kui on kõher siis aitab ainult rihtplate või uus tükk teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

See plaat ei ole nii suur jet ei jaksaks uut ja sirget osta (ma arvan).bauhause pood aitab suurepäraselt.


ON KA PUUMARKET

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui juba ostmiseks http://tuulikupuit.ee/omab asjalikumat klienditeenindust ehk on lihtsam saada see mida vaja. 3 aastat tagasi küsisin mõlemast, puumarketilt tuli täiesti mööda pakkumine.... kui ütlen on on vaja 3.5m prusse, siis jooksvates meetrites sama kogus 2m prusse pole kohe kindlasti see mida vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid Tallinna poode ikka teab (Tuulikupuitu ei teadnud, aitäh), kikitasin selle va rihtimise peale pigem kõrvu. Sirget plaati võib osta ikka, iseasi, mis sest mõne aja pärast järel, sest jutt käib ju uksest (kolmest küljest fikseerimata). Tõesti, kuusk-mänd pole suurem asi materjal selle jaoks ja et ma sellises olukorras olen, on kena näide sellest, kuidas ajaga läheb meelest, kuskohas platsi peal see reha täpselt vedeles. Need meie okaspuud kuivalt nii õhulised, et vaat tuul puhul läbi ja niiskus koos sellega. Mul vedeleb 16mm MDFi -- sellest olen teinud kapiuksi et vähe pole, ainult too karjub värvimise järele, aga mina tahaks antud juhul naturaalsemat, õlitatud pinda. MDF+spoon oleks üks põnev variant ka, kuna pole sellist asja teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus see tuulikupuit asub ja ,kui saladus pole ,kes seda eest veab ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt tuulikupuit tuli tuttav nimi ette.. mul tuli nostalgialaks 20 aastat tagasi meelde sellest  asutusest.Rõõm kuulda ,et see on siiani säilinud ja jõudne ettevõte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis asi see rohkem kurku laksas? PG? Peaks eelistama suurema VG osakaaluga baasi?

 

Kurgule hakkavad suurema PG osakaaluga vedelikud jah... ...ja muidugi nikotiin ka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas teie dry burnite SS coili? Kas TC modes või WV? Netist otsides on vastused suuresti ebamäärased.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik on ilus, aga uksele võiks mingi teleskoop hing olla.Tunduks ohutum.Dziisas oskab vist soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...