Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Olgem ausad, see oli "väike" overkill   :)

Aga jah, esimesel võimalusel toetage ikka eesti poode

No praegu võib tõesti päris pikalt minna, sest Hiinas on aastavahetus ehk CNY ja tõesti ei ole ka 2+ kuud välistatud.

 

Derringer on muidu suht hea, palju maitset, aga tiba väike kaev ehk tilgutama peab tihti. Velocity epiibust on päris tegija RDA, saad kõiki traate sinna põhimõtteliselt panna, mahuvad ka mingid erilised monster alien jms traadid, kuid samas saab ka tagasihoidlikumate coilidega toimetada. See siis http://www.epiip.ee/et/rda/1335-velocity-rda.htmlviimane toode laos :P

 

Kui raha rohkem on, siis originaal Wotofo Sapor on ka hea valik http://www.epiip.ee/et/rda/1592-wotofo-sapor-rda.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole kordagi üle 3-4 nädala läinud, viimast isegi vaid korra. liidame nyyd 3  nn nädalale juurde 8 päeva(uus aasta), ei saa me kuidagi 2 kuud ka lisapäevadega...

Arvestame veel sellega ka, et sisuliselt 2 nädalat ei shipita midagi, tellitakse aga sama hooga nagu tavaliselt. Kui hiinlased tööle tulevad, siis on hull kuhi saatmata kaupa ees ja nii võib 2 kuud minna küll. Mul eelmine aasta oli nii, kaubavoog normaliseerus kusagil aprilliks alles, siis taastus tavapärane saatmisrütm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole kordagi üle 3-4 nädala läinud, viimast isegi vaid korra. liidame nyyd 3  nn nädalale juurde 8 päeva(uus aasta), ei saa me kuidagi 2 kuud ka lisapäevadega...

Arvesta ka olukorraga kus on kogunenud VÄGA palju tellimusi peale CNY-d. Ega ma ei ütlegi, et KINDLASTI läheb üle 2 kuu, aga võib minna. Lisaks on see, et peale CNY-d vahetub tavaliselt kaader, st tulevad uued töötajad kes ei toimeta nii kiiresti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te nagu postitusi loete ka või vaid loete läbi?

 

öeldi üldiselt, et 2 kuud läheb iga tellimisega....tema õnneks hetkel uue aasta läbu ja võib õnneks minna, et läheb 2 kuud   :lol:

 

Reaalsus see, et kui yle kuu fasttechist läheb, siis on mingi bs juhtunud.

Ma täna tellisin, paki käitlemine oli määratud vist 14.02  . Vaatame, kas ootan 2 kuud  ;)

ma ise arvan, et seda ei juhtu. 


tõsiselt sitt inimene päev peaks olema, et see juhtuks 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus kripeldab. Millega teie puhastate oma autoklaase ja koduaknaid sinna kogunenud pg jäägist? Ükski aknapuhastus vahend seda küll eemaldada ei taha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus kripeldab. Millega teie puhastate oma autoklaase ja koduaknaid sinna kogunenud pg jäägist? Ükski aknapuhastus vahend seda küll eemaldada ei taha.

Suhteliselt häid tulemusi annab puhas mikrokiudlapp (kuivatamiseks) + alkoholi sisaldav aknapuhastusvahend (pesemiseks).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus kripeldab. Millega teie puhastate oma autoklaase ja koduaknaid sinna kogunenud pg jäägist? Ükski aknapuhastus vahend seda küll eemaldada ei taha.

a) kasutad väga valesid puhastusvahendeid, mul paar min ja asjad puhtad

b )puhastaja ei oska puhastada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arust võiks see olla niisama lihtne, et märja ja seejärel kuiva köögipaberiga hõõrumine (enne kui vesi aurab). Kui jookseb vedelik modi peale, kas pole siis tähele pannud, et lihtsalt köögipaberiga peale lennates hõõrub tegelikult VG-d / PG-d ringiratast, aga kui enne hõõrumist natuke hingeõhku peale õhata, kaob kiht nagu nõiaväel? Nii et vesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesi ei aita. Olen autos kasutanud aknapuhastusvahendit. Pihustiga pudelid, nagu ikka. Korralikult tuleb lasta ja hästi poleerida.

Edit: vesi aitab, aga see hägune klaas on paari päeva pärast tagasi autos. Klaasipuhastusvahendiga püsib kauem puhas. Aurutamise ajal teen ikkagi autoakna lahti, koguneb ka vähem seda jama. Veel üks soovitus on sügis-talv-kevad perioodil külmas autos mitte mahvitada. Siis on niiskus suurem ja esimese pahvakaga seob kenasti end juba esiklaasile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autos ei auruta, veel analoogi ajast harjumuseks saanud :)

 

Aknaid olen proovinud puhastada mitmeti, aga tundub, et kõige lihtsama ja kauakestvama tulemuse annab täiesti kuiva, pehme mikrofiiberlapiga hõõrumine, klaas jääb säravpuhtaks.

Igasuguse klaasi märgpesuks on parim asi tavaline nõudepesuvedelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) kasutad väga valesid puhastusvahendeid, mul paar min ja asjad puhtad

b )puhastaja ei oska puhastada

Nagu ma aru saan, siis oled sa üldse üks kõva mees. Eesti tšakknorris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on mingi traat, mida peaks/võiks selgelt eelistama Ni200 traadile? :)

Ma olen terve TC ajastu kasutanud niklit - traadi struktuur mulle coilide ehitamiseks sobib ning ka kõik muu meeldib. Häirib vaid see, et ei saa dryburnida ning sellest tulenevalt ka vatti vahetada, kuna vati vahetusega deformeerub paar nädalat kasutatud coil piisavalt, et seda enam kasutada ei tahaks.

On silma jäänud, et SS316 jm. traatidega tuleb ette probleeme TC režiimis veipimisega jne, aga kas on mingeid häid variante veel, mida võiks uurida? Titaaniumit olen proovinud kuid ei istunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...