Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Ma arvan, et praegu on mõtet natuke oodata ja vaadata, mis selle keraamikaga juhtuma hakkab. Kui leitakse toimiv ja hea lahendus, siis võib need traadid üldse ära unustada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, keraamilised coilid vb on ka tulevikus teemaks, aga hetkel on SS ehk roostevaba traadid täiesti toimiv lahendus, ainult, et mod peab olema selline, mis saab hakkama SS colidega. Dna200 näiteks töötab nagu kulda SS traadiga, Joye kiipidega on mõni tööle saanud nii, et valetab takistust tibake suuremaks, muidu pidavat koguaeg "piirajasse" minema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on mingi traat, mida peaks/võiks selgelt eelistama Ni200 traadile? :)

Ma olen terve TC ajastu kasutanud niklit - traadi struktuur mulle coilide ehitamiseks sobib ning ka kõik muu meeldib. Häirib vaid see, et ei saa dryburnida ning sellest tulenevalt ka vatti vahetada, kuna vati vahetusega deformeerub paar nädalat kasutatud coil piisavalt, et seda enam kasutada ei tahaks.

On silma jäänud, et SS316 jm. traatidega tuleb ette probleeme TC režiimis veipimisega jne, aga kas on mingeid häid variante veel, mida võiks uurida? Titaaniumit olen proovinud kuid ei istunud.

 

Võid julgelt proovida. Töötab nii evic minis, kui ka rx200-s iliusasti. Kannatab isegi puhastamist, lihtsalt kraabid puhtaks(ilma kuumutamata), kerge pesu ja vapralt edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ei istunud ei ni ega ti. Ss on hetkel kasutusel ja hetkel neist kõigist parem. Ni ja ti jätsid minuarust mingi imeliku kõrvalmaitse juurde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud arvamuste eest.

Eks kui nikkeljuhe otsa saab, proovin kätt SS'ga ning samuti olen täiesti nõus keraamika koha pealt.

 

Vaja oleks mingit materjali, mis oleks alguses nagu plastiliin või muul kujul vormitav ning näiteks kuumutades kivistuks - ja saaksimegi hakata ise keraamilisi coile voolima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vast June õppis ise ära eesti keele. Kui tõlketeenus, siis väga kehva.

Kui professionaalne teenus, siis jah. Kui lihtsalt mõni eestlane oma abi pakub, siis käib kah. Võrreldes varasemate ponnistustega ju täiesti arusaadav eesti keel :)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav? Kas konkurentide edukas toode on Smoketechi mehed nii endast välja viinud, et nad on sunnitud kloonide tootmisega alustama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see on ikka tähtis et mu reuleauxil oleks kõik akud algusest peale samad? Sesmõttes et mul on 3 samasugust akut aga olen neid alati erinevalt kasutanud. Ja kui laen nad täis kahekohalises laadijas, on see okei? LG HE4'dega tegu ja Rx200

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitav on ikka samasi akusi kasutada, aga eks seal mingi nihkemäär vms on ka sisse kirjutatud turvalisuse eesmärgil.

Laadimine on kama2, kui sa neid 1 ja sama laadijaga laed (nutikas laadija, mitte suvaline 1€ chaina junn). Lae kasvõi ühekaupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see on ikka tähtis et mu reuleauxil oleks kõik akud algusest peale samad? Sesmõttes et mul on 3 samasugust akut aga olen neid alati erinevalt kasutanud. Ja kui laen nad täis kahekohalises laadijas, on see okei? LG HE4'dega tegu ja Rx200

 

Keti tugevuse määrab "nõrgim lüli" - sama teema akudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma rx200 natuke aega tagasi ja siiamaani kõik perfekte olnud. Nüüd hakkas mingi huiamine peale. Iga asi mis ma sinna peale kerin on atomizer low, ajab sita keema. Enne kui see asi kirvest tükkideks lendab, ehk on kellegil lahendust pakkuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kas helikopteritel on autopiloot olemas?
Näiteks tuleb uni peale ja saaks natuke õhus tukkuda, seniks kopter püsib õhus paigal     8-)

 

Hakkad kopteri piloodiks? :) Jutt ikka suurtest inimestele mõeldud kopteritest? :) Ma arvan, et ikka on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopter tarbib tunnis ca 100 liitrit kütust. Suht kallis kuid samas mitte eriti mugav võimalus magamiseks, kui just ookeani kohal ei ole, oleks mõistlikum ikka maanduda kui on plaan silm looja lasta.

Aga eks see sõltub kindlasti ka kopterist, vingematel on kindlasti mingi autopiloot olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kripeldab, kust leida mõni hea pisike vw mod? Istickist väiksem, TC on suva, vähemalt 0.5 oomi suutlik, ja ikka 3ow või rohkem. Võiks kasvõi sisseehitatud LiPo-ga olla. Mingid US ja A-s valmistatud limited edition 500.- asjad ei huvita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...