Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Ka metallustel on vahe. Youtubes on neid konservikarbi avajaga avatavate hiina "turvauste" videoid küllalt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selleks mina eelistakski pikemat aega tegutsenud kodumaist tegijat, et piisab kui meedias ilmuks üks artikkel sellest kuidas nende turvaukse konservikarbi avajaga lahti saab ja kui see info tõele vastab, siis põhimõtteliselt võivad nad pärast seletada või vabandada palju tahavad, nende turvauste äril on sisuliselt kriips peal. Mingi välismaise tootjaga saab maaletooja lihtsalt hämada, et tootja viga ja peale seda intsidenti nad enam selle tootja uksi ei müü(tegelikult müüvad ikka, vajadusel panevad punase kleepsu asemel sinise peale) ja elu läheb edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loen siin teemasid ja silma jääb vahepeal mingi Omniva pakkide nurin. Poed saadavad pakke ja kohale need ei jõua. Me oleme suve lõpuks olnud turul kolm aastat ja siiani (sülitan kolm korda üle õla) pole MITTE ÜHEGI Omniva pakiga probleeme olnud. Ühes vist oli pudel katki äkki? Aga õigeaegselt kohaletoimetamisega pole küll kunagi muresid olnud. Pigem liigub vahepeal kiireminigi, kui Itella.

See paneb mõtlema.. Mis siis toimub? Kas meil on nii hästi siiani vedanud? (sülitan veelkord)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks ikka päris mittu pakki kaduma Omnivat kasutades. Alati üritati mu enda süüks ajada, et kleeps kehvasti peal vms.

Pika mailivahetuse järel sain alati lõpuks raha tagasi aga Omniva teenustest loobusin - polnud seda aja- ja närvikulu väärt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle võib kahe käe sõrmedel üles lugeda, mitu pakki eraisikuna aastas saadan ja sõrmi jääb tõenäoliselt üle ehk tegelikult on isiklikke kogemusi liiga vähe, et kaugeleulatuivaid järeldusi teha. Aga üks ja ainuke kord kui olin sunnitud ostjale raha tagasi kandma oli see, kui panin ostja nõudmisel MODi onavia automaati ja kohale jõudis see katkisena. Pakkisin ekstra korralikult kuna HV foorumist võib leida piisavalt kinnitust, et pakkide käsitlemisel on onavias aastaringi jalgpallihooaeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loen siin teemasid ja silma jääb vahepeal mingi Omniva pakkide nurin. Poed saadavad pakke ja kohale need ei jõua. Me oleme suve lõpuks olnud turul kolm aastat ja siiani (sülitan kolm korda üle õla) pole MITTE ÜHEGI Omniva pakiga probleeme olnud. Ühes vist oli pudel katki äkki? Aga õigeaegselt kohaletoimetamisega pole küll kunagi muresid olnud. Pigem liigub vahepeal kiireminigi, kui Itella.

See paneb mõtlema.. Mis siis toimub? Kas meil on nii hästi siiani vedanud? (sülitan veelkord)

 

 

Mul läks ikka päris mittu pakki kaduma Omnivat kasutades. Alati üritati mu enda süüks ajada, et kleeps kehvasti peal vms.

Pika mailivahetuse järel sain alati lõpuks raha tagasi aga Omniva teenustest loobusin - polnud seda aja- ja närvikulu väärt.

 

 

Selle võib kahe käe sõrmedel üles lugeda, mitu pakki eraisikuna aastas saadan ja sõrmi jääb tõenäoliselt üle ehk tegelikult on isiklikke kogemusi liiga vähe, et kaugeleulatuivaid järeldusi teha. Aga üks ja ainuke kord kui olin sunnitud ostjale raha tagasi kandma oli see, kui panin ostja nõudmisel MODi onavia automaati ja kohale jõudis see katkisena. Pakkisin ekstra korralikult kuna HV foorumist võib leida piisavalt kinnitust, et pakkide käsitlemisel on onavias aastaringi jalgpallihooaeg.

 

Ka mina ei saa aru, kuidas teil pakid ära kaovad? :D

Pakikaart peale, neljast nurgast läbipaistva teibiga kinni, tellimus ise mulliümbrikusse ja pakiautomaatiga teele.

Levia e-pood pakkus rohkem kui pool aastat tasuta tarnet Omniva pakiautomaati, saatsime üle tuhande tellimuse ja mitte ühtegi tellimust ei läinud kaduma. Mitte ühtegi kaebust ei tulnud, et pakk oleks katki või muljunud või midagi sellist. Ja loodetavasti ei tule ka! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt: Trackingus on viimane liigutus, et pakk pandi automaati(ühel juhul võttis kuller selle sealt välja ka). Edasi on tühjus ja pakid ei ilmunudki välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuboidil on mõlema aku jaoks indikaator. Aga akud on ühendatud ju jadamisi täiesti tavalise metallitükiga st. voolu akude vahel ei saa see mõõta. Kas keegi oskab seletada, kuidas sel juhul on võimalik akude mahtuvust üldse eraldi hinnata? Või on need kaks akut ekraanil ainult selleks, et uhkem tunne oleks ja tegelikult akusid eraldi ei jälgita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, aga proovi 1 täis ja 1 tühja......tunneb ära. Lisaks saad nuppude komboga vaadata ka reaalset mahutavust.

5 klikki ja modi lülitub välja. Siis power ja vasakule nupp alla. Näitab akude mahte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...