Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kust sellist kruvikeerajat saaks osta?

0b6DAcl.png

Ma sain sellise Geekvape Griffin 25 komplektis kaasa. Eraldi ei tea, kust saada võiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba kell 10 olid ostukorvis   :)

 

Pm kui kellelgi millegi soovi, siis küsida võib alati     ;)

 

Ega kogematta mõni üleliigne ostukorvi ei sattunud? Hetkel pole plaanis gearbestist midagi tellida aga sellist kruvikat oleks vaja küll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No saatmine on sealt ju tasuta, kui ma saadan, siis tuleb smartpost otsa......ma ei näe pointi  :D

Ma ise rakveres


Ma olen tellimuse väiksuse pärast küll põdeda pole mõtet, kui arvad, et summa väike on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline algaja küsimus.

 

Tegu kas kanthali/ni traadiga, keerasin 0.41 ohmise coili. Tean, et Ni'ga peab olema kindlalt Temp control mode sees. Kui ta mul sees on, siis kas ta võib mingi jama keerama hakata kui tegu hoopis Kanthali traadiga?

Või sellises olukorras ohtu pole? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline algaja küsimus.

 

Tegu kas kanthali/ni traadiga, keerasin 0.41 ohmise coili. Tean, et Ni'ga peab olema kindlalt Temp control mode sees. Kui ta mul sees on, siis kas ta võib mingi jama keerama hakata kui tegu hoopis Kanthali traadiga?

Või sellises olukorras ohtu pole? :/

Selles olukorras ohtu pole. Vastupidiselt on oht selles, et kui Ni traat liiga kuumaks läheb, siis ta hakkab eritama tervisele eriti mitte väga kasulikke aineid. Ja kui coil Ni traadist pole ja mod on Ni režiimis, siis on iga minu käes olnud mod ennast peale paari mahvi tavalise režiimi peale ümber lülitanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks 25mm diameetriga paaki ja selle alla 1 akuga TC toega (s.h. SS või TCR) võimalikult madalat modi, aga leidmisega on raskusi. Oskab keegi miskit soovitada?

 

Pagana elukauged tunduvad tootjad mõnikord -- ma ei saa aru, kuidas jäeti kasutamata suurepärane võimalus nt. Pico Mega paagipoolne ots 25mm teha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks 25mm diameetriga paaki ja selle alla 1 akuga TC toega (s.h. SS või TCR) võimalikult madalat modi, aga leidmisega on raskusi. Oskab keegi miskit soovitada?

 

Pagana elukauged tunduvad tootjad mõnikord -- ma ei saa aru, kuidas jäeti kasutamata suurepärane võimalus nt. Pico Mega paagipoolne ots 25mm teha...

 

Näiteks

https://www.fasttech.com/products/0/10020651/5719703-authentic-ijoy-cigpet-ant-80w-tc-vw-apv-box-mod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse segada mahla? 100+ml pudelitega on seis minu meelest üsna kehva. Mingi ports on eCig baaside 100ml pudelid, aga kipuvad otsa saama kähku. Müüb keegi meie maal sobivat taarat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse segada mahla? 100+ml pudelitega on seis minu meelest üsna kehva. Mingi ports on eCig baaside 100ml pudelid, aga kipuvad otsa saama kähku. Müüb keegi meie maal sobivat taarat?

 

Müüb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse segada mahla? 100+ml pudelitega on seis minu meelest üsna kehva. Mingi ports on eCig baaside 100ml pudelid, aga kipuvad otsa saama kähku. Müüb keegi meie maal sobivat taarat?

Tellisin just eile omale 15 klaasist tumepruuni 100ml pudelit koos korkidega. Saab äkki oma mitmendat ringi tegevad plastikpudelid minema visata ;).

Tellisin siit: http://balscand.ee/pakendid/

Kätte pole veel saanud, seega kvaliteeti ei oska hetkel hinnata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul neid klaaspudeleid tekib, samas see ava on seal selline, et 10ml süstal väike, 20ml ei mahu.

igapäevaselt kokse segada on Mist pudel kõige parem

Ma igapäevaseks kaasaskandmiseks kasutan 30ml ja 50ml plastpudeleid, suuremast pudelist villin nendesse lehtri abil, seega mulle sobivad küll. Süstalt ei kasuta ma segamiseks üldse, komponente mõõdan mensuuriga, millel skaala peal. 100ml vedeliku segamiseks on vaja mõõta ainult maitset u 5ml ja nikotiinivedelikku, 1,5ml. 0 vedelik läheb sinna otsa juba silma järgi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin just eile omale 15 klaasist tumepruuni 100ml pudelit koos korkidega. Saab äkki oma mitmendat ringi tegevad plastikpudelid minema visata ;).

Tellisin siit: http://balscand.ee/pakendid/

Kätte pole veel saanud, seega kvaliteeti ei oska hetkel hinnata.

Olen sealt ka võtnud sama taarat, väga ok pudelid on. Pipetid on jamad ainult, paksem vedelik käib suht halvasti läbi.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Hiinast saabunud pakk modiga tolli sattus, siis ei ole vist mõtet sinna torkima minna? Tuleb korstnasse kirjutada? Või mis targemad arvavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oota ja vaata mis saab. Pärast mingit aega, siis mine ja nõua oma modi, tellimine ei ole ju karistatav:) Uuuh, olin täna väga ligidal cigabuy-st modi ja tank-i tellimisega:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Hiinast saabunud pakk modiga tolli sattus, siis ei ole vist mõtet sinna torkima minna? Tuleb korstnasse kirjutada? Või mis targemad arvavad?

 

Kaldun arvama, et tollile jäi silma pakile kirjutatud väärtus, mitte selle sisu, nii et ole deklareerimiseks ja maksude tasumiseks valmis - deklaratsiooni pane "muu elektroonika" 

 

PS Alati tasub valida müüja, kes paki väärtuseks paneb alla 22€ ja sisu kirjeldab ebamääraselt. Sain just täna ühe varu-modi kätte   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...