Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Sain ka täna ühe teise paki, millel oli suurelt peale kirjutatud rebuildable atomizer ja polnud mingit probleemi. Arvan ka et summa oli see mis tolli tähelepanu köitis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saatsin Omniva tolli Paypali arve koopia ära. Vaatame mis nad sellest TC Box Modist arvavad. Kas hammustavad läbi mis vigur see on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omniva pakub ainult deklaratsiooni vormistamise teenust ehk blankettide täitmist, millel pole tollikontrolliga midagi pistmist. 

 

Miks sa ise e-maksuametis lihtsustatud deklaratsiooni ära ei vormistanud, see pole raketiteadus ja palju kiirem tulemus ning ei tuleks ka Omnivale maksta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omniva pakub ainult deklaratsiooni vormistamise teenust ehk blankettide täitmist, millel pole tollikontrolliga midagi pistmist.

 

Miks sa ise e-maksuametis lihtsustatud deklaratsiooni ära ei vormistanud, see pole raketiteadus ja palju kiirem tulemus ning ei tuleks ka Omnivale maksta?

Tead ei tea isegi, miks ma selle deklari lasin omnival teha. Natuke pelgasin seda värki. Järgmine kord teen ise.

 

Võhikule ei tohiks see midagi öelda ja vaevalt, et nad googeldama hakkavad. Kui uus mod käes, kas siis mõni läheb müüki? :)

.

Mine tea, ühel hetkel kindlasti paiskan midagi müüki. Hetkel on kõik mu modid nii head, et ei raatsi ühestki loobuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saatsin Omniva tolli Paypali arve koopia ära. Vaatame mis nad sellest TC Box Modist arvavad. Kas hammustavad läbi mis vigur see on :)

 

Tuleb välja, et toll hammustas läbi mis vigur seal pakis on. Pakk oli tollis avatud ja järgi uuritud mis "XL metal tube" seal sees on :)

Aga sellegi poolest ei tehtud, sellest mingit numbrit, et hiinlased mulle E-sigareti müüsid. 

Huvitav olukord, on siis piiriülene müük eestisse keelatud?

post-3390-0-34913500-1479890791_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb välja, et toll hammustas läbi mis vigur seal pakis on. Pakk oli tollis avatud ja järgi uuritud mis "XL metal tube" seal sees on :)

Aga sellegi poolest ei tehtud, sellest mingit numbrit, et hiinlased mulle E-sigareti müüsid. 

Huvitav olukord, on siis piiriülene müük eestisse keelatud?

 

Kas tolliterminoloogias kirjutatakse e- sigaret kahe T'ga?   :!:

 

Kuidagi ei saa deklari (44) Lisadokumendid rea Y904 tähendusest aru: "EI OLE PIINAMISEKS" ???

 

Ehk kommenteerid, kui selles saadetises miskit liiga isiklikku pakendis e-sigaretile lisavarustuseks ei olnud   :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakis oli ainult Smok Alien. Ju nad said aru, et se ei ole piinamiseks vaid naudingu tekitamiseks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin kunagi Pico komplekti. Seal oli kaasas Melo 3 .Minu pakendis oli 4 ml paagiga. Siin vaatan et poodides kõik komplektid on 2 ml paakidega. Kas vanasti olid komplektid 4 ml paakidega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on EU TBD nõue, et paak ei tohi suurem kui 2ml olla. Eks nad kohanduvad EU reeglitega, et seadmeid müüa saaks, täie rauaga jõustub see järgmise aasta 20. mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin kunagi Pico komplekti. Seal oli kaasas Melo 3 .Minu pakendis oli 4 ml paagiga. Siin vaatan et poodides kõik komplektid on 2 ml paakidega. Kas vanasti olid komplektid 4 ml paakidega?

 

Melod on 4ml ja Melo minid 2ml. FT-st saad osta vastava korstna ja klaasi, et siis suurem väiksemaks või vastupidi teha   ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, mul veidi segane, et mis siis mai lõpus 2017 saab. Kas olen õigesti aru saanud, et siis enam ei saa Eestis poest osta ega tellida vedelikku mis üle 10ml pudelis ? aga kui reaalselt läheb ikka 10-20ml päevas vedelikku, siis mis oleks mõistlik edaspidi. Keeravad ikka kõik kanalid korralikult kinni. Meedia on juba korraliku töö teinud. Päris paljud targutavad nähes mind e.d suitsetamas, et oi see palju hullem kui tavaline pläru ja bla bla bla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest on siin palju räägitud. PG ja VG 0 baasi saad kuidagi ikka kätte kuigi veibipoed seda siis enam ei müü. 20mg kangusega nikotiini 10ml pudelis ostmise elad ehk üle kuigi alati on võimalik enne seaduse jõustumist ka varud osta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mais ei kao baasid mitte kuhugi. PG ja VG ei ole e-vedelik ja nendele ka 10ml piir ei kehti.
Kui aktsiis tuleb siis lähevad baasid ülemõistuse kalliks (1000% juurde), sest riik plaanib ka baasid aktsiisi alla panna.

Maist valmis vedeliku hinna muutus on minimaalne aga max suurus on 10ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige mulle, kas Nikkel traati oluliselt keerulisem keerata, kui tavalist Kanthal coili?

Ja mis vatti te RDA aurustile soovitaksite?

 

Olen võhik iseehitataval masinal.

 

Tänud ette! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõna otseses mõttes on niklist kergem keerata kuna nikkel on pehmem. Aga sisuliselt on jah pisut rohkem mässamist et õige kujuga ja õigesse kohta jääks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nende erinevus on? Võtan siis prooviks SS'i traati.

Aga mis läbimõõduga ma teda valima peaks?

http://www.epiip.ee/et/228-ss316l

 

Ja endiselt ma ei oska valida vatti... Mis siin nendel erinevus on? On kellegil kogemusi jagada, mis head, mis vead millelgi on?

http://www.epiip.ee/et/230-cotton-vatt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...