Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

tahtsin sealt i2 laadija tellida ja seda neil krt ei olnud(jäin ooterežiimile)-loodan et akude tagavara neil ikka suurem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sealt eelmine nädal sain selle veel, käisin ise järgi ja seletasin ka kuhu ja milleks ning näitasin ka 18350 akut, et võiks tal olla sees, ta polnud näinudki selliseid

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt seal 18650 akude valik nii lai, et ma küll ei oska valida. Saan aru, et mida rohkem mAh seda kauem kestab kuid hinnaskaalas on 3000mAh odavam kui väiksema mahtuvusega- kus see loogika on!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas seal osa akusid mingi lisakaitsmega ei olnud?mingid päevad tagasi keegi rääkis et evici kork ei tahtnud hästi kinni minna vms :? vb ma mäletan muidugi valesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic tahab tegelikult ilma nibuta akusid. Kui on nibuga, siis juba läheb halvasti kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub mingi noname olevat. Kas ta ise ka seda tõmbab? Kui tõmbab, siis vast väga hull ei ole. Maitse kohta muidugi ei tea.

Mis hind on muidu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://dl.dropboxusercontent.com/u/102980373/20130509_150017.jpg - Keegi sellisest e-vedelikust teab midagi? Venelane mustamäel müüb, ei tea kas tasub kasutada, ilma, et peaks kartma surma saamist? (kick)

Siiamaani vist juba 2 inimest kurtnud, et ülim saast .. räige keemia maitsega . ise pole proovinud aga pidi jama olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub nagu enamvähem... Kui ei eksi, siis 50ml pudel oli 13,5eur.

siit sai mõni kuu tagasi 100ml 12 eur VPG 50:50 18mg (tootjat ei tea), maitsed 5 eur tükk 10 ml inawera

http://www.e-vedelik.ee/

200 ml läbi lasknud ja hetkel elus (kick)

 

hindasid tal väljas ei ole aga kirjuta ja uuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta hetkel baase välja ei müü ja maitseid ka mitte saadaval on aind valmis vedelikud, 3x30ml 25 euri, vähemat kogust ei müü, aga vedelik hea, võtsin õuna, võiks olla natsa maitsekam, aga see mitseasi, üldiselt väga pro teenus..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta hetkel baase välja ei müü ja maitseid ka mitte saadaval on aind valmis vedelikud, 3x30ml 25 euri, vähemat kogust ei müü, aga vedelik hea, võtsin õuna, võiks olla natsa maitsekam, aga see mitseasi, üldiselt väga pro teenus..)

maitsestatud vedelikud ongi tal maitse poolest väga lahjad, tootja segatud maitsetele jääb väga tugevalt alla

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://dl.dropboxusercontent.com/u/102980373/20130509_150017.jpg - Keegi sellisest e-vedelikust teab midagi? Venelane mustamäel müüb, ei tea kas tasub kasutada, ilma, et peaks kartma surma saamist? (kick)

Siiamaani vist juba 2 inimest kurtnud, et ülim saast .. räige keemia maitsega . ise pole proovinud aga pidi jama olema.

 

mina olen seda ostnud, kõlbab tõmmata küll, kuigi jahh on paremaid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned mõtted / mured peale nädalastast e-sigareti kasutamist:

 

- Minu eVic'u küljes siis Vivi Nova 3,5 ml clearo, tundub, et selline: http://www.okidoki.ee/item/2218085/ ja pea siis kirjade järgi 2,4 ohm versioon. Olen seda jooksutanud vahemikus 4,0-1,7 volti. Minu eVic tuvastab seda aga vaid 1,9 ohm'isena. Milles asi võib olla?

- Olen kasutanud kolme Joyetech vedelikku - Desert, Tobac ja USA Mix, kõik siis 11mg nikotiiniga. Mingil põhjusel maitsevad nad kõik umbes ühte moodi. Maitset on väga vähe. Suitsu on aga korralikult. Oma arust kuivalt ma suitsu ei tõmba. Alguses nagu USA Mix oli tugeva pähkli maitsega nüüd aga nagu eriti ei tunnegi. Kas tõesti olen lihtsalt ära harjunud sellega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4,0-1,7 - ehk 4,0-4,7? mina kasutan nii palju V kuni veel kõrbekat ei hakka andma, olenevalt clearost, aku laetusest, vedelikust jne on see erinev aga jääb ka sinna 4,2-4,6 vahele.

tundub et coil hakkab surema või on mingid keerud omavahel või seinaga ühenduses. nii suur kõikuvus Ω ei tohiks olla. vaheta coili ja vaata kas läheb paremaks.

kui sa pidevalt ühte vedelikku tõmbad siis jah sellega harjub, kasuta erinevaid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned mõtted / mured peale nädalastast e-sigareti kasutamist:

 

- Minu eVic'u küljes siis Vivi Nova 3,5 ml clearo, tundub, et selline: http://www.okidoki.ee/item/2218085/ ja pea siis kirjade järgi 2,4 ohm versioon. Olen seda jooksutanud vahemikus 4,0-1,7 volti. Minu eVic tuvastab seda aga vaid 1,9 ohm'isena. Milles asi võib olla?

- Olen kasutanud kolme Joyetech vedelikku - Desert, Tobac ja USA Mix, kõik siis 11mg nikotiiniga. Mingil põhjusel maitsevad nad kõik umbes ühte moodi. Maitset on väga vähe. Suitsu on aga korralikult. Oma arust kuivalt ma suitsu ei tõmba. Alguses nagu USA Mix oli tugeva pähkli maitsega nüüd aga nagu eriti ei tunnegi. Kas tõesti olen lihtsalt ära harjunud sellega?

Miski pärast räägitakse et need vedelikud ongi enamvähem sama maitsega :) Proovi teisi maitsed ja ka kindlasti teiste firmade omi. Sa üllatud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud!

- Jah, ikka 4,0-4,7. eVic on seda 1,9-2,0 ohm näidanud algusest peale. Ju siis on mingi praak coil. Tarbin paagi tühjemaks ja siis proovin vahetada teise vastu.

- Võib olla tõesti on sarnase maitsega vedelikud. Soovisin, et need meenutaksid tubakat ja neid siis soovitati valida. Tubakat meenutavad nad muidugi vaid väga elava fantaasia korral. Tellisin ka juba Liqua vedelikud:

OLEJEK LIQUID RITCHY TRADITIONAL 30ml - nicotine content : 12mg

OLEJEK LIQUID RITCHY BERRY (jagoda) 30ml - nicotine content : 9mg

OLEJEK LIQUID RITCHY STRAWBERRY (truskawka) 30ml - nicotine content : 9mg

OLEJEK LIQUID RITCHY APPLE RÓŻNE MOCE 30ml - nicotine content : 9mg

OLEJEK LIQUID RITCHY ENERGY DRINK 30ml - nicotine content : 9mg

OLEJEK LIQUID RITCHY AMERICAN 30ml - nicotine content : 18mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...