Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Tervitused,

Mul oleks vaja abi. Ma olen natuke kursist väljas kust osta jne. Välismaal ei ole see nii keeruline :)

Kas keegi oleks hea ja soovitaks mulle kohti kust maitsestajaid ja nikotiini sebida endale.

Ette tänades!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, chorthy said:

aga kust ma saaks maitseid suuremas koguses? Minumum 100ml? Ei ole vaja nii palju pudeleid kappi :)

Maitsepoodides peaks suuremates pudelites ka mingi valik olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suuremate pudelitega on lugu nutune, mingi valik on aga valik nutune ning võimalik vastu pükse saada. Välismaalt tellimine on "must maa". Toidumaitsestajaid võib tellida aga kuidas MTA seda vaatab?! Mina ei ole tellinud, kes ikka suudab nendega kohtus vaidlusi pidada. "Mustal turul" arvatavasti ikka suuremas koguses liigub aga kuidas sa need diilerid üles leiad?! Lühidalt "sitttt aeg veipiatel".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks krdi pärast peaks maitseid mustalt turult otsima?

1. Eestis on valik täitsa talutav
2. Nende tellimisega pole minu tead ka EU'st probleemi

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 27.10.2020 at 14:49, raigo83 kirjutas:

Nikot saab: easysmoke.ee; vapista.ee ja võib olla kuskilt veel. Kes tahab täiendab.

Maitseid saab: aroomid.ee; maitsepood.ee.

Maitsestajate osakonnast unustasid Levia.ee ära :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojahh, kõik pakuvad nö kissellimaitseid, TPA RY4 Double tundub kadunud olevat või on nime pärast leti all? 
Mul maitsepakk UKs koroonalõksus ja kui kohale ei jõua, kipub olukord sandiks muutuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/29/2020 at 11:05 PM, raigo83 said:

Oehhh, kuidas saab see nii segane olla. Kas ma saan Kreekast ecig Hellas maitseid tellida?

Saad aga kohale ei pruugi tulla, sest tegu on e-sigareti maitsestajaga :|, Ehk siis seda ei tohiks tellida see ei tohiks ka läbi tulla kui toll teeb oma tööd

5 hours ago, e-kodanik said:

Nojahh, kõik pakuvad nö kissellimaitseid, TPA RY4 Double tundub kadunud olevat või on nime pärast leti all? 
Mul maitsepakk UKs koroonalõksus ja kui kohale ei jõua, kipub olukord sandiks muutuma.

No eks kardetakse, et on keeruline selgitada, et meie klientidele maitsevad eriti just tubaka maitselised küpsetised :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on vedelemas sahtlis kuskil Subtank Mini RBA -d ?  Mul töökaaslasel kadus see kruvi ära mis RBA korpust decki küljes hoiab. Oma vanade asjade küljest ma sobivat kruvi ei leidnud  ja Eesti poodides ka ei paista Subtank Mini enam väga populaarne olema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 31.10.2020 at 20:56, kasper kirjutas:

Kas kellelgi on vedelemas sahtlis kuskil Subtank Mini RBA -d ?  Mul töökaaslasel kadus see kruvi ära mis RBA korpust decki küljes hoiab. Oma vanade asjade küljest ma sobivat kruvi ei leidnud  ja Eesti poodides ka ei paista Subtank Mini enam väga populaarne olema. :)

Sellel peaks olema M2x4mm peitpea kruvi. Neid saab kindlasti mõnest https://www.balticbolt.ee/Warehouses poest (ca 4€ 100tk :D )või kella- prilliparandusest jne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites



1. aprill kohe käes. Mis hinnaga kraam liikuma hakkab? Siin mitmeid kaupmehi.... 10ml 20mg nikotiinipudeli hind näiteks? Baasid ja maitsed? Varud on peaaegu otsas ja tänaste hindadega ei jaksa osta. Suitsetamine tunduvalt odavam.

 

Foorum isegi alles veel... poleks uskunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on hoopis küsimus kust maitsestajaid nüüd saab kui Brexit on ära toimunud? UK'ga enam ei julge - meie EMTA võib arvata, et ei ole toidumaitsestajad ja ei viitsi kakelda. 
Kas keegi teab mõnda head e-poodi euroopas, kes müüb suures valikus toidumaitsestajaid?

Ükski Eesti pood pole kahjuks seda suutnud pakkuda mida mul vaja on :( - kuigi põhitegijad on Cappela, TFA, FlavourArt, Innaw...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, old kirjutas:

Mul on hoopis küsimus kust maitsestajaid nüüd saab kui Brexit on ära toimunud? UK'ga enam ei julge - meie EMTA võib arvata, et ei ole toidumaitsestajad ja ei viitsi kakelda. 
Kas keegi teab mõnda head e-poodi euroopas, kes müüb suures valikus toidumaitsestajaid?

Ükski Eesti pood pole kahjuks seda suutnud pakkuda mida mul vaja on :( - kuigi põhitegijad on Cappela, TFA, FlavourArt, Innaw...

https://www.chefsflavours.co.uk/ Tuli läbi pakk kenasti, maksin maksud ja deklareerisin kui toidumaitsestaja.

Tellinud kokku olen muidu siit umbes 10 korda. Viimases pakis oli küll puudu asju jälle aga alati saanud vastava summa tagasi või poekrediiti. Nii nagu ise valid.

 

Kui keegi paremaid kohtasi teab siis kuulan huviga.

 

On 29.3.2021 at 0:30, Jaan kirjutas:

Foorum isegi alles veel... poleks uskunud.

Kus tal ikka kaduda on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/30/2021 at 12:32 AM, admin said:

https://www.chefsflavours.co.uk/ Tuli läbi pakk kenasti, maksin maksud ja deklareerisin kui toidumaitsestaja.

Tellinud kokku olen muidu siit umbes 10 korda. Viimases pakis oli küll puudu asju jälle aga alati saanud vastava summa tagasi või poekrediiti. Nii nagu ise valid.

 

Ma olen ka seda kohta juba aastaid kasutanud. Kartsin, et Brexitiga läks see untsu aga eks peab ka siis proovima.
Deklareerimist varem ka tehtud ei ole keeruline aga kartsin, et äkki hakatakse jaurama, et ei ole toidumaitsestajad ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29.3.2021 at 0:30, Jaan kirjutas:



1. aprill kohe käes. Mis hinnaga kraam liikuma hakkab? Siin mitmeid kaupmehi.... 10ml 20mg nikotiinipudeli hind näiteks? Baasid ja maitsed? Varud on peaaegu otsas ja tänaste hindadega ei jaksa osta. Suitsetamine tunduvalt odavam.

 

 

E: ostsin kohalikust poest. 10ml 20mg 5.- Tore tore. 😧

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab jälle soodsamalt, paraku ainus piirang on "käest-kätte" kuna seadus postitamist ei luba. Mõned päevad siin sätin ja mõtlen - kui mingi kindla asja vastu huvi siis sõnum abiks ;)

Edit: 10ml/20mg boosterid peaks 2,2€ kandis olema - suuremad kogused loomulikult odavamad nagu ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18.4.2021 at 12:02, Dbonder kirjutas:

enamus poodides pole märgata hindade langemist peale 1st aprilli, mõned tooted nagu maitsestajad läksid hoopiski kallimaks 😓

Mhm. Ostsin suure hädaga tanklast Aramaxi mahla. 4.50 10ml, lihtsassuitsus sama asi 4.90. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.5.2021 at 22:43, Jaan kirjutas:

Mhm. Ostsin suure hädaga tanklast Aramaxi mahla. 4.50 10ml, lihtsassuitsus sama asi 4.90. :(

Kunagi kui mäletate seda aega kui veel igast pubid jms lahti olid siis napsuse peaga pidin ostma 14,9 euri eest 15ml pudeli. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...