Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

see, et takistus teine on puhas coili praak.

evic näitab suht täpselt. olen multiga ylemõõtnud.

vedeliku maitse on samuti cleros kinni. mida parem clero, seda paremini tunned maitset.

soovitan soojalt iclear 30 (esiga)

maitselamus garanteeritud

siin nii mõnigi eraisik/pood myyb seda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab vist ostma tõesti mingid clerod veel lisaks - ühe cleroga toimetamine on nagunii tülikas kui soov erinevaid maitseid proovid. iClear 30 on muidugi üpris kobakas aga eks siis peab ligi võtma, kui see nii hea. Kas Tallinnas kellelgi on seda müüa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab vist ostma tõesti mingid clerod veel lisaks - ühe cleroga toimetamine on nagunii tülikas kui soov erinevaid maitseid proovid. iClear 30 on muidugi üpris kobakas aga eks siis peab ligi võtma, kui see nii hea. Kas Tallinnas kellelgi on seda müüa?

Pane "OSTAN" teemasse kuulutus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Tallinnas kellelgi on seda müüa?

Netipoodidest leiab ikka. Buytecil on olemas kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzile juba saatsin PS. Ootan vastust. Ma olen kärsitu inimene, kui midagi on võimalik kohe täna ja Tallinnast osta siis ma ostangi. Tellimise peale mõtlen vaid siis kui kohapealne hind ikka väga paigast ära või kohapeal asja lihtsalt ei pakuta... :) Aga Jazz pakkumine on hea küll, sest coile oleks ju varuks ka vaja osta.

 

Aga vahepeal siis vahetasin oma Vivi Nova coili ära. Uus coil on 2,8 oomi. eVic näitas alguses takistuseks 2,2 oomi. Puhastasin eVic'i ja Vivi Nova vahelised kontaktid piiritusega ära ja peale seda hakkas näitama 2,8 oomi. Ehk siis vast ei olnudki viga eelmises coilis vaid lihtsalt kontaktid olid räpased.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzile juba saatsin PS. Ootan vastust. Ma olen kärsitu inimene, kui midagi on võimalik kohe täna ja Tallinnast osta siis ma ostangi. Tellimise peale mõtlen vaid siis kui kohapealne hind ikka väga paigast ära või kohapeal asja lihtsalt ei pakuta... :) Aga Jazz pakkumine on hea küll, sest coile oleks ju varuks ka vaja osta.

 

Aga vahepeal siis vahetasin oma Vivi Nova coili ära. Uus coil on 2,8 oomi. eVic näitas alguses takistuseks 2,2 oomi. Puhastasin eVic'i ja Vivi Nova vahelised kontaktid piiritusega ära ja peale seda hakkas näitama 2,8 oomi. Ehk siis vast ei olnudki viga eelmises coilis vaid lihtsalt kontaktid olid räpased.

helista talle, kui number olemas (ma numbrit jagama ei hakka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostetud Spezzi käest. Võtsin ka 14mg nikotiini sisaldusega õuna ja kirsi joogid. Poole päevaga olen juba 1,5 ml õuna alla kulistanud. Päris hea ja see iClear 30 on ka igati asjalik, näeks ta vaid viisakam välja eVic otsas... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzile juba saatsin PS. Ootan vastust. Ma olen kärsitu inimene, kui midagi on võimalik kohe täna ja Tallinnast osta siis ma ostangi. Tellimise peale mõtlen vaid siis kui kohapealne hind ikka väga paigast ära või kohapeal asja lihtsalt ei pakuta... :) Aga Jazz pakkumine on hea küll, sest coile oleks ju varuks ka vaja osta.

 

Aga vahepeal siis vahetasin oma Vivi Nova coili ära. Uus coil on 2,8 oomi. eVic näitas alguses takistuseks 2,2 oomi. Puhastasin eVic'i ja Vivi Nova vahelised kontaktid piiritusega ära ja peale seda hakkas näitama 2,8 oomi. Ehk siis vast ei olnudki viga eelmises coilis vaid lihtsalt kontaktid olid räpased.

Kuidas saab parema kontakti puhul takistus suuremaks minna? Peaks ehk olema just vastupidi, et takitsus läheb väiksemaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klemmide peal oli vedelikku, mis siis järelikult tiba lühistas klemme. Ehk siis oli kaks paralleelset vooluringi ja sellisel juhul ju kahe ringi summarne takistus väheneb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas paljast vett tõmmata on ohutu? Kuskilt nagu kõrvu jäänud, et tekitab kopsuturset, mis võib surmaga lõppeda? Tekkis selle üle vaidlus inimesega, kelle tuttavad väidetavalt sellist asja praktiseerivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas paljast vett tõmmata on ohutu? Kuskilt nagu kõrvu jäänud, et tekitab kopsuturset, mis võib surmaga lõppeda? Tekkis selle üle vaidlus inimesega, kelle tuttavad väidetavalt sellist asja praktiseerivad.

See kopsuturse jutt on ühest eesti e-suitsu poe foorumist kus nad oma kaupa promovad ja see jutt on täielik jama. Saunas ja troopikas on sul sissehingatava vee kogus oluliselt suurem kui e-suitsust saada võid. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas paljast vett tõmmata on ohutu? Kuskilt nagu kõrvu jäänud, et tekitab kopsuturset, mis võib surmaga lõppeda? Tekkis selle üle vaidlus inimesega, kelle tuttavad väidetavalt sellist asja praktiseerivad.

seda juttu levitas tõnismäe pood oma foorumis. isegi kui sa puhast vett tõmbad 3ml päevas on seda 100 korda vähem kui inimene niisama igapäevaselt välja hingab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks veidi seda"kurgu laksu" kirjeldada, et siis nagu kuidas see väljendub. Kas hakkab kurgus kibe või mis? Omal mõne vedeliku ja kõrgete wattidega selline tunne, et nagu võtaks tossu välja puhudes hingest kinni :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainuke kellele peleoni VG RY4 ei meeldi, kuidagi imelik lõhn?!?!

Proovi Joyetechi VG RY4 (samuti müügil Peleonis), hoopis teine lõhn ja maitse. Selles lisaks tubakale, karamellile ja vanillile veel šokolaad. Üks minu lemmikvedelik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni VG RY4 minul oli lugu selline et esimene/teine nädal mõtlesin et mis krdi pärast peaks ma sellist jubedust tõmbama (üldse tubaka maitselisi) ja eelistasin magusaid ja igast muid huvitavaid maitseid aga mingi hetk tundsin, et midagi nagu puudu ja hakksain seda muude asjadega segama. Puhtad muud maitsed on head aga pikalt ei taha sama asja tõmmata, ikka tahaks natuke tubakat ka sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni VG RY4 minul oli lugu selline et esimene/teine nädal mõtlesin et mis krdi pärast peaks ma sellist jubedust tõmbama (üldse tubaka maitselisi) ja eelistasin magusaid ja igast muid huvitavaid maitseid aga mingi hetk tundsin, et midagi nagu puudu ja hakksain seda muude asjadega segama. Puhtad muud maitsed on head aga pikalt ei taha sama asja tõmmata, ikka tahaks natuke tubakat ka sisse.

 

Ei julgegi lisada seda kuskile, jube hais on mdea oleks siis puhta konikas aga imelik:/// USA Green mix sama lõhnaga ainult natuekene leebem, eks ma siis teinekord võtan mingi muu firma RY4 ja nuusutan selle ära:d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni VG RY4 minul oli lugu selline et esimene/teine nädal mõtlesin et mis krdi pärast peaks ma sellist jubedust tõmbama (üldse tubaka maitselisi) ja eelistasin magusaid ja igast muid huvitavaid maitseid aga mingi hetk tundsin, et midagi nagu puudu ja hakksain seda muude asjadega segama. Puhtad muud maitsed on head aga pikalt ei taha sama asja tõmmata, ikka tahaks natuke tubakat ka sisse.

Sama siin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...