Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

ja ka siin sama, lihtsalt need magusad maitsed viskavad üle ja tahaks midagi mitte magusat vahelduseks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

on keegi alkomeetriga auru testinud, kas näitab midagi?

analoog näitab kui suitsu otse sellesse puhuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei tea kas seda testimiseks saab nimetada, aga ma just buffisin, kui kinni peeti ja puhuma pandi, sellise väikse sapsu võttis sisse kõll, et äkki näitab midagi, null oli , nii, et politsei alkomeeter ei näita

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli samasugune juhus nagu saurix`il. ütlesin veel politseinikule, et tõmbasin just, ei tea kas nüüd näitab ka midagi? ta ütles: "vaatame". vaatasime - ei näidanud midagi :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul täna juhe koos, aidake matemaatikaga

 

30ml 18mg oleks vaja teha 12mg-ks. palku ma lisama 0mg pean, 10ml?

mida rohkem ma arvutan, seda hullemaks läheb (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vist päris täpne pole, kokku 40ml, 2/3 18mg nikotiiniga vedelikku ja 1/3 0-ga vedelikku, siis kokkuvõttes peaks olema 40/3=13,333, siis 13,333 0-ga ja 2*13,333=26,666, 18mg nikotiini

Share this post


Link to post
Share on other sites

30*18 = 540mg

x *12 = 540mg

x = 540/12 = 45 (esiga)

45-30=15

tundub vist loogiline ja õige

vist (psühho):lol:

aga kui ma lisan poole koguse, siis muutub ta ju 2 korda lahjemaks, ehk siis 9mg (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellelgi Tallinnas kapipeal iclear 30-t ei vedele, mida täna mulle müüa? :D

Kusjuures üks tuttikas isegi on varuks olemas. Kuid jõuan tallinna alles õhtul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaanin varsti reisile minna ja mõtlen siin oma eVic kõrvale mingisuguse tagavara komplekti osta. See siis läheks käiku vaid juhul, kui kui mul õnnestub ka oma eVic puruks istuda vmt (ei tahaks lihtsalt uuesti mingi sellise jama pärast minna tagasi tavaliste suitsude peale). Mida soovitate osta? Seda Peleoni 35 eurost stardikat või on midagi muud asjalikku, kuhu võiks sobida külge ka eVic'u tankid ja akud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaanin varsti reisile minna ja mõtlen siin oma eVic kõrvale mingisuguse tagavara komplekti osta. See siis läheks käiku vaid juhul, kui kui mul õnnestub ka oma eVic puruks istuda vmt (ei tahaks lihtsalt uuesti mingi sellise jama pärast minna tagasi tavaliste suitsude peale). Mida soovitate osta? Seda Peleoni 35 eurost stardikat või on midagi muud asjalikku, kuhu võiks sobida külge ka eVic'u tankid ja akud?

Vamo ehk? Sobivad samad clearod ja akud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...