Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Normal conversation is about 60 decibels, and ordinary piano practice is between 60 and 70 decibels.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige, kuna ma lähen 26. juuni Türki, kas seal on E-Sigareti tarbimine lubatud või keelatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige, kuna ma lähen 26. juuni Türki, kas seal on E-Sigareti tarbimine lubatud või keelatud?

Väidetavalt on keelatud nii omamine kui kasutamine. Samas lugedes välismaa foorumeid pole inimestel probleeme olnud. Seal käies ei näinud küll ühtegi inimest e-suitsuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige, kuna ma lähen 26. juuni Türki, kas seal on E-Sigareti tarbimine lubatud või keelatud?

Väidetavalt on keelatud nii omamine kui kasutamine. Samas lugedes välismaa foorumeid pole inimestel probleeme olnud. Seal käies ei näinud küll ühtegi inimest e-suitsuga...

Mnjaa, nüüd tuleb kas mingi stealth endale hankida, nt. http://www.puff.fi/smok-the-gripper-mod-body-p-800.html või oma MODiga niimoodi teha: http://www.e-cigarette-forum.com/forum/cosmetic-mods/364446-so-i-shrink-my-vamo.html.

Ja peegli ees turisti- :geek: -nägu harjutada. Hinge kinni pidamist treenida. Sissepoole rääkimist ka harjutada, igaks juhuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina nõuan, et Eesti uueks rahvuslinnuks saaks aurupääsuke.

Mhmh, keedupääsuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sõber toob saksast Vamo V3 a kas sellel komplektil on kõik asjad kaasas v miskit eraldi ka veel vaja juurde osta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mitte ainult, tegelikult on ikkagi 2 akut vaja õhe inimese kohta kui 24/7 seda teha tahad - ehk laadida on ka vahepeal vaja mis ei pruugi öisele ajale sattuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem mõtlen seda, kas lennujaamas ei hakata jebima, kui suures kohvris on mul E-Sigaret? Kohver, mis ei tule pardale kaasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui miski komponent saba annab siis on üks teist nagu naksti tavasuitsu küljes tagasi.

Komplekt on igati mõistliku hinnaga per inimene, milleks endale probleeme tekitada.

Ma olen pika pealekäimise peale mõned komplektid splittimiseks müünud algusaegadel lisalaadijaga - lõpptulemuseks on ahastav kõne random kellaajal, et aku/clearo/laadija ei toimi korralikult ja suitsunälg on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult mulle isiklikult tundub eVic ikka liiga õrnana (N) , ära kaasas vea, ära tasku topi ja kui veel sõrmed juhtuvad ka lõdvad olema, on tulemus käes, tuleb ikka korralik rauast modi muretseda (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo v2 ss on ikka tõsine riist- mul ta kümneid kordi erinevatelt kõrgustelt maha kukkunud(enamsti frensil taskulukk lahti ja nii kui kummardad nii vamo kolaki vastu maad ), korra meres kala käies uppus sinnagi :D , raputasin kuivemaks ja töötab (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...