Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

See on TC jaoks, kuna ni200 traat muudab veipides takistust, siis mõne modiga l2heb ka baastakistus paigast ära ja temp seaded lähevad sellega pekki ehk mod ei saavuta enam õiget (seadistatud) temperatuuri.

kui kanthaliga takistus hüppab siis ma ei pea modi tuksi keeramise pärast muretsema?

Kui knathaliga takistus hüppab vaata ühendused üle. Kui on kahe kuvatava nnumbri piiril takistus ja hüppab siis ei tohiks probleemi olla .... kui hüppab suures vahemikus siis peax asjad üle kontrollima.

ok, kui saan aega kontrollin ühendused üle. takistus hüppas (ei mäleta enam kui palju) just kanger subtank rba-l, kangeri enda coiliga seda muret ei olnud. kontrollin ja kui murest jagu ei saa, siis tulen tagasi siia töinama:)

nb! suured tänud old-ile ja vikat-ile hüva nõu eest:)

Uuuuh, its that time of the year, isesegatud mahl hakkab otsa saama! Koht kus ma tavaliselt oma koostisosad olen juba harjunud saama on üks ja ainus epiip.ee, vaatasid maitseid ja tekkis küsimus, ega maitsestajaid (mitte konsentraate) ei saa segada VG/PG sisse? Maitsestajaid tundub 2x suurem valik olevat ja paremad maitsed kui konsentraatidel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Roostevaba spinneri klooni 1100mah võin 5Euri eest müüa

Ostetud sealt : http://www.aliexpress.com/item/Vision-Spinner-Electronic-Cigarette-eGo-C-Twist-Battery-650mah-900mah-1100mah-1300mah-Variable-Voltage-eGo-Battery/2029032075.html

Sai backup-iks ostetud ja minu poolt kasutust ei leia. Tunnike testitud - töötab viisakalt , kvaliteet paistab ok olema .