Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
ptarmu

[ülevaade] fasttech-i Mini-DID clone

Recommended Posts

Fasttech.com saatis mulle sellise huvitava vidina:

https://www.fasttech.com/products/1281801

Parandasin nime ära tänu tähelepanelikule foorumikasutajale hazar! ;)

cobra oli niigi jutumärkides.... aga ma praegu vaatasin, et müügile on ilmunud ka suuremad "aparaadid", millele on lausa nimi peale kirjutatud! :D

Kaasas 6-kantvõti ja üks taht. Paistab, et mõni ostja on ka jupi traati kaasa saanud! :o Mina nende õnnelike hulka igatahes ei kuulunud.... :(

Huulik on selle asja juures kõige õnnetum asi - välisküljel vormi jäljed ja plastis 2 õhumulli! Aga aparaat ise väga meeldiv! ;) Tehtud on vist messingist, "mütsi" vint on lihtsalt sisse lõigatud (kollane metall), aga kroomitud on varem..

Coil vajas kohest ümbermähkimist! Kuumutasin teda, aga pehmemaks traat ei läinud... algul oli takistus 1,8 oomi, peale pingutamist 1,6 oomi. Oma lollis korraarmastuses lõikasin üle jäänud traadi jupi kohe ära, aga oleks pidanud hoopis ühe keeru 6-le juurde keerama! Evic avastas peale mõnda aega popsutamist, et coil lühises 1 oom! Ma ei tea, kas see on minu evic-i viga? Keeran auruti korraks lahti ja kohe tagasi - takistus 1,2 oomi... mõni mahv ja jälle short! :o

Posted Image

Traadi pingutamiseks sobis ideaalselt puust hambaork! ;)

Posted Image

Tahi põletasin ka igaks juhuks enne kasutamist uuesti üle! Krt seda teab... äkki hiinlane oma higise kintsu peal kokku keeranud? ;)

Kokkuvõtteks: uue huuliku ja ego akuga ilmselt väga meeldiv vidin suveks püksitasku pista! ;)

Posted Image

Ilmselt 1300-se jämedama akuga oleks päris paras vidin! ;) Peab vist veel jälle investeerima.... :S

P.S. õhuauk "mütsis" on pool keerdu tahist eemal, aga tihend on veel värske ja väsimata, nii, et võib selle pool keerdu kinni keeramata jätta ja asi toimib väga hästi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldpilt näeb hea välja. Päris soliidne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku ja auruti vahel oleva võru ostsin ka fasttech-ist üle € oli vist... aga selle peab iga kord laadimise ajaks küljest keerama, jääb laadijale ette.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahet pole, mis ta nimi on! ;) Peaasi, et ta töötab ka! Panin omaarust lihtsad näpunäited asja käivitamiseks! ;) Hind oli lihtsalt huvitav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain ka sealt eile sellie vidina kätte, täitsin ära, panin evic järgi, näitas 2,1 oomi, ilus vidin iseenestest jahh, mul pole mulle egas miskit, aga kuidagi natukese lahja toimimisega, äkki pikapeale paraneb asi, ei ole veel paaki tühjaks jõudnud tõmmata (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitmis-augu kruvikese kaotasin loomulikult ära.... ime, et nii kaua üldse "säilis"...

Asenduseks sobis "läpaka korpuse kruvi" - lühem isend - pikem ei läinud lõpuni sisse, vint ei ole augul läbiv...

Ei tea, kas see läpaka kruvi kõlbab ka coil-i kinnituskruvi asendama? Terasest ta ju on, aga värvitud.....

Siis saaks selle "kuuskantvõtme" ka rahuliku südamega ära kaotada! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...