Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Keeru Pulk

Baasid

Recommended Posts

Lühidalt, PG on vedelam baas vedelik, mis toob maitset natuke paremini esile kui VG, tekitab tugevama suitsetamisele omase „kurgulaksu“ kuid tossab natuke vähem kui VG baas. VG puhtalt suht paks vedelik, tossab rohkem ja „kurgulaks“ sisuliselt puudub. Et ta oleks clearodes kasutatav lisatakse vett või etanooli, et ta oles sama vedel kui PG. Etanooli lisamine annab VG’le „kurgulaksu“ omaduse.

Lisaks segatakse neid omavahel, et saada vajalikud omadused. 50:50 + 10% vett peaks olema tüüpiline PVG koostis. Liqua vedelikud peaks olema 70:30 koostisega jne.

Alustuseks soovitakski PVG või siis PVG + VG (ehk siis umbkaudu 25% PG + 75% VG). Puhas PG võib natu karm olla kui pole veel keha harjunud suitsetamisega. Antud segudel on aga piisvalt maitset ja tossu samas suht leebe kurgule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin alustuseks vpg 18 ja vpg 0, segan 10ml potsikusse neid enamvähem sama palju, ca. 4,5 mõlemat + aroomid ning mulle täitsa meeldib selline baasvedelike suhe. Maitset ja tossu on minu meelest piisavalt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nüüd saan aru mis küsid, sisulist vahet pole peale lisatu vee koguse mis Inaware "bio" versioonides lisatud on

Olen Inawera baasidest selle vee (ja kuidagi seebise maitse) pärast loobunud. Evodi läbipaistvas huulikus on näha kuidas vesi suurteks tilkadeks kondenseerub ja siis alla voolab :x See on ka üks clearode lurisema hakkamise põhjuseid. Korraliku vedeliku puhul jääb clearo huulik seest puhtaks ja kuivaks (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-kodanik, ehk ütled, mis siis on korralik vedelik? :) Ma ise kasutan hetkel T3 clearosid ning seni olen saanud lurisemist peatada sellega, et lisan wicki juurde. Enne kippusid clearod lekkima ja lurisema, kuid hetkeseisuga tundub asi korras olevat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

farmaatsia kraadiga vg/pg müüakse niisama ka muudel x otstarvetel kui e sigaretid, tihti apteekides vms ning on odavamad kui otseseselt e sigarettidele bränditud sugulased. Eestis on otsustatud nende nimeks panna "bio" ja vast rohkem põhjust ei olegi. Mis vahe neil olla võib ei oska arvata (pole proovinud neid bio vedelikke), ega inawera ka ise VG/PG ei tooda vaid ikka ostab sisse, segab nikotiini hulka ja müüb edasi. Eriti imestunud ma ei oleks kui mõlemad IW ja bio vedelikud oleks pärit algeliselt ühest ja samast tünnist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kogemus ainult Inawera baaside+aroomide ja nicorex valmisvedelikega. Auru koha pealt kurta väga ei oska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi Teist on auru läbi vuntside puhunud? Kui mitu tilka tuleb ühest mahvist?

Ma puhusin auru läbi habeme, ilmselt peaks mikroskoobiga vaatama, et mingeid aurutilkasid näha oleks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mulle meeldib läbi nina sisse hingata, vahest kondenseerub tilk ja ai kuidas siis turtsun :lol: inawera vedelikega mul tanki küll midagi kondenseerunud pole, vbl oli kere liiga kuumaks aetud? vg hakkab aurustuma 40C juures

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nina on jah pidevalt "nohune", peab õppima läbi suu välja hingama

Sama siin, et nina nohune :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt puhungi läbi suu välja. Täheldasin seda siis, kui katsetasin väidet, et läbi nina saab tugevama kurgulaksu. (Aur suhu, hoiad veidi-ei tõmba alla ja nina kaudu välja)

Isegi täitsa töötas aga nina oli "tatine" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest kui tõmbad otse kopsu (nagu vesipiipu) saad parema kurgulaksu ning maitset saad ka rohkem.

 

UPS see vist natuke offtopic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest kui tõmbad otse kopsu (nagu vesipiipu) saad parema kurgulaksu ning maitset saad ka rohkem.

 

UPS see vist natuke offtopic :)

pane siis rohkem nikot, otse kopsu on suht imelik tõmmata, saad kõva kurgulaksu (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest kui tõmbad otse kopsu (nagu vesipiipu) saad parema kurgulaksu ning maitset saad ka rohkem.

 

UPS see vist natuke offtopic :)

pane siis rohkem nikot, otse kopsu on suht imelik tõmmata, saad kõva kurgulaksu (esiga)
mul pole puhast nikot, ei hakka sellega jamama ka, võib õnnetult lõppeda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest kui tõmbad otse kopsu (nagu vesipiipu) saad parema kurgulaksu ning maitset saad ka rohkem.

 

UPS see vist natuke offtopic :)

pane siis rohkem nikot, otse kopsu on suht imelik tõmmata, saad kõva kurgulaksu (esiga)
mul pole puhast nikot, ei hakka sellega jamama ka, võib õnnetult lõppeda. :)
ma ei rääkinud puhtast nikotiinist, , lisa kangemat baasvedelikku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...