Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tishka

Probleem e-suitsuga.

Recommended Posts

EVOD õgib jubedalt vedelikku... 2-3 täit päevas, jube kulu...

 

ehk on soovitusi parema clearo osas?

evod on sul 1,5ml? kui jah siis see pole üldse palju, vastupidi, isegi vähe kulub sul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasel ajal läheb mul isgi 2 ml ära. minu jaoks iseg palju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2,6ml paak on -.- vahetasin coili ümber, vaatan kuidas nüüd hakkab minema

Evod on 1,6 ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVOD õgib jubedalt vedelikku... 2-3 täit päevas, jube kulu...

 

ehk on soovitusi parema clearo osas?

evod on sul 1,5ml? kui jah siis see pole üldse palju, vastupidi, isegi vähe kulub sul :)

Vähe jah, mul läheb päevas 5-6 EVOD-i täit, vahest isegi rohkem kui 6 (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma näiteks täidan iclear 30-t vähemalt kolm korda päevas (see on 3ml suur) aga point selles et palju alla 1.5ml ei taha lasta sest siis ei wicki enam nii hästi ja palju üle 2.5ml ka ei taha täita sest minu kogemus näitab et ka top coil hakkab lurisema kui wicki augud vedeliku piirist allapoole jäävad. Seega üks täitmine reaalselt minu jaoks on vast 1.5ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma näiteks täidan iclear 30-t vähemalt kolm korda päevas (see on 3ml suur) aga point selles et palju alla 1.5ml ei taha lasta sest siis ei wicki enam nii hästi ja palju üle 2.5ml ka ei taha täita sest minu kogemus näitab et ka top coil hakkab lurisema kui wicki augud vedeliku piirist allapoole jäävad. Seega üks täitmine reaalselt minu jaoks on vast 1.5ml.

Põhimõtteliselt kasutan sama tehnikat, paak on küll 3ml kuid reaalselt läheb täitmisega kusagil 1,5ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täidan oma Mt3-e ka nii. Alla 1ml ei lase, hakkab lurisema või ei wicki yldse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täidan oma Mt3-e ka nii. Alla 1ml ei lase, hakkab lurisema või ei wicki yldse.

Sellepärast ma loobusin mt3'st, et jamad sellega. Peleoni komplektis oli kaasas tabac bcc'd ning olen väga rahul nende clearodega. Võid tõmmata suht põhjani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks aeg näitab mille kasuks ma otsustan. silmapiiril vivinova.

hetkel olen veel rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere jälle! Probleem on jälle e-suitsuga, õigemini clearoga(?)... Viimasest postitusest kuni 05.06 tõmbasin arbuusi maitselist, nikotiinita Nicorexi vedeliku, kõik oli okei. 05.06 ostsin kirsi maitselist nikotiiniga Nicorexi vedeliku. Täitsin ära, tõmbasin, oli okei. Eile avastasin, et clearos(?) oli üks mõra sees, mõtlesin, et äkki kogemata, kuidagi moodi vigastasin ära, hoidsin koguaeg mõra ülevalpool... Täna teen oma kotikest lahti, kus mul kogu varustus on, vaatasin, et vedelik on läinud, mõtlesin, et äkki mees oli ennast sõbraga veits sellega lõbustanud. Siis jäi mul silma teine mõra, mis on suurem, millest tuleb veits vedeliku välja, mida eile polnud ja ma ei saanud kuidagimoodi seda vigastada ning seestpoolt olid pisikesed kriimustusjäljed... No kurat, ma ei usu nüüd, et keegi hakkaks seda seest kriimustama. Milles viga? Ma olen lugenud, et happelised vedelikud teevad oma töö, aga sealt listist ma ei leidnud puhtalt kirsi maitselise vedeliku kohta. Või on see clearo(?) "tuftaa"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on äkki võimalus et e-sigaretil jäi lukustus peale panematta ning see läbi kuumutas ta kotis olles kogu mahla kuni clearo mõranemiseni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on välistatud, kuna ma koguaeg iga kord peale kasutamise lõpetamist võtan clearo ära ja panen aku luku peale. Clearo võtan ära ka selle pärast, et mul tervelt see e-suits ei mahu sinna kotti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskohas sa kotti hoiad? muljumised-põrutamised mõjuvad ka.

Isegi autoklaasi on võimalik väikese killustikukiviga katki teha (proovitud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotike on mul rahulikult avatult diivani peal, ja selle peale istuda pole võimalik. Mainin ka seda ära, et ma ostsin seda inimese käest, kes müüb neid palju, ja ei tea mina, kust ta neid võtab...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin uuesti kaivarki küsimuse:

Mis clearo on

Kindlasti hangi omale tagavara clearod jms, saad hiljem lihtsalt testida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui clearol on pragu sees, siis jooksebki alt kõik välja. Teeb seda sellepärast, et saab praost õhu peale ning siis ei hoia miski vedelikku enam clearos. Sama nagu joogikõrrega, et kui panna kõrs otsapidi vedeliku sisse ja hoida ülemisel otsal näppu peal, saab niimoodi kõrre vedelikust välja tõsta, et ta tühjaks ei lähe. Lased näpu lahti, on kõrs kohe tühi :). Kas mahl kotti ei olnud jooksnud?

Aga seda seestpoolt kriipimist ei oska küll seletada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sul ongi see odavast plastist CE4 (ml näidik jookseb vastu seda hõbedast osa) clearo, need kipuvad mõranema jah. Sai ka paar sellist tagavaraks mingi hetk võetud ja kõigil oli ca nädalaga mõrad sees. Samas Oakley clearo mille oma esimese komplektiga detsembris kaasa sain töötab siiamaani ilusasti, tahi ja coili vahetusega muidugi :lol:

Niiet viska see minema ja haara kuskilt CE5 (paremast plastist ja vahetatavate coilidega) või mingi parem asi ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun happelise vedeliku peale, kuigi kirss pole mul midagi teinud. Nicorexi kirss on äkki hapu...?

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...