Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tishka

Probleem e-suitsuga.

Recommended Posts

Mis jama on kui tõmbab koguaeg vedeliku suhu? No võimatu on tossata nii. (iClear 16)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul t3-ga kakub vahele näiteks siis, kui aku hakkab tühjaks saama või clearo hakkab läbi minema. Need on sul välistatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clearo on kasutuses olnud paar nädalat ja täis akuga ka sama jama. Pole uut ka kohe võtta, täna alles tellisin uue iCleari ja prooviks EVOD-i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kas Nicorexi poolt pakutavad clearod on head? Ja kui kaua mul see clearo veel enamvähem vastu peab?

Need Nicorexi clearod mida ma näinud olen, tunduvad olevat samasugused kui su pragune, ehk tuhmuvad ja pragunevad. Pigem võta fastvape.eu või Spezzi sahtlist mõni clearo ligi.

Kui läbi tilgub siis ei peagi enam ju vastu. St tõmmata saad aga pead arvestama et mingi hetk on jälle kõik kohad vedelikku täis. Teibiga kinni tõmbad peab vast kauem vastu :D Kuigi üldjuhul neid liimi/küünelaki/teibi parandusi eriti ei soovita, vedelik võib neid lahustada ja pärast tirid seda jama auruga enda sisse (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küünelakiga saab makilinte parandada aint, kahtlen kas clearole tihendiks sobib üldse.

Peatab lekke küll. Järgi proovitud (psühho) Tulemit nägin ka muidu, kuidas vedelik oli lakki lahustanud ja värvilised lakitükid vedelikus hulpisid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küünelakiga saab makilinte parandada aint, kahtlen kas clearole tihendiks sobib üldse.

Peatab lekke küll. Järgi proovitud (psühho) Tulemit nägin ka muidu, kuidas vedelik oli lakki lahustanud ja värvilised lakitükid vedelikus hulpisid :D

suht ebamugav pärast nii ju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaga mul selline probleem, et ma ise Ida-Virumaalt ja seda ka, et ma ei usalda postiga saatmist üldse(äkki läheb katki, või miskit muud juhtub äkki) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui selle teemaga tegeleda tahad siis eriti muud üle ei jää kui peab postiga hakkama saama.

siiani pole kuulnud et foorumis kellelgi mingeid selliseid probleeme oleks olnud millega sul hirmud on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no olen isegi jazzi käest clearo võtnud ja katki seal küll ei lähe midagi-clearo ise karbis ilusti pluss pakk ise mullikilega seestpoolt-suht kindel asi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nagu ma siit olen näinud, et ühel oli pakk vägisi topitud postkasti jne. ja olen kuulnud , et pakk ei jõuagi kohale... Aga eks ma vaatan, loodan et võtan julguse kokku, või tulen millalgi ise Tallinna(?) järgi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nagu ma siit olen näinud, et ühel oli pakk vägisi topitud postkasti jne. ja olen kuulnud , et pakk ei jõuagi kohale... Aga eks ma vaatan, loodan et võtan julguse kokku, või tulen millalgi ise Tallinna(?) järgi ;)

Smartpost on täiesti töötav mudel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nagu ma siit olen näinud, et ühel oli pakk vägisi topitud postkasti jne. ja olen kuulnud , et pakk ei jõuagi kohale... Aga eks ma vaatan, loodan et võtan julguse kokku, või tulen millalgi ise Tallinna(?) järgi ;)

See mitte kohale jõudmine oli ilmselt välismaalt tulnud pakk. Ma ei tea küll kedagi kes oleks FastVape poest midagi tellinud ja pole pakki kätte saanud. Vaata http://www.fastvape.eu , tee tellimus ja ma garanteerin et sa saad ka tellitud asjad kätte.

 

FastVape internetipoodi haldab Eestis registreeritud ettevõte, seega kehtivad sulle sealt tellides ka kõik tarbija õigused.

 

Lisaks on sul võimalik kauba eest tasuda alles Smartposti pakiautomaadis pakile järgi minnes, seega puudub võimalus et sul pakk saamata jääb.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis sa kardad seda saatmist, pakendatakse ilusti nii, et midagi ei lähe katki, transport on turvaline, mul enamus asju liigub postiga :D, küll aga Spezzi käest käest-kätte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...