Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Maitsestajate ülevaated

Recommended Posts

Siiani olen hinnangute tabelisse postitanud aga seda tabelit enam ei hallata ja seal teemas üldse raske orienteeruda seega pakun välja eraldi teema kindla formaadiga maitse kontsentraatide või muude ise segamise kemikaalide hindamiseks (selguse mõttes võiks valmis maitsed eraldi olla). Ülevaate sisu võiks moodustada [tootja], nimi, esmamulje, tagant järgi steepitud mulje ja kommentaare segude sobivusest, steepimis perioodist, riskidest (happeline, allergia vms) ja hinnang 10 palli süsteemis kus 0 on täielik sitt ja 10 on ülihea ning hiljem kui midagi uut avastad võib alati hinnangut muuta. Teen otsa lahti

 

[inawera] Raspberry 8/10 Steepida: 3+ päeva

Esmamulje: ei mäleta enam

Tagantjärgi: Väga bueno, täpselt õige lõhn ja maitset ei saa ka laita.

Segamiseks: Teiste marjade/puuviljadega ei sobi eriti, liiga domineeriv aga ntx tubaka või sünteetilistema maitsetega sobib küll.

Riskid: Minule kahjuks ei istu rohkemaks kui paar päeva, tekitab allergiat.

 

[inawera] Black Cherry 6/10 Steepida: 2+ nädalat

Esmamulje: oli suht jama, plastmass ja muud midagi

Tagantjärgi: Pärast esmast pettumust jäi segu sahtlisse istuma.. umbes kuu aja pärast tekkis mõte, et võiks uuesti proovida ja ohoo :lol: pole paha. Steepitud kujul on tegu tuhase kirsi maitsega.

Segamiseks: Ei sobi, liiga nõrk.

Riskid: Pole teada.

 

[inawera] Milk Chocolate 4/10 Steepida: 2+ nädalat

Esmamulje: Meenutas pigem sellist odavat 10 sendist kakao tahvlit mida mõnes poes šokolaadi pähe müüakse, hea siis, et mulle need täitsa meeldivad :P

Tagantjärgi: Steepides läheb küll rohkem õige šokolaadi moodi aga maitse üleüldine tugevus kahaneb ka päris jõudsalt. Pigem eelistan värskelt purki tehtud varianti.

Segamiseks: Ei sobi, liiga nõrk.

Riskid: Tegu on parima coili hävitajaga mida näinud olen. Olgu clearo või carto, olgu silica või teras wick, ikka läheb umbe ühe päevaga. Lahti lammutatavad asjad saab küll suht kergesti ära pesta aga siiski eelistaks seda mitte igapäevaselt teha.

 

[inawera] Frost 3/10 Steepida: pole vaja

Esmamulje: Wrigley's Spearmint, täpi pealt. Kuna lapsena oli see minu lemmik näts siis saab lisapunkte selle eest :P Test cartos vapemiseks töötab päris hästi, siiski tellides ootasin midagi külmemat ja jäigemat.

Tagantjärgi: Ok, külmema ja jäigema sain. 1% konsentratsioonis on kaugeltki liiga tugev, minu jaoks ei kannata tõmmatagi. Isegi kui vedeliku ära vahetasin tesie vastu läks 2 tanki täit enne, kui sellest lahti sain mille jooksul ei tundnud midagi peale selle.

Segamiseks: Selle jaoks ma ta ostsin aga liiga palju kõrvalmaitset, et lihtsalt minti saaks lisada.

Riskid: on kuuldusi, et sööb end läbi polycarbonate tankidest. Ise pole veel midagi tähele pannud. Lisaks tuleks seda vedelikku hoida plast koti sees või kuidagi teistest eraldi sest on väga agar oma lõhna levitama ja teistele külge jätma.

Riskid tagantjärgi: praeguseks istub see kontsentraat koos temaga segatud vedelikega 4 kordse plastik koti sees ja kõik sellega kokku puutunud süstlad ja pudelid on kas mitme kordselt pesus käinud, ära põletatud või minema visatud... ja ikka veel leian selle poolt reostatud asju isegi kui need otseselt kokku puutunud pole

 

[inawera] Vanilla 7/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: Väga magus, vanilje oli olemas aga suht lihtsakoeline (rohkem nagu järelmaik).

Tagantjärgi: Ajapikku tõmbab magusus end tagasi (kuumas vees hoidmine aitab kõvasti) ja vanilje muutub huvitavamaks, päris hää aga üksi tüütab ruttu ära.

Segamiseks: Töötab kõige paremini järelmaitse andmiseks, 0.5% piisab. Kui üle 2% panna siis matab teised maitsed ära ja ise ka selline äratundmatu.

Riskid: Pole teada

 

[inawera] Maxx Blend 8/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: Väga kuiv, tuhane, arvatavasti kõige lähedasem maitse sigareti tossule mida olen proovinud.

Tagantjärgi: Koni maitse on arenenud, tugevam ja mitmekesisem, täitsa bueno.

Segamiseks: Sobib imehästi, ükskõik millele saab mõnusa tuhatoosi maitse külge 1% seda lisades.

Riskid: pole teada

 

[inawera] S'Camel 8/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: oo väga hää

Tagantjärgi: Veel parem  :P Selline sügav karamelline tubakas. Teised on kommenteerinud, et lõhnab nagu vahvel :lol: ei tea mida selle peale kosta.

Segamiseks: Kahjuks on liiga nõrk

Riskid: Pole teada

 

[inawera] Cuban Supreme 7/10 Steepida: 2 nädalat

Esmamulje: Kui peaks tubakat üldisemalt defineerima siis see maitse sobiks päris hästi. Tõsine tuhatoosi mekk ja pisut sigari aroomi hulka. Hetke seisundis sobib pigem vahepalaks kui põhi vedelikuks kuna tüütab ruttu ära.

Tagantjärgi: Külge on arenenud mulla maitset mis teeb selle mõne sigari sordiga võrreldes päris audentseks aga minu jaoks polnud just see mida otsisin.

Segamiseks: Ei sobi hästi, kaob teiste maitsete sekka ära.

Riskid: Pole teada.

 

[Perfumers Apprentice] RY4 5/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: Sellist RY4'le omast vänget karamelli/vanilje nooti on tunda küll aga kahjuks on liiga intensiivne, pisut alkoholi moodi isegi. Tubakat.. mis tubakat?

Tagantjärgi: Steepimine tegi küll mahedamaks aga mitte piisavalt.

Segamiseks: Üllatavalt sobib päris hästi, maitse tuleb läbi ka väga väikestes kogustes ja ei sega teisi aga pole leidnud veel sellist kohta kus seda maitset vaja oleks.

Riskid: Pole teada.

 

[Perfumers Aprrentice] Watermelon 7/10 Steepida: pole vaja

Esmamulje: kohe kui purki tehtud on tegu päris hea mahlaga. Mitte just kõige säravam maitse aga kärab küll :P Üllatavalt palju kurgulaksu annab.

Tagantjärgi: ikka sama

Segamiseks: Enda maitse tuleb nõrgalt läbi ja kipub teisi matma, ei sobi hästi.

Riskid: Pole teada

 

[Perfumers Apprentice] Kiwi 6/10 Steepida: 3 päeva

Esmamulje: täitsa kiivi mis kiivi, natuke magusapoolne, päris hea

Tagantjärgi: Otse purgist oli parem, mõne päeva steepimise peale kaotas oma värskuse mis enam tagasi ei tulnud.

Segamiseks: Nii ja naa, lõhn tuleb hästi läbi mitmesugustes segudes aga maitse kaob kohe kui millegi muuga koos on.

Riskid: Pole teada

 

[Perfumers Apprentice] Blueberry candy 5/10 Steepida: 3+ päeva

Esmamulje: nimi on väga tabav tegelikult, nagu suhkruasendajasse uputatud mustikas (head sorti suhkruasendaja :P)

Tagantjärgi: Natuke säravam mustika maitse, siiski suht magus, kahjuks ei ole eriline mustika fänn seega jääb vist istuma.

Segamiseks: Liiga domineeriv, ei sobi.

Riskid: PA ise hoiatab, et võib mõnest plastikust tankist läbi võtta, ise pole veel kogenud.

 

[Perfumers Apprentice] Hazelnut 5/10 Steepida: pole vaja

Esmamulje: Pähklikreem pigem

Tagantjärgi: Ikka pähklikreem

Segamiseks: Kahjuks liiga magus muidu annaks isegi midagi teha

Riskid: Pole teada

 

[Perfumers Apprentice] Bavarian Cream 6/10 Steepida: 3+ päeva

Esmamulje: Kreemine, pisut hapu

Tagantjärgi: Natuke rohkem kreemine

Segamiseks: Selle jaoks ma ta ostsin, töötab päris hästi nii kaua kuni see hapukas kõrvalmaitse segama ei tule

Riskid: Pole teada

 

[Perfumers Apprentice] Coconut Chocolate 6/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: rohkem kookos kui šokolaad

Tagantjärgi: šokolaadist pole haisugi :lol: pigem karamelli maiguga kookos, vägagi sarnane skysmoke karamell toffe'ga

Segamiseks: ei sobi hästi, liiga domineeriv.

Riskid: Pole teada

 

[Perfumers Apprentice] Ethyl maltol crystals 9/10 Steepida: pole vaja

Maitse: Peaaegu puudub, lahusena on kergelt suhkruasendaja maitsega.

Ettevalmistus: Tegin 30% lahuse 80vol viina sisse. Segudesse lisan seda keskmiselt 1-2% kontsentratsioonides.

Segamiseks: Super värk, ise see eriti maitset ei mõjuta aga toob teisi esile pikemalt (et maitsed ära ei väsiks).

Riskid: Kuskilt kuulsin, et suhkruhaiged peaksid eemale hoidma sellest aga muud ei tea.

 

[Perfumers Apprentice] Granny Smith apple tart 5/10 Steepida: 2 nädalat

Esmamulje: õun ja kaneel on suht ära tuntavad aga kuidagi võltsid ja igavad

Tagantjärgi: Kõige rohkem meenutab keldrist välja kaevatud õunamahla mida minu vanaisa iga sügis hoolega villis. Kahjuks polnud see just kõige maitsvam :lol:

Segamiseks: siia maani pole õnnestunud, enda maitse kaob ära ja teised keerab ka pekki.

Riskid: PA mainib oma saidil, et võib mõnest plastik tankis läbi võtta, endal on see praegu polypropylene tanki sees ja probleeme pole.

 

[Perfumers Apprentice] Sweet Cream 8/10 Steepida: 3 päeva

Esmamulje: pigem hapukoor

Tagantjärgi: Muutub suht kiiresti ja radikaalselt, pärast paari päeva annab väga mõnusa kreemise järelmaitse. Niisama tõmbamiseks on liiga igav aga segu jaoks ma selle ostsin.

Segamiseks: Super värk

Riskid: Pole teada

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan paar lühihinnangut ülevaadet Inawera maitsestajatest. Soetasin majdan'ist. Kõike segasin 50-50 VG PG seguga ~18mg/ml nik. juures.

 

Virsik (Brzoskwinie) - tundus alguses üsna hea. Võib-olla on 20 tilka per 10 ml liiga palju, võibolla vähe steepimist aga praegusel kujul on ainult üsna rõvedalt välja kukkunud. Selline ärritav kibe maitse. Samas esimene laar (vb oli lahjem) oli meeldiva magusa, mullinätsu maitsega.

 

Kirss (Czerešnie) - Üks meeldivamaid, mis mul nende hulgast on. Lasin nädal aega seista - mõnus, mitte liiga magus kirsi maitse.

 

Vaarikas (Malina) - taas võibolla vähe eksperimenteerinud, aga 20tilka/10ml tuli üsna vastik.

 

Šliwka wedzona (ma ei tea, mingi kuivanud ploom või mis iganes) - sellega tegin siiani parima vedeliku; 14 tilka per 10ml. Kontsentraat ise lõhnab palju kehvemini, mistõttu alguses ei hakanud seda proovima, kuid pärast sai sellest parim isesegatud vedelik.

 

Mellow Sunset - väga omamoodi vedelik. Kui keegi väikesest peast on näiteks võilille varrevedelikku maitsnud, siis umbes täpselt selle maitsega. Esimesel tõmbamisel tundub väga rõve maitse, nagu näriks mingeid juurikaid, aga paari päevaga hakkas väga meeldima - on see siis acquired taste vms. Väiksemas kontsentratsioonis lisatuna mingile muule vedelikult saab väga omapärased tulemusi.

 

Sex on the Beach - ei meeldi mulle väga tugeva ja agressiivse apelsinimaitse tõttu. Siiski lisab huvitava tooni väikeses koguses lisatuna mingile teisele vedelikule. Otseselt ei laida, aga puhtalt sellest head asja ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 tilka 10ml peale on ikka ülipalju. Juba 10 tilka peaks igatpidi piisama. Ise olen pannud 12 tilka 10ml peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhta tegin segu, RY4 (8 tilka)+Mentool (12 tilka). Hetkel suht hea, esimese hetkega on tunda mõnusat mentooli ning tubakas tuleb järelmekina. Näis, mis ta seismisega teeb.

Cool Mint jääb hetkel seisma. Vahepeal sai seda tõmmatud RY4 ja Mentooli seguga, maitses hästi, aga paaril viimasel päeval on tekitanud vastikust.

Tegu Inawera maitsetega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Märkuseks: Järgnevate maitseelamuste arvestus on olnud alati 1tilk / 1ml peale. Muud rusikareeglit pole ma kasutanud.

Igapäevaselt tõmmatavad:

Inawera melon: 9/10 : Just see mida ootasin. Korralik mõnus suvine maitse. Võiks vähe tugevam olla, lasen seista ja eeldan, et läheb paremaks.

Inawera kirss 9/10 : Ka väga väga mõnus. Melon meeldib vähe rohkem, aga täitsa hea.

Inawera 2 õuna : 8/10 : On päris mõnus mahe (kohati selline vanilline õun). Oleks kindlasti 10/10, aga 2p kaob selle tõttu, et üsna kiirelt harjub temaga ära ja tõmbaks nagu maitsetut vedelikku.

Vahelduseks käivad kah:

Inawera Red Energy : 7/10 : Red bully meenutab ainult lõhn, maitse pigem selline keemiline mullinäts. Maitse ise tõmmatav, aga mul kuivatab suud.

Inawera Arbuus : 6,5/10 : Parem kui metsmaasikas. Üsna tugev maitse, ja arbuusisõpradele kindlasti meelepärane. Maitse pideval tõmbamisel ei tuhmu. Madal skoor sellepärast, et endale arbuusimaitse väga ikkagi ei istu.

Inawera Metsmaasikas : 6/10 : Täitsa metsmaasikas, aga kohati liiga magus ja jällegi käib keemiline suudkuivatav maitse üle.

Inawera Karamell : 2/10 : Tummine ja rõve, võimalik, et pole korralikku segu veel saanud. Uuesti ligi pole igaljuhul toonud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera soko-mint, sai siis tehtud 30ml ja 33 tilka, minuarust on päris hea, mint tuleb hästi esile ja sokolaadi maitse ka täitsa olemas, 24t seismisest täitsa piisab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kaks senti siis :D Tegu on puhtalt minu hetke arvamusega. Loodan, et kellegile toob ka see postitus kasu

 

Kõiki maitseid kasutanud kuskil 12-14 tilka 10 ml kohta.

Inawera toodang

Osasid ka natuke vähem.

40PG/60VG vedelikus.

6w-8w tarbimisega iclear 30nes

enamus seisnud ennem proovimist 48h+

 

Posted Image

**

Kuidagi imelik maitse . Väga sarnane cola-ga kuid mingi asi ikka erineb. Klaaspudelis ja tilkadega arvestada väga raske.

Posted Image

****

Maitse on mõnus ja meeldiv. Kohe ja 24h jooksul proovides erineb maitse omajagu lõpptulemusest. Peale mitut päeva tõmbamist vajab vaheldust.

Posted Image

***

Minu jaoks pole just kõige parem. Maitse on selline väga magus mustikas. Mida rohkem seisab seda jamamaks läheb minumeelest.

Posted Image

*****

Väga sellise banaani vahukommi maitsega. Minule täitsa meeldib

Posted Image

****

Pole väga tugeva maitsega kuid maitse on nauditav. Suurema w juures tuleb maitse rohkem esile. Üks minu all-day-long-vape kraam

Posted Image

***

Lõhn on minu arvates jube . Meenutas kohe mingiseid veneaegseid kahtlaseid ravimeid. Samas maitse on täitsa mõnus. Seda segasin siis kuskil 8 tilka 10 ml kohta.

Posted Image

****

Väga meeldiv maitse kuid pikkalt ei kannata tõmmata nii nagu banaani. Maitse minumeelest just väga tõetruu pole.

Posted Image

***

Viinamari nagu viinamarja vedelikud ikka. Väikse värvainega, mis muudab vedeliku värvi. Kuna ise suur viinamarja sõber pole siis ka tihti ei tarbi seda.

Posted Image

*****

Päris intensiivse maitsega mis võib osasid häirima hakkata. Minu üks lemmikutest.

Posted Image

***

Pole väga intensiivse ja tugeva maitsega. Minu jaoks päris magus. Endale isiklikult ei istu kuid paljudele läheb peale

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/black_cherry-100x100.jpg

****

Täitsa omamoodi kirss. just selline tume nagu nimi ütleb. Vähemalt meenutab kirssi mitte nagu mõni teine.

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/exotic_new-100x100.jpg

*****

Mõnus segu . täpselt sama maitsega nagu vanasti olid kalevi tropilise maitselised lutsukad. Järjekordne mida võiks tõmmata päev läbi

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/pirn_new-100x100.jpg

*

Väga lahja maitsega. Ise panin 20 tilka et üldse midagi tunda. Peale seda polnud ka midagi erilist

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/dwa_jabloka-100x100.jpg

**

Minule meenutas ahjuõuna. Ühekorra proovisin ja peale seda rohkem isu ei tekkinud

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/cherna_smorodina-100x100.jpg

*****

Siiani üks parimaid ja tõetruumaid minu jaoks. Pudelis haiseb nagu keegi oleks kärtsu peeru sinna pannud :D

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/malina-100x100.jpg

*****

Järjekordselt üks mu lemmikutest. Aja jooksul läheb maitse lahjemaks ja jamamaks . Maitse on nagu vaarika siirupil

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/bahrain-100x100.jpg

*****

Üks mu esimestest lemmikutest. Väga hea sellien õuna segu . Osade meelest on nagu vesipiibu õun. Värvib vedeliku korralikult teist värvi. Samas 2 kuud kappis seisnud vedelik oli juba päris tume.

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/sex_on-100x100.jpg

**

Seda olen korraks proovinud. Kuidagi väga kahtlane ja keemiline maitse oli minu jaoks.

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/donald-100x100.jpg

***

Selline hea maitsevaheldus vahest. Nagu nimi ütleb siis närimiskummi maitsega.

http://www.e-vapour.eu/image/cache/data/cola-100x100.jpg

**

Kuna ise väga cola fänn pole siis endale ka ei maitsenud. Maitse on nagu jooks gaasiteta ja nädal aega seisnud colat. Samas 2 tilka seda ja 10 tilka vaarikat loob hea koosluse.

!!!! Minul kangem segu hakkas vist pudelit sööma. Tekkis õrn piimjas kiht vedeliku peale.

 

Aprikoos

**

Väga lahja maitsega. Wate tõstes tuleb muidugi rohkem esile kuid mitte midagi erilist

 

http://e-smoker24.com/image/cache/data/aroom/inawera%20aroom/aroma_fruit_CYTRYNA-250x250.jpg

*

Minujaoks peaaegu olematu maitsega.

 

http://e-smoker24.com/image/cache/data/E_JAMAICA_RUM-250x250.jpg

***

Rummikoogi maitsega. Ehk siis sama maitse mida kasutatakse toiduainetes. Vahelduseks hea tõmmata

 

Apelsiin

****

Väga mõnusa maitsega minujaoks. Hea apelsiini maitse

 

Magu Kirss

**

Minule meenutas aura kirsimahla koos kaneeliga. kohe kindlasti see mida ma ei oodanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järgnev siis käib Inawera aroomide kohta. Hinded 5 palli süsteemis:

 

Wera Garden Cola:

5+ mõnus cola maitse, parajalt magus. Kui aroomi üle doseerida, siis on tiba võõras/kange mekk. Minule sobib pidevaks tirimiseks.

http://www.inawera.com/eflavour-tabacco-cola-10-ml-p-660.html

 

Arbuus:

3- ei ole arbuus, no ei ole. Veider laste karamellkommi maitse.

http://e-smoker24.com/aroomid/eksotilised/%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-Inawera-%D0%90%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%B7-10%D0%BC%D0%BB

 

Wera Garden Õun:

5+ mõnus õunamaitse. Meeldib väga. Minule sobib see igapäevaseks aurutamiseks.

http://www.inawera.com/eflavour-tobacco-apple-10-ml-p-1070.html

 

Melon:

4+ see aroom on tiba lahja, tuleb rohkem tilgutada. Maitse on muidu päris ehe. Eelistan ka seda igapäevaselt kasutada.

http://e-smoker24.com/aroomid/eksotilised/%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-Inawera-%D0%94%D1%8B%D0%BD%D1%8F-10%D0%BC%D0%BB

 

Maasikas:

3+ ei ole päris õige maasikas minu jaoks. Veider laste karamellkommi maitse. Nikoreksi maasikas oli ehedam.

http://e-smoker24.com/aroomid/Puuvilja_L%C3%B5hnad/%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-Inawera-%D0%9A%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0

 

Segatud 45pg/45vg 12mg segusse (VPG Power Smoke) sõltuvalt aroomist 10 ml kohta 15-20 tilka. Laagerdamine: päev või kaks.

Tirimiseks kaks SVD-d: ühel iClear30, teisel ViVi STV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnel Inawera maitsel on selline tilgakujuline pilt peal. Kas see on miski kangem kraam? Jääb teisi räigelt domineerima sama koguse juures...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnel Inawera maitsel on selline tilgakujuline pilt peal. Kas see on miski kangem kraam? Jääb teisi räigelt domineerima sama koguse juures...

Tilgakulustise piltidega pudelid sisaldavad kontsentraati. Üle ühe-kahe protsendi ei soovitaks seda segu sisse panna, kuna see võib clearo lihtsalt ära hävitada. Vaata ka seda teemat: ettevaatust-happeliste-vedelikega-t97.html

 

e: typod jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

[Perfumers Apprentice] RY4 5/10 Steepida: 1 nädal

Esmamulje: Sellist RY4'le omast vänget karamelli/vanilje nooti on tunda küll aga kahjuks on liiga intensiivne, pisut alkoholi moodi isegi. Tubakat.. mis tubakat?

Tagantjärgi: Steepimine tegi küll mahedamaks aga mitte piisavalt.

Segamiseks: Üllatavalt sobib päris hästi, maitse tuleb läbi ka väga väikestes kogustes ja ei sega teisi aga pole leidnud veel sellist kohta kus seda maitset vaja oleks.

Riskid: Pole teada.

 

[Perfumers Aprrentice] Watermelon 7/10 Steepida: pole vaja

Esmamulje: kohe kui purki tehtud on tegu päris hea mahlaga. Mitte just kõige säravam maitse aga kärab küll :P Üllatavalt palju kurgulaksu annab.

Tagantjärgi: ikka sama

Segamiseks: Enda maitse tuleb nõrgalt läbi ja kipub teisi matma, ei sobi hästi.

Riskid: Pole teada

Jäin mõtlema, et kas need hinnangud suuresti baasist ei sõltu?

Ise kasutan juba üle kuu ainult Perfumers Aprrentice siirupeid ja lasknud valmis mahlal seista nii 2-3 päeva. Teinud vahekorras ala 10ml baas vedeliku ja 1ml siirupit peale. RY4 on mul everyday vappe ja minu arust super ja sammuti arbuus on minu arust tõepärasemaid mida olen siiani testinud. Võrreldes siis valmis mahladega ja inawera crapiga. Ise kasutan pikemalt juba German Dreams vedelike ja Perfumers Aprrentice siirupeid ja enamus maitsed mida olen tellinud testiks 1ml kauppa, tellin uuesti juba 10ml pudelis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma elan soomes ja soome võib tellida evedelike nikotiiniga aga siin poes ei lubata neid müüa. Kama tuleb suht kiirelt kohale. Reedel tellisin, ning järmise nädala kolmapäeval oli käes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Soome tellides mingit sellist tobedat piirangut pole nagu jeestis, et umbes kolm pudelit kolme kuu peale vms?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minuteada teada mitte, olen tellinud nikotiini baase kolmekuu jooksul 7 tk 100ml ja ehk valmis segusi 10ml pudeleid nii 30-40tk. Ei ole veel küll mingesuguseid probleeme esinenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas tõesti maitsetest esindatud ainult 2 firma toodangut...

Äkki keegi on veel miskit peale imawera või Perfumers Apprentice katsetanud?!

Teada tuntud fakt,et siirupil ja siirupil on ikka märgatav vahe, kuid teatud hinnast kvaliteet väga ei parane...

 

Ma nüüdseks RY4 katsetanud igat pidi va välispidisel määrimisel ja imawera toodang pole üldse asjalik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...