Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Maitsestajate ülevaated

Recommended Posts

Mul sakslaste laim + jänkide kookos suhtes 50/50 või 40/60 (silma järgi mixisin valmisjookidest) läheb hästi alla. Ise olen rahul. Värske ja mõnus tõmbamine. Sobib hästi igapäevaseks. Olen nüüdseks juba ca 30ml alla kulistanud läbi aurude...

super hea vihje (Y) , tegin prooviks selle jutu peale: 5 tilka laimi maitseataja + 5 tilka kookos maitseataja + VG/PG 18mg baasi - 8ml = täiesti uus ja huvitav ja väga veibitav mahl. Tänud, walc! (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul selline küsimus,et kas wera gardeni tobacco cherry haisebki nagu atsetoon?isegi baasiga segatuna oli jupp aega ving juures.nüüd nädalaga lahtiselt steepides on vähe parem aga clearosse ei ole veel julgenud panna.on ehk keegi seda proovinud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud posti ees siko. Mul endal baasi ja just vaatasin, et tomaco cherryt osta sinna juurde, kuid eks ootan palgapäeva ära ja tellin spezzilt cherry cigarit pigem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen väikese ülevaade maitsetest mis mulle meeldivad ,inawera 5 tilka kohvi ja 5 tilka cappuccinot väga hea kooslus ,mõnus mahe maitse ,eraldi mulle ei meeldi ainult seguna,sasami  Apple Coxi Orange  mõnus värske õuna maitse ,ainuke õun mis mulle meeldib,Perfumer Apprentice   mesi -meeldiva mee maitse ,.jamaica rumm-hea rummi maitse ,draakonipuu vilja maitse -olin väga üllatunud maitse siuke nagu päriselt sööks puuvilja väga sarnane hangseni mahlase virsiku e-vedelikuga,peleoni maitsestajad,,,tiramisu -väga hea sarnaneb ligua tiramisu e-vedelikuga ainult pole nii magus,virsik -värske -mahlane virsik,,,mahlane kirs -mõnus rikkalik kirsi maitse ,ainuke kirs mis mulle üldse meeldib ,teistel on mingi kõrvaline maik mis mulle ei istu,,,,,Mango-mango maitse intensiivne ,natuke liiga magus aga siiski päris hea,,,,teen segu 1tilk -1 ml baasi kohta,baasiks sasami pg-vg mix,ei hakka üle lugema mis maitsed ei meelgi kuna nimekiri väga pikk,võibolla kellegile sellest natukenegi abi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui palju oleks mõistlik inawera maitsetajat panna kui kasutada 90vg/10desvesi?Kodulehel soovitatud 6-10 tilka ilmselt jääb vg puhul väheks.

Inawera maitsestajatest on metsmaasikas,nutty princess ja sishatype banaan väga head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minumeelst need inawera maitsestajad on ühed kõige hullemad, ma tõmbasin lõpuks enale 10ml 50:50pgvg suhtega pudelisse 3ml maitsestajat et midagi tunda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inaweral läksid mingi aeg pudelitel tilad peenamaks ja nendega ei toimi suhe 10tilka 10ml kohta. Ma panen dripperiga tõmmates 7-8 tilka ja tiblaga 15-17 tilka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu soe soovitus on, et tilgad sinnasamusesse pista ja poest üks korralik 1ml süstal soetada. Saad ise jälgida, mida sa paned ja kui palju. Väljaminek on küll võibolla lausa euro, aga lõpptulemusena saab sellest kasu Eesti Vabariik läbi maksude ja e-vedeliku tarbija läbi korrektse valemi jälgimise ka endale sobiva % maitset tootesse.

Ma ei kujutaks ette, kui peaks TILKADEGA vedelikke segama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...