Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Ahti Mänd

E-sigaret vallutab maailma

Recommended Posts

Kiidusõna artikli kirjutajale. Ilus (Y) . Vamost nii palju, et minu oma lülitub 5 klikiga välja ja 6 klikiga sisse aga nupud töötevad laitmatult. Ilmselt sattus sulle kehva eksemplar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesuse arvamuse peale... ok, saatsin selle artikli siis mõni minut tagasi "Postimehe" arvamusrubriiki. Aga ma ei usu, et seda avaldatakse. Kui keegi teine kirjutaks, siis võib-olla oleks šanssi, kuid mina olen Eestis ülekantud mõttes persona non grata... Samas, ega artikli saatmine rohkem aega ei võtnud, kui pool minutit, elame näeme.

Miks persona non grata? Räägid asjadest liiga palju, nii nagu nad tegelikult on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tsiteerides delfi kommentaari

" Söömine on tervisele kahjulik - surmaga on lõpetanud 100 protsenti inimestest, kes on midagi söönud"

Nii et pole olemas asju, mis ei riku tervist (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Söömine olevat hammastega haua kaevamine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strohher: "Miks persona non grata? Räägid asjadest liiga palju, nii nagu nad tegelikult on?"

 

Mitte persona non grata, vaid ülekantud mõttes persona non grata. Minu tegemistel hoiavad 24/7 silma peal 2 Eesti Kapo, 1 FSB ja ja 1 CIA arvuti. Mind jätab see põhimõtteliselt ükskõikseks, teatud mõttes pole mul isegi midagi selle vastu, et tänu minu tagasihoidlikule isikule saavad mõned vennad oma igapäevase leiva lauale.

Miks?

Vt.

http://www.nommevalitsus.org/index.php? ... 11&lang=et

 

Aga ma arvan, et poliitika võiks siit konkreetsest foorumist eemale jätta.

 

P.S. Oma artikli saatsin nii Postimehele kui ka Delfile, nad mõlemad keeldusid avaldamast, vastava märkuse kirjutasin oma veebilehes paar minuti tagasi artili päisesse

http://www.nommevalitsus.org/index.php? ... 55&lang=et

 

P.S.2. Saarte Hääle artikli võib asetada nende demagoogiliste "uuringute" ritta, millest ma arvasin, et neid enam ei tehta. Eksisin. Aga on hea, kui taolisi artikleid siia postitatakse. Teoreetiliselt võiks isegi foorumi avalehel vastav temaatiline link olla, mille alla taolised kirjutised koonduvad, mida saab siis kommenteerida ja seal sisalduvad väited kerge vaevaga ümber lükata. Foorumi uued külastajad saaksid sel juhul kergema vaevaga ülevaate, sest kahtlemata e-sigarette halvustavaid artikleid hakkab meedias edaspidigi olema - vastavalt sellele, mida enam inimesi leiab tee e-sigaretini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahti! Sinu igapäevastel tegevustel hoiavad silma peal ka mina ja pohjakas (psühho) 08:00-16:00. Laseme FBI (relv) ja FSB meestel ka vahel puhata! (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On nikotiin siis ravim või ei? Selle artikli järgi ei liigitata tulevikus ilma nikotiinita vedelikku tubakatoodete alla, aga kuda krt nad kontrollivad mis vedelik mul parasjagu clearos on, võin ju alati väita et nikotiinita vedelikku pahvin ja keegi ei saa köhida, teen palju tahan ja kus tahan (esiga)

http://www.ohtuleht.ee/528283

Share this post


Link to post
Share on other sites

Närvi ajab see iba, et krd apteegikaup, muud moodi ei saa turgu kontrollida. Wtf sotsministeerium :evil:

Nii et enne 2016 ei juhtu siis sittagi, jätkame võitlust tolliga ja tellime väljamaalt.

Jipikajei maderfakers (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahis...

Khmmm.... kaitseväes juba ühes väeosas on kodukorras kirjas,et elektrooniline sigarett on võrdsustatud

tavasuitsuga.

Kus?

Vahipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...