Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

LIQUA

Recommended Posts

Jah seda tean, paraku pole selle nikotiinita vedelikuga midagi peale hakata, või mis?

Alles siin oli kuskil juttu, et kui 36mg baasi sekka timmida, saab päris normaalse mahla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqual pidi olema väga tugev maitse, et äkki kannatab teda mingi nikobaasiga segada. Pole küll seda ise proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjus, miks vähe liigub on ikkagi hind - ei kaalu riske üles. Samas hämmastab, et 3€ isesegatud Inawera vms 10ml eest peetakse normaalseks, aga 9€ 30ml Liqua originaali eest kalliks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah seda tean, paraku pole selle nikotiinita vedelikuga midagi peale hakata, või mis?

See on nüüd juba maitse küsimus, mida siin ka alles hiljaaegu arutati, vist oli Inawera baasvedelike teemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjus, miks vähe liigub on ikkagi hind - ei kaalu riske üles. Samas hämmastab, et 3€ isesegatud Inawera vms 10ml eest peetakse normaalseks, aga 9€ 30ml Liqua originaali eest kalliks :lol:

 

Vot siit tulebki mängu ,et tegelikult oleks liqua 10ml pudeli eest nõus maksma ka 5 euri, arvestades seda ,et paljud poed müüvad inawera vedelikke 5+ euroga. Nicorexist ja skysmoke-ist ei hakka siinkohal rääkimagi. Ja kliente jagub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lisan 18mg liquale 15ml vg0, kokku tuleb 12mg vedelik ja maitse on vägagi olemas.

Sama teeks välja kui 0mg liquale lisada 15ml 36mg vg baasi

Kasutaja militar vähemalt kalkuleeris nii (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjus, miks vähe liigub on ikkagi hind - ei kaalu riske üles. Samas hämmastab, et 3€ isesegatud Inawera vms 10ml eest peetakse normaalseks, aga 9€ 30ml Liqua originaali eest kalliks :lol:

 

Vot siit tulebki mängu ,et tegelikult oleks liqua 10ml pudeli eest nõus maksma ka 5 euri, arvestades seda ,et paljud poed müüvad inawera vedelikke 5+ euroga. Nicorexist ja skysmoke-ist ei hakka siinkohal rääkimagi. Ja kliente jagub.

Mõistlik oleks ikkagi vedeliku hinda vaadata, mitte pudeleid kokku osta. Mida väiksem on pakend, seda kallimaks läheb sisu ehk 10ml vedelikku 10ml pudelist on tunduvalt kallim kui 10ml vedelikku 30ml pudelist. Samas aga ei raatsita korraga suuremaid koguseid osta, et lõppkokkuvõttes päris tuntavalt säästa.

 

Mis puutub segamisse, siis 50 või 72mg baas muudab maitset veel vähem. Teine asi jälle see, et kui paljud oleksid nõus 1L 50mg baasi eest 125€ valmis välja käima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma just tellisin siit juba neljas kord: http://www.vibratank.eu

Kaks korda olen tellinud kuus 30ml pudelit korraga, ühe korra kaheksa 30ml pudelit ja nüüd tellisin neli 30ml pudelit lemmikumaid maitseid ning lisaks võtsin testimiseks veel kümme erinevat maitset 10ml pudelites (jah, 10ml pudelites on kallis osta aga katsetamiseks ei ole mõtet võtta ka suuri pudeleid).

 

Viimane tellimus oli siis selline:

-- OLEJEK LIQUID RITCHY WATERMELON 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CAPPUCCINO 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BLUEBERRY 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BANANA 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BLACKBERRY 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY COLA 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CHOCOLATE 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CITRUS MIX RÓŻNE MOCE 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY TIRAMISU 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY GRAPE (winogrono) 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY MENTHOL (mięta) 30ml - nicotine content : 9mg 4 9,28 € 37,12 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY FRENCH PIPE 30ml - nicotine content : 12mg 1 9,28 € 9,28 €

 

Viimase tellimuse palusin neil jagada igaks juhuks kahte eraldi saadetisse. Aga eelnevate 6*30ml ja 8*30ml tellimuste kättesaamisel Eesti Post mingeid takistusi küll ei teinud. *ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, detailid viskan õhtul hiljem, kui järjekord ukse tagant otsa saab (Y)

 

-- 09 Sept 2013 22:09 --

 

Niih, sahtliteema täiendatud.

 

-- 10 Sept 2013 00:58 --

 

Vot siit tulebki mängu ,et tegelikult oleks liqua 10ml pudeli eest nõus maksma ka 5 euri, arvestades seda ,et paljud poed müüvad inawera vedelikke 5+ euroga. Nicorexist ja skysmoke-ist ei hakka siinkohal rääkimagi. Ja kliente jagub.

Piilu siis sahtliteemasse, on odavamalt ka olemas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võtsin ka seda blackberryt, ma ei tea, siin kõik kiidavad jne, ma ei taha küll midagi maha teha, aga 2 inimesele andsin proovida, kes ennem ei olnud LIQUA t tõmmanud, küsiti , et miks sa seda odekolonni tirid, mulle ka ei istu, srry eks inimestel on erinevaid maitseid..... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pole veel proovinud, kohe varsti proovin

 

-- 11 Sept 2013 21:04 --

 

ma ytleks, et blueberry maitse on lahja, enda arust liiga palju ei lahjendanud. tõmmata kõlbab kyll (Y)

algul võtsin kapi peal vedeleva coili, teadsin, et 1 3-st praak, aga milline.... kärsatasin ja töötas. viskasin vedeliku sisse ja peale seda kallasin 1,5ml kraanikausist alla :lol:

no võimatu peale väikest kärsatamist tõmmata

lõhn on pudelist nuusutades olematu võrreldes berry mixiga.

võtsin ka seda blackberryt, ma ei tea, siin kõik kiidavad jne, ma ei taha küll midagi maha teha, aga 2 inimesele andsin proovida, kes ennem ei olnud LIQUA t tõmmanud, küsiti , et miks sa seda odekolonni tirid, mulle ka ei istu, srry eks inimestel on erinevaid maitseid..... (esiga)

eem, kuidas kõik kiita seda saavad, kui seda polnud nädal tagasi veel siinsel turul olemaski (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pole veel proovinud, kohe varsti proovin

 

-- 11 Sept 2013 21:04 --

 

ma ytleks, et blueberry maitse on lahja, enda arust liiga palju ei lahjendanud. tõmmata kõlbab kyll (Y)

algul võtsin kapi peal vedeleva coili, teadsin, et 1 3-st praak, aga milline.... kärsatasin ja töötas. viskasin vedeliku sisse ja peale seda kallasin 1,5ml kraanikausist alla :lol:

no võimatu peale väikest kärsatamist tõmmata

lõhn on pudelist nuusutades olematu võrreldes berry mixiga.

võtsin ka seda blackberryt, ma ei tea, siin kõik kiidavad jne, ma ei taha küll midagi maha teha, aga 2 inimesele andsin proovida, kes ennem ei olnud LIQUA t tõmmanud, küsiti , et miks sa seda odekolonni tirid, mulle ka ei istu, srry eks inimestel on erinevaid maitseid..... (esiga)

eem, kuidas kõik kiita seda saavad, kui seda polnud nädal tagasi veel siinsel turul olemaski (esiga)

Cutasepti pudeli kork on universaalne asi -- aitab hästi iClear30/Protank'i/jmt. laua peal püsti hoida, sobib "pissipotiks" lekkimiskahtluse puhul ning samas ootamatu coilivahetuse puhul saab clearo sisu sinna kummutada ja pärast tagasi valada. Et milleks kohe 1.5ml minema visata või ma ei saa aru? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

xsiios............ "eem, kuidas kõik kiita seda saavad, kui seda polnud nädal tagasi veel siinsel turul olemaski (esiga) "........., mõtlesin selle kiitmise all LIQUA t üleüldiselt, loomulikult ma ei ole kõike poovinud, kindlasti on mõni ka päris hea, aga nagu ma mainisin, niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid, mulle igatahes ei meeldinud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See blackberry on selline... kummalise maitsega. Ma pole veel otsustanud, kas see meeldib mulle või mitte. Pigem praegu meeldib, vaatab mis edasi saab (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks sõber proovis minu evicut + iclear30, mille sees oli liqua berry mix ja ütles et seebi maitse :o(kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun abi!

 

Loen ja loen, aga no ei saa pihta!

 

Mul siin pott 18 mg inawera power smouki ja täna sain 10 ml 0 mg Liqua õuna.

Teeks omale prooviks 10ml kenat segu, aga palju ma peaksin seda õuna sinna sisse segama.

Inawera kontsentraatidel kenasti tilga kuju peal ja selge, et sisse läheb 1-2%.

Nagu ma aru saan, siis Liqual need valmis tömbamise segud. Aga ometi segatakse neid.

Palju siis tuleks seda õuna sisse segada 10ml kohta??

 

Kangesti tahaks juba midagi kokku segada! (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...