Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?

Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?  

66 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?



Recommended Posts

Kord on sõjaväes käest ära läinud, aega liiga palju, mis toimub?

Militar, räägi miks sõjaväes nii igav, et inimesed suitsetama seal hakkavad? (lamp)

Suitsunurk on koht, kus parimad jutud liiguvad :D(esiga)

Suitsunurk ongi üldiselt selline koht, kus kõike kuuleb ja kohtab sulle vajalikke inimesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endalegi tuleb meelde, kuidas sai korra paar noorteajal suitsule päevas ja samuti 1 minut, krt kui need 2 suitsu sai ära tõmmatud siis katus pani ikka korralikult :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endalegi tuleb meelde, kuidas sai korra paar noorteajal suitsule päevas ja samuti 1 minut, krt kui need 2 suitsu sai ära tõmmatud siis katus pani ikka korralikult :D

Siis just õige hetk sinna otsa veel mõned kümned "pumbad" ka teha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

südames 23, passi järgi 35 (vist). esimest korda tegin sigaretti 5-aastaselt kui õigesti mäletan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

südames 23, passi järgi 35 (vist). esimest korda tegin sigaretti 5-aastaselt kui õigesti mäletan...

Oi jah, sama siin - belomorkanal oli.

Ripsmed ja kulmud läksid ka süütamise käigus ja nii ma vahele jäingi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei mäletagi, mis see esimene oli. Ekstra? Leek? Hiljem suvel üks maamees pakkus Priimat ja õpetas heinavikati tegemist, seda küll mäletan. "Bellamoori" pole ma elus proovinud. Põhikooli ajal käisime talvel metskonnas oksi koristamas. Klassivend oli poest paki Tallinnat sisse fuukinud. Tegime kambaga. Kõik jäid muidugi vahele, sest ajalooõpetaja poeg kitus kõik ära. Laupäevaks kutsuti kooli, lapsevanemad and shit. Väike häbipost või nii. See, kes suitsud sisse vehkis, minestas kõigi ees...

Oh neid mälestusi.. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu esimene suits oli vanaisa tagant fuuki pandud punane Marlboro, mida kimusime koos sõbraga lasnamäe maja keldris. Hirmus jälk tundus aga samas jube põnev. Aasta oli siis 1986 ja vanust oli mul 8 aastat. Vanaisa oli sellel ajal veel suurel kaubalaeval vanemmehhaanik ja oli vene ajal igati moekas mees - kandis vaid Lee Cooperi teksasi ja kimus ainult punast marbsi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar nädalat tagasi sain 34 ja eelnev kogemus tubakaga oli umbes järgmine: 10 aastat tavalisi kõrsikuid, vahelduseks u. 2 aastat piipu ja viimased poolteist aastat sigarillosid. E-suitsu peal olen käesoleva aasta jaanuarist. Müts maha mehe ees kes viguri välja mõtles (esiga) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanus 37 ja analooge sai veetud 20+ aastat, esimesteks olid vanaisa kapist hõivatud Bellamor ja Ruhnu.......põnev aga paha (öäk):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 ja ca 23 aastat, loodame, et varsti lõpeb...Analoogidest on tõsine kopp ees, aga maha ka ei suuda jätta :roll: Mahl on valmis, ootan pulka. Varasemalt aastaid tagasi olen neid algelisi proovinud, see küll mingit emotsiooni ei tekitanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub, et pensionärid on out, kui juttu tuleb e-suitsust :D

samas see ka loogiline

Off-Topic :
Ma pigem arvan et selle vanuseklassi inimesed on foorumis pasiivne pool või ei käi siin üldse

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub, et pensionärid on out, kui juttu tuleb e-suitsust :D

samas see ka loogiline

Ära ütle midagi - olen Nicorex-s näinud tõsist taati endale stardikat soetamas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...