Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?

Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?  

66 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kui vanad on siinsed e-suitsu imejad ?



Recommended Posts

mul just yx vanamees käis tapal mööblipoes, e-sigaret rippus kaelas, kotikeses

vanuseks pakun kindlalt 65+ (psühho)

 

kui ta siin kasutaja ja ma väga puusse panin, siis sorry :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et ma olen ainuke siit, kes ei ole varem suitsetaja olnud. Varasemalt tegin mokatubakat 7 aastat ja sõltuvus oli ilmselt mul suuremgi kui ühelgi suitsetajal. Üks snusi padi on 16 mg nikotiini ja tegin paki päevas, ehk 24 tükki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et ma olen ainuke siit, kes ei ole varem suitsetaja olnud. Varasemalt tegin mokatubakat 7 aastat ja sõltuvus oli ilmselt mul suuremgi kui ühelgi suitsetajal. Üks snusi padi on 16 mg nikotiini ja tegin paki päevas, ehk 24 tükki.

Ma ka tulin snusi pealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene postitus siis. Tere! 24-aastane olen ja suitsetamist alustasin ca. 20-aastaselt. Ilmselt päris vanalt, kuulduste järgi on Eesti keskmine alustajate vanus umbes 15? Igatahes 3 nädalat e-staaži ja kõik okei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene postitus siis. Tere! 24-aastane olen ja suitsetamist alustasin ca. 20-aastaselt. Ilmselt päris vanalt, kuulduste järgi on Eesti keskmine alustajate vanus umbes 15? Igatahes 3 nädalat e-staaži ja kõik okei.

(teretule)miks suitsetama hakkasid, sellises vanuses peaks mõistus juba koju tagasi jõudnud olema , et mitte alustada (psühho)

Kuidas foorumi leidsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene postitus siis. Tere! 24-aastane olen ja suitsetamist alustasin ca. 20-aastaselt. Ilmselt päris vanalt, kuulduste järgi on Eesti keskmine alustajate vanus umbes 15? Igatahes 3 nädalat e-staaži ja kõik okei.

(teretule)miks suitsetama hakkasid, sellises vanuses peaks mõistus juba koju tagasi jõudnud olema , et mitte alustada (psühho)

Kuidas foorumi leidsid?

Sama on mulle kümneid kordi öeldud :) Kunagi pole liiga hilja alustada vist. Suitsetamine tuli reaalse depressiooni tõttu, a see selleks. Foorumi leidsin nii, et ammu oli soov tubakapläru maha jätta ja otsisin odavamat e-sigaretti, millega alustada. Päevase guugeldamise tulemusena jõudsin siia, leidsin kiirelt ka Spezzi sahtli (suured tänud asjalikule onule :D ) ja sain juba järgmisel päeval komplekti kätte. Analoogipakk jäigi taskusse nädalaks, kuni suitsetav sõber selle omastas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanust kohe 36 saamas. Võtsin ka väikese meenutusteretke ette. Miskipärast oli raske seda regulaarse suitsetamise alustamise aastat meelde tuletada ja mulle tundub, et varem olen selle natuke hilisemaks arvanud vist. Igatahes proovitud sai seitsme-kaheksaselt ning pea viieteistkümnenda eluaastani aeg-ajalt mõne lapsepõlvesõbraga kusagil kõrge rohu sees või mahajäetud tootmishoones mehisema reputatsiooni saavutamise eesmärgil suits tiritud. Siis peale 9. klassi lõpetamist (1993) ehk vahetult enne 15-aastaseks saamist see algas. Ja lõppes eelmise aasta mais. Sisuliselt 20 aastat. Nüüdseks aasta "taastusravil" olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustasin 13 täna olen 40. Esimesed auruvedurid tellisin 2008. Sealt maalt siis auran tänaseni, ehk siis 6 aastat juba. Kurat kus aeg ikka lendab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi võiks kokku lugeda, palju neid tubakatarvitamise aastaid siin foorumirahval kõikide peale kokku tuleb  (lamp)  see peaks ikka mitusada aastat vist olema....  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi võiks kokku lugeda, palju neid tubakatarvitamise aastaid siin foorumirahval kõikide peale kokku tuleb  (lamp)  see peaks ikka mitusada aastat vist olema....  :-D

PIgem ikka tuhandetes ja rohkem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...