Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
minisvami

Suur Vend hakkab ohje haarama

Recommended Posts

Sa võid ju ka õue minna aurutama? :) Aga kui töökohast kahju ei ole siis kaeba kohtusse või töövaidluskomisjoni ja vaata mis sealt öeldakse... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on kellegil juba olnud näiteks tööl või kusagil mujal probleeme e-sigareti tõmbamisega? Näitena võin välja tuua, et minu töökohas asutuse siseselt on nüüdsest e-sigaret võrdsustatud 1:1-le analoogiga. :evil: Mina kes ma ei talu juba pikemat aega analoogi haisu, pean nüüdsest oma piipu tõmbama koos tavasuitsetajatega ühes suitsunurgas ja analoogi suitsu sissehingamisel oma tervist kahjustama. Oskab äkki keegi targem öelda, et kas selline "asutuse sisene" seaduste tegemine on ka lubatud tegevus?

peaks olema, firma siseasi, teeb mis tahab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult see "firma" on kaitsevägi ja no point ongi selles, et suitsunurk on õues aga niiöelda hommikuse tipptunni ajal on seal korraga suitsetamas kuni 30 inimest ja tavalise tuulevaiksema ilma puhul on päris korralik vine üleval. Ja mis on veelgi humoorikam on see, et ka väliharjutustel kus suitsumehed peavad koniaugu kaevama(väike auk kuhu suitsukonid maetakse), siis nüüdsest peavad ka e-piibu mehed seal samas koniaugu juures oma piipu tõmbama- tekib küsimus, et miks nii? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kysi militari käest, ta meil seal tegelinski.

midagi mainis jah, et keelati tossamine, aga ma ei tea kas kõikides sõjaväeosades

Ei tahaks eriti uskuda, et just kõigis väeosades, see pigem ikka iga väeosa enda teema hetkel. Või kuidas teil seal tapal lood on, militar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil jurist ütles, et õiguslikku alust selleks pole. Sama hästi võiks ju sisekorra eeskirja kirjutada, et peale dussi all käimist on keelatud deodoranti lasta või õhuvärskendajat peldikusse. Kirjuta õigusvahemehele ja küsi selgitust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas suitsunurk vastab igasugustele Tööohutuse ja töötervishoiu seaduse nõuetele? Kui ei, siis seal ruumis ei tohi tavalist suitsu tõmmata. Kuna e-sigaret ei ole tubaka toode, siis seda võib. Siiski, kui too on keelatud sisekorraeeskirjaga, siis ei tohi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-vedelik ei ole ju veel ravim - ärge samastage neid (veel).

Aga kuidas seal sisekorraeeskirjas üldse kirjas on? On viidatud tubakatoodetele või suitsule või kuidas? Kui tubakatoode, siis peaks selle kuradima mokatubakaga ka sinna "palkmajja" ronima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-vedelik ei ole ju veel ravim - ärge samastage neid (veel).

Aga kuidas seal sisekorraeeskirjas üldse kirjas on? On viidatud tubakatoodetele või suitsule või kuidas? Kui tubakatoode, siis peaks selle kuradima mokatubakaga ka sinna "palkmajja" ronima?

nikovedelikud lähevad ravimite alla mingil määral, millest need tollipiirangud, siis sinu arvates tulevad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.tarbija24.ee/1826324/supermarketid-keelavad-e-sigareti-suitsetamise

Mina olen poolt, pole ikka vaja igalpool tossata.

Usume, et inimesed saavad kauplust külastada ilma e-sigaretti süütamata

kes on esimene julgeb kes sellele aparaadile tuld näitab (psühho)

 

ma tööl tossan, militar käib ka mul kaupluses tossamas (lamp):lol:

aga jah, muudes poodides ma seda ei tee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis selline ebameeldiv üllatus.

Läksin siis mina õhtul peale tööd Rakvere Põhjakeskusesse, et vedelikku osta. Seal alati kenad ja toredad neiud, kohe hea vaadata (ja ei pane tähelegi, et see legaalne hind nii kuradi kõrge on :D )

Avaldan siis oma tagasihoidliku soovi ja neiu seepeale ütleb, et meil ei ole praegu müügis nikotiiga. Küsisin siis teise maitsega aga vastati, et meil pole praegu üldse nikotiiniga. Mina siis pärima, et kuda, kuda? Vastuseks öeldi, et see on ajutine probleem ja juristid tegelevad sellega. Nädala pärast peaks asi jälle toimima. Rohkemat ei saa ta rääkida.

Kallid kaaskannatajad, mis kurat siin Eestimaal toimub? Mina, kui üldiselt seadusekuulekas kodanik, pean hakkama kasutama teisi kanaleid, kus riigil jääb käibemaks saamata? Riigil siis raha nii palju? Et polegi nagu vaja või?

Kui pole vaja, siis pole vaja! Riik, pühi oma suu puhtaks! Enam ei osta poest! Ei täna, homme ja vaevalt, et ka aasta pärast!

 

P.S. Spezz! Sa said just ühe kunde veel juurde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis selline ebameeldiv üllatus.

Läksin siis mina õhtul peale tööd Rakvere Põhjakeskusesse, et vedelikku osta. Seal alati kenad ja toredad neiud, kohe hea vaadata (ja ei pane tähelegi, et see legaalne hind nii kuradi kõrge on :D )

Avaldan siis oma tagasihoidliku soovi ja neiu seepeale ütleb, et meil ei ole praegu müügis nikotiiga. Küsisin siis teise maitsega aga vastati, et meil pole praegu üldse nikotiiniga. Mina siis pärima, et kuda, kuda? Vastuseks öeldi, et see on ajutine probleem ja juristid tegelevad sellega. Nädala pärast peaks asi jälle toimima. Rohkemat ei saa ta rääkida.

Kallid kaaskannatajad, mis kurat siin Eestimaal toimub? Mina, kui üldiselt seadusekuulekas kodanik, pean hakkama kasutama teisi kanaleid, kus riigil jääb käibemaks saamata? Riigil siis raha nii palju? Et polegi nagu vaja või?

Kui pole vaja, siis pole vaja! Riik, pühi oma suu puhtaks! Enam ei osta poest! Ei täna, homme ja vaevalt, et ka aasta pärast!

 

P.S. Spezz! Sa said just ühe kunde veel juurde!

eem, see kogu aeg keelatud olnud (esiga)

neil lihtsalt toll keeras äkki käkki ja võtti kauba rajalt maha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah kurat, alguses sai küsitud "suurte poiste" vedeliku ja sai nn letialt. Umbes kuu aega tagasi hakati müüma avalikult. Ja nüüd siis... tead närvi ajab! Hea et sõbral kodus oli varuks, muidu oleks olukord suht kehva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul töö juures ka jama... Põhjenduseks et toss on toss. Külalistele ei meeldi :) Kõik peab ju ilus ja tore välja nägema. bffft. Tehtud saan ikkagi kasvõi nurga taga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis selline ebameeldiv üllatus.

Läksin siis mina õhtul peale tööd Rakvere Põhjakeskusesse, et vedelikku osta. Seal alati kenad ja toredad neiud, kohe hea vaadata (ja ei pane tähelegi, et see legaalne hind nii kuradi kõrge on :D )

Avaldan siis oma tagasihoidliku soovi ja neiu seepeale ütleb, et meil ei ole praegu müügis nikotiiga. Küsisin siis teise maitsega aga vastati, et meil pole praegu üldse nikotiiniga. Mina siis pärima, et kuda, kuda? Vastuseks öeldi, et see on ajutine probleem ja juristid tegelevad sellega. Nädala pärast peaks asi jälle toimima. Rohkemat ei saa ta rääkida.

Kallid kaaskannatajad, mis kurat siin Eestimaal toimub? Mina, kui üldiselt seadusekuulekas kodanik, pean hakkama kasutama teisi kanaleid, kus riigil jääb käibemaks saamata? Riigil siis raha nii palju? Et polegi nagu vaja või?

Kui pole vaja, siis pole vaja! Riik, pühi oma suu puhtaks! Enam ei osta poest! Ei täna, homme ja vaevalt, et ka aasta pärast!

 

P.S. Spezz! Sa said just ühe kunde veel juurde!

Rakveres on kesklinnas üks koht, kus müüakse nikotiiniga ja väga, väga suur valik on. 10ml/5€

https://www.google.com/maps/preview#!da ... !2e0&fid=5

 

Teisel korrusel, ehtepoest mööda ja ilusalongis on üks letikene. Siiski - ma ei tea, kas see müüja pidevalt seal kohapeal on, aga alati saab talle helistada - number klaasukse peal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil ka töö juures ei lubata. Küsisin üle ja öeldi, et siis peaksime sisekorraeeskirjad ümber tegema. Noh, võin ka õues käia. Tegelikult on nii isegi parem, siis on suitsetamise rituaali kõik osad olemas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...