Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

KangerTech ProTank

Recommended Posts

Kanger Protank Bottom Cap'i pole kellelgi pakkuda? Kukkus koos vamoma maha ja protank keerme juurest pooleks :(

http://www.peleon.pl/product.php?id_product=2095
mul juhtus eile, vamo kukkus koos protangiga maha, jälle keermetest puru, hea et tellisin Spezzilt eelmine kord 2 tükki, eks nüüd kui uus tellimus tuleb siis uuesti, see läheb koguaeg maha kukkudes ühest kohast katki... nii kui maha lendas teadsin kohe et jälle tuksis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hesus kristus, mismoodi te neid pillate .. mingi üldine lödi näpu sündroom? :D

Mul pükste taskust pudenes kui kükitasin. Peab ikka miskise futlari vööl kandmiseks otsima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul juhtus eile, vamo kukkus koos protangiga maha, jälle keermetest puru, hea et tellisin Spezzilt eelmine kord 2 tükki, eks nüüd kui uus tellimus tuleb siis uuesti, see läheb koguaeg maha kukkudes ühest kohast katki... nii kui maha lendas teadsin kohe et jälle tuksis

:o:o sul ikka juhtub kogu aeg... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juba tükk aega olnud ketserlik mõte auk suuremaks puurida ja proovida EVODi või MT3S põhi külge keerata. Silma järgi peaks võimalik olema. Ainuke viga, et mul Protank veel terve :lol:

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovige kellegi lõusta peal ka ära, kas murdub protank või lõug (psühho)

best comment ever :D kui ära proovida, siis vist näed välja nagu kasutaja Sadulsepp profiilipilt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas neid EVOD'i põleteid sellega kasutada saab? Keerasin sisse küll aga siis ei tule enam mitte kui midagi läbi sealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas neid EVOD'i põleteid sellega kasutada saab? Keerasin sisse küll aga siis ei tule enam mitte kui midagi läbi sealt.

Kui mitte midagi läbi ei tule, siis on miskit nihu. Mina kasutan ainult EVOD coile ja tõmme on umbes sama kui mitte kergem kui EVOD clearoga. Natuke raskem kui Protank originaal coiliga ja minu meelest on see positiivne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav jah, vb coil läbi, hetkel pole enam teisi coile ka, et proovida, eks varsti jõuavad ja siis proovin järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProTankil? Paar päeva vana ja originaal coiliga töötab ideaalselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ühe evodi coiliga kogesin sama. Kusjuures, ilma akule peale keeramata tõmmates tuli ilusti läbi, aga aku otsas mitte. Kuna oli tol hetkel võtta ka Protanki originaalcoil, siis ma rohkem ei katsetanud, aga tõenäoliselt poos aku peal kuidagi õhuavad kinni. Arvatavasti pole see tahtide viga, proovi kas ilma akuta tuleb õhk läbi. Kui tuleb, siis ilmselt sama jama, mis mul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi teab kas need lähevad Kanger ProTankile ka https://www.fasttech.com/products/0/100 ... -coil-head? X10 peaks muidu odav koopia sellest olema ise eks, on keegi seda proovinud ka? Välismaa foorumist lugenud, et pidi väga hea iseenesest olema kui v.a see, et tegu pole klaasiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu sinu enda lingitud lehelt lugeda võib on arvamus asjast selline : ;)

 

THESE HEADS SUCK!!!!

Just stick to the Genuine Kanger heads or you will be drinking more juice than you are vaping.

I found out the hard way on this one.

They probably can be rebuilt to work fine but you shouldn't have to rebuild a brand new atty head straight out of the package.

Also a lot of people do not have silica and kanthal to do a rebuild.

 

****PLEASE****

Just google:

 

"Kanger T3S Atomizer Heads 5 Pack"

 

And buy from whoever will ship to you the cheapest.

These will work with ANY bottom coil Kanger Product you own and all of the X9/X10 ProTank clones too.

 

This IS confirmed by ME Personally!!!

 

I have at least one of each of these:

 

Kanger T3S, MT3S, EVOD, Protank, X9 Protank Clone, and X10.

 

I have put a "Kanger T3S Atomizer Head" in every single one of them and they have all worked perfectly.

 

I will never buy anything but a Genuine Kanger MT3S/T3s Atomizer Head in my life for a BCC Clearo again.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e

Keegi teab kas need lähevad Kanger ProTankile ka https://www.fasttech.com/products/0/100 ... -coil-head? X10 peaks muidu odav koopia sellest olema ise eks, on keegi seda proovinud ka? Välismaa foorumist lugenud, et pidi väga hea iseenesest olema kui v.a see, et tegu pole klaasiga.

Ei soovita, alalõpmata on nende koopiatega mingi jama. Näiteks EVODi coilid, mida Hamell ostis ja siis ka proovisin oli puhas (öäk) . Parem ikka jääda originaal asjade peale, mis puudutavad vähemalt coile. Aga eks ise tead mis teed :) Ma jään ikka originaal coilide juurde, parem maitse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ühe evodi coiliga kogesin sama. Kusjuures, ilma akule peale keeramata tõmmates tuli ilusti läbi, aga aku otsas mitte. Kuna oli tol hetkel võtta ka Protanki originaalcoil, siis ma rohkem ei katsetanud, aga tõenäoliselt poos aku peal kuidagi õhuavad kinni. Arvatavasti pole see tahtide viga, proovi kas ilma akuta tuleb õhk läbi. Kui tuleb, siis ilmselt sama jama, mis mul.

Nähtavasti on siis see isolatsioonitihend coili kehast jämedam ja vaja sellel servad maha lõigata. Panin kunagi kusagile isegi pildid üles.

 

Fasttechi coilid käravad küll. Kui paksema mahlaga kärsakat andma hakkab, siis tuleb pealt lahtist tahti vähemaks võtta ja OK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain fasttechist oma coilid ka kätte ja ikka sama jama, ei tule midagi läbi sealt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...