Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

KangerTech ProTank

Recommended Posts

Ju siis on coili alumine osa tervenisti nõks jämedam, et õhu täiesti kinni paneb. Võid proovida peene viiliga ühe külje pealt veidi maha võtta kui nad muidu kasutult seisma jääksid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille järgi seda orikat ära tunda?

maitsevahe on, need nn Koopiad või nii, on kuidagi teistmoodi, tihend selle coili peal erinev, traadid ka kuidagi ma ei tea kuidas ja maitse ei ole just tõmmates sama kui on originaal coilidega. Sai proovitud Hamelli coile mis ta hiinast tellis, head odavad, aga kahjuks maitse elamus ei olnud just kiita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel veel mitte kuskilt vist :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainsaks muutuseks näen suurust ja paari rohkem lahtikäivat osa. Tossu ja maitse osas küll vahet ei tohiks olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sattus ka vististi pira-Protank otsa ning tossu tuleb küll kahtlaselt vähe. Kui paak tühi, siis katsetan veel originaalcoili ning teise vedelikuga.

 

Edit: originaalcoil peal ja tossab nagu loom. Kannatab selliseid ülivähe tossu tekitavaid coile kuidagi timmida ka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reviewde järgi päris korralik masin vist, tossu toodab küll korralikult rohkem kui Kanger. Samas mulle ikka väga meeldib see Kangeri megaõhuline tõmme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis enda KangerTechi ProTanki kätte ning nüüd suts alla nädala katsetanud eVici otsas, erinevate vedelikega.

 

Ausalt öeldes olid ootused veidi suuremad. Enne eVici kättesaamist kasutasin iTaste VV/VW jubinat koos iClear16-ga, millega oli elamus meeldivam. Maitset oli oluliselt rohkem tunda, mahvid võisid olla lühemad ning auru tuli ka mõnusalt. Loomulikult tuleb ka ProTankiga mehiselt auru, aga iClear16-ga on see aur märksa tummisem ja maitset rohkem. Mahlaga täitmine on ka veidi tülikam, enam ikka lihtsalt näppude vahel seda toimingut läbi ei vii. Puhastada on lihtne. Miskit halba just öelda ei ole, lihtsalt minu maitseeelistusega sobis iClear16 rohkem. Peagi proovin iClear30-ga, mis pidavat rohkem maitset edasi andma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et võin sulle broneeritud kauba vabamüüki lasta? Oeh, mis ma tast üldse siis kinni hoidsin, kui isegi ei vaevuta teatama, et soovi reaalselt ikka ei ole (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protankil ongi maitset vähem kuna see bottom coil clearo, samuti aur jahedam mis annab väiksemat kurgulaksu.

Kasutatavuselt on ta teistest parem kuna vähem jonnakas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et võin sulle broneeritud kauba vabamüüki lasta? Oeh, mis ma tast üldse siis kinni hoidsin, kui isegi ei vaevuta teatama, et soovi reaalselt ikka ei ole (N)

Spezz, mis üle jäi sul muidu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvesta, et see ikka üsna suur mölakas, näeb Ego otsas suht naljakas välja. ;)

Ilurõngaga sobib väga hästi imo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot aga miks ego otsas Protank'i kasutama peaks, selle jaoks on ju Mini Protank olemas.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...