Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

KangerTech ProTank

Recommended Posts

Nagu siin eelnevaltki soovitatud siis evod 1.8 oomised coilid kindlasti juurde, 2.5 oomised originaal coilid ei ole väga head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu siin eelnevaltki soovitatud siis evod 1.8 oomised coilid kindlasti juurde, 2.5 oomised originaal coilid ei ole väga head.

See sõltub akust. Kui aku annab 3,7V siis ei ole 1,8Ohm coilid kuigi head.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei teagi peagi, mul endal ego akud aint ja vaatasin et siin kiidetakse taevani seda protanki

* Kui ainult hapude vedelike pärast, siis võta Mini

* Kui hapude vedelike ja suurema mahutavase pärast (2,4ml), siis võta Protank originaal

* Kui tahad ainult ssuurema mahutavase pärast, siis võta MT3S (2,4ml, läbipaistva huulikuga)

 

Coilid neil kõigil ühesugused ja ristkasutatavad (Y)

 

Taevani kiitmist ei vääri vist ükski clearo, aga ühed parimatest on nad kindlasti ;)

 

-- 25 Juul 2013 10:30 --

 

Nagu siin eelnevaltki soovitatud siis evod 1.8 oomised coilid kindlasti juurde, 2.5 oomised originaal coilid ei ole väga head.

MT3S originaal pikad 1,8 oomised on ka väga OK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu siin eelnevaltki soovitatud siis evod 1.8 oomised coilid kindlasti juurde, 2.5 oomised originaal coilid ei ole väga head.

Mille poolest originaalid kehvemad on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evod coilid toodavad rohkem maitset, väikse oomiga toodavad auru kiiremini ehk ei pea coili otsa rippuma jääma et piisavalt auru kätte saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evod coilid toodavad rohkem maitset, väikse oomiga toodavad auru kiiremini ehk ei pea coili otsa rippuma jääma et piisavalt auru kätte saada.

Tundub mõistlik - proovin ära. Aitäh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin ka lõpuks Pro Tanki ligi. Eestist ja hirmkalli hinnaga aga tahtsin ennem katsuda. Esmamulje väga hea, maitset ja auru mõnusalt palju. Välja näeb suurepärane ja lekkeid ei ole täheldanud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, milles asi võib olla. Teatud vedelikega või õigem oleks öelda, maitsetega (baas on sama) hakkab mu Protank peale mõnda mahvi vähem tossu andma ja tihti pritsib ka mahla suhu. Lasen seista natuke ja saab jälle mõned mahvid teha. Imelik ongi just see, et seda ei ole kunagi juhtunud mu lemmikvedelikuga, kohe, kui midagi muud sisse panen, hakkab pull pihta. Oskab keegi aidata, milles asi võib olla? Selline mulje, et ei suuda nii palju mahla ära põletada, kui peale tuleb ja siis see koguneb coili toru sisse. Kui kauem pahvida, siis hakkabki lurisema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontrolli coili peal olevat tihendit ja wicke, et need kõik korralikult seal oleks. Vaata ka seda, et sul ei tekiks vaakumit tõmmates, mille tõttu võib ka vedelik suhu jõuda, Protangiga soovitan siiski aeglased ja pikad mahvid, tuleb piisavalt tossu, ei tõmba lurisema ja ka vedelik jääb paaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontrolli coili peal olevat tihendit ja wicke, et need kõik korralikult seal oleks. Vaata ka seda, et sul ei tekiks vaakumit tõmmates, mille tõttu võib ka vedelik suhu jõuda, Protangiga soovitan siiski aeglased ja pikad mahvid, tuleb piisavalt tossu, ei tõmba lurisema ja ka vedelik jääb paaki

Protank toimib minu jaoks kõige paremini, kui otse, pika ja aeglase tõmbega otse kopsu tõmban. Annab parema kurgulaksu ja maitset tundub ka rohkem. Inawera Bergamotiga hakkab Protank plaksuma, üsna tugevalt. Teinekord ehmatab suisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProTank plaksub mul iga vedeliku ja iga coiliga. Olen tähele pannud, et just vamo otsas. Mul puudub teiste mod-idega isiklik kokkupuude aga minu vamol on küll nii, et peab ta enne nö käima tõmbama ja kui Protanki'l see plaks ära käib siis on teada, et saab normaalselt tõmmata. Samas kui Protank istub näiteks tavalise ego pulga otsas siis ei plaksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProTank plaksub mul iga vedeliku ja iga coiliga. Olen tähele pannud, et just vamo otsas. Mul puudub teiste mod-idega isiklik kokkupuude aga minu vamol on küll nii, et peab ta enne nö käima tõmbama ja kui Protanki'l see plaks ära käib siis on teada, et saab normaalselt tõmmata. Samas kui Protank istub näiteks tavalise ego pulga otsas siis ei plaksu.

Mul teised mahlad plaksuvad tunduvalt vähem, Bergamot segatud Kirsiga likööris annab ikka kõva paugu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, milles asi võib olla. Teatud vedelikega või õigem oleks öelda, maitsetega (baas on sama) hakkab mu Protank peale mõnda mahvi vähem tossu andma ja tihti pritsib ka mahla suhu.

Liiga palju saab peale, st et ei auruta kõike ära ja ülejääk hakkab lurisema. Aitab kui võtad coili lahti ja paned peale natuke lahtist wicki juurde. Samas võib ta teise maitsega jälle kärsakat andma hakata ja tuleb lisa ära võtta. Sellepärast on kõige mugavam kui igale maitsele oleks võtta oma kohandatud coil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja täpselt nii oligi. Võtsin lahti ja vaatasin, et olemasolev wick kuidagi juba niru ja õhuke. Võtsin ühe T3 coili seest wicki ja asendasin ning voilaa - töötab. Ainuke asi, et imelik õline maitse juures, aga ju see wickist tuleb ja kaob mõne aja pärast. TÄNUD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi kepp on, evodi coilil pole takistust, korra näitab 0,6-1 oomi ja siis kaob :x

Ma tean, mis viga on... coil on katki (psühho) . Viska ära ja võta uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks siis võtta :D , peab ise keerama hakkama. Krt tutikas coil oli (lamp)

No äkki traadid coili kere küljes lühises. Surgi neid seal, äkki hakkab tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...