Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EvoX

Algaja küsimus

Recommended Posts

Tere foorumlased.

 

Sain täna kätte enda e-sigareti. Siit ka küsimus, et kui ma sigaretti kasutan, kas ma pean ta peale kasutamist välja lülitama või võib ka sisse jääda?

 

 

Parimat,

Mihkel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei taha küll kurvastada, aga ainukesed asjad normaalse hinnaga nicorex.ee lehel on postikulud.

Esimeseks e-sigariks käib küll, aga sama raha eest oleks juba kõvasti uhkema komplekti saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marduuhhin (Y):lol:

 

EvoX, vaata kasutaja Spezzi sahtlisse, müügifoorumis. Sealt tõenäoliselt saad korraliku seti hea hinnaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las ta alguses olla :D Eks juba järgmise komplekti jaoks küsin teilt abi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oii mis hinnaga... taskus olles lülita välja, niisama võib täitsa sees olla :) ma unustasin täna VAMO ennem taskusse panekut tööle, vaikne oli ja kuulsin, et taskus tööle hakanud, kohe välja ja kinni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus veel. Kas ma võin enda E-Sigaretile panna ükskõik missugust e-vedelikku sisse? Et, teise firma toodangut? ( Mitte Nicorexi oma )

 

Ning, kust oleks mõtekas E-Vedelikke osta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ei oma mingit tähtsust mis vedelik. arvatavasti ka nad ise mingisele vedelikule lihtsalt oma sildi peale kleepinud. Koostisosad on ikka samad.

 

Ning, kust oleks mõtekas E-Vedelikke osta?

Läbi Spezzi ühistellimustest, vaata müügifoorumisse, vaata eesti poodide alafoorumisse või osta baas segud ja sega ise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kust saaks kõige normaalsema hinnaga neid? :D Eestist muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on hea küsimus . Eks kõik oleneb inimesest, maitsest, ajast, hinna/kvaliteedi suhtest ja muudest eelistustest. Loe natuke foorumist ringi ja saad kindlasti targemaks. Isiklikult olen ostnud Spezzi käest ja nüüd ka segan ise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks veel ära küsida, et kui vanalt võib seda E-Sigaretti teha? Pole nagu mingit seadust selle kohta küll näinud..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus :D Kas ma pean enda eGo Sigma automatiseeriat veega puhatama ka mingi aeg? Kui jah, siis kuidas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja siis lihtsalt valan vee välja?

 

Keegi võiks confirmida eelmist soovitust :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Süstlaga lasen vee sisse, keeran huuliku peale, loksutan ja ongi kõik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul clearo lahti käib siis võta juppideks ja loputa jooksva vee all (pesemise ajal jälgi et mõnda pisemat vidinat torustikku ei lase :)), peale seda kuivata ja jäta seisma mõneks ajaks et ka viimane vesi ära auraks.

kui vett jääb wicki siis alguses ei anna korralikult auru ega maitset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige no Eesti keeles :D Mul on ta 3 päeva olnud ainult.. Clearo on automatiseeria siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...