Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Kuidas enne e-sigaretti proovisite vabaneda sigaritest?

Recommended Posts

Ei proovinudki. Pikem vahe tuli ainult sisse, kui selgroomurruga haiglas vedelesin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu öeldakse, siis suitsu mahajätmine on üks lihtsamaid tegevusi maailmas, ise olen jätnud mitmeid kordi. :D

Ausaltöeldes ei olegi päris tõsiselt mahajätmisele mõelnud, kuna tegevus meeldib ja õnneks on nüüd e-sigaret, mis on ehk vähemkahjulikum alternatiiv. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seisin pea peal

pilti või pole old :D
No kurva,

Pea peal on raske pilti teha (N)

 

Võta tavaline pilt ja keera tagurpidi-ja ongi olemas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jätsin iga päev maha, mitmeid kordi... tavaliselt kuni järgmise suitsuni (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitmeid kordi sai jäetud. Päevapealt. Kõige lihtsam oli maha jätta siis kui endal külmetushaigus (nohu, palavik, kerge bronhiit) kallal, sest siis maitses suits nagu pa$k (psühho)

On olnud "kaineid" episoode ja ka oluliselt pikemaid tõmbamise episoode. Viimati jätsin vist maha 2007. a. lõpus. Pidasin vastu neli kuud. Kui aga kontoris tööasjus mingi sitt ventikasse lendas ja vaimne ülepinge tekkis, küsisin laomeestelt suitsu ja kella kuueks oli juba jälle oma pakk taskus.

Sel korral läheb mahajätmine auru abil ilmselt paremini. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe korra jätsin plaastrite abil maha. Jube raske oli aga 6 kuud pidasin vastu. Siis aga firma suvepäevadel läks asi ikkagi käest ära. Kurb lugu oli aga see, et selle katsetusega viskas u. 8 kg kaalu juurde... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma korra tegelikult proovinud ka plaastreid. Aga kuna ma halligi aru ei saanud, siis tõmbasin suitsu peale, nats harvem kui tavaliselt.

Oi kus värinad tõmbas sisse, pea valutas ja shita lõi lahti

(Ei tea kas seotud :lol: ), ema sõimas veel näo täis kui rääkisin talle.

nikoplaaster ja ja suits hästi kokku ei sobi (psühho)

Nii ma siis loobusin plaastrist

 

Korra olen veel nätsu ka närinud, aga see oli nii sita maitsega, et syda läks pahaks. Peale nätsu oli kohe hea yx sukts teha. Rohkem nätsu ei puutunud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nätsu ega plaastreid ei proovinud aga kaalu viskas juurde küll kui päevapealt maha jätsin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no see nätsu ja plaastri teema on nagu ma ei tea mis asi. Ei aita nad ei ühti, kui oled harjunud midagi tõmbama siis ikka tahaks tõmmata :D seepärast ongi e-suits hea alternatiiv. Tervis paremaks läinud, kulu ka väiksem (Y). Kuid seda, et raha rohkem käes oleks veel ei ole tähendanud, kuna nüüd läheb lihtsalt raha mujale kus vaja on (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nüüd läheb lihtsalt raha mujale kus vaja on

Nii ongi. Kurjemad torud, võimsamad clearod, paremad akud, omapruulimise komponendid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen olnud ilma mõned korrad, lihtsalt kopp sai ette.. pool aastat olin 2008 ilma.. ja siis sai praktika läbi ja tagasi Eestisse.. ja hakkas suits otsast peale.

Olen hiljem proovinud plaastreid, nätsu, lihtsalt ei sobinud need.. tahtejõud enam kaasa ei aitand ja sitt tuju oli kerge tulema..:D nüüd pole probleemi olla päev ilma e-suitsuta, analoogidest rääkimata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen jätnud paarkorda maha natuke pikemaks . Esimene kord oli kui lebasin haiglavoodis 3 kuud . teinkord tahtejõuga aga igakord on süüdi olnud alko nii kui natuke suuremaks võtmiseks läks oli suits ees e . Ja siis muidugi lumepall veerlema laks . Ja olgem ausad kes tahaks siis õllejoomist maha jätta (õlut) .

plaastrid ja näts on sellised platseeboefekt jummala mõttetu ,mõnele sobib mõnele mitte ja vaadake plaastri hinda 15euri ja minul viskas ka pasa lahti ja pidin kohe õlle libistama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nüüd pole probleemi olla päev ilma e-suitsuta, analoogidest rääkimata.

see on jah imelik, et saab ilma olla :roll:

tavasuitsuga oli mul esimene asi hommikul pläru suhu, alla paki päevas

polnud lootustki läbi saada, nüüd tulevad päevade pikkused vahed sisse esuitsuga.

 

kas siis nikotiin polegi ainus asi, mis tubaka juures sõltuvust tekitab :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli jah huvitav tähelepanek mul ka. Tavasuitsu ajal oli eseimene tegevus peale ärkamist üks suits teha. Nüüd saab hommikul toimetada ja mõnikord tuleb suits meelde alles tööl laua taga istudes kui kohvigi juba joodud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma teen iga hommik peale ärkamist suitsu, e-suitsu (psühho)

Üx väike viga on kyll tavasuitsu kõrval. Raibe ei ärata ja ei too eluvaimu sisse.

Dušši alla minnes ma veel suht magan (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda tavasuitsu äratust ma nagu ei täheldanud, pigem

oli asi selles, et lihtsalt ilma ei saanud olla (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli küll äratusele vastupidine efekt. Peale esimest suitsu oli alati selline tunne, et peaks tagasi magama minema. Üldse tekitas alati sellist väsimuse tunnet. Aga jah...tegemata ju ka jätta ei saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma teen iga hommik peale ärkamist suitsu, e-suitsu (psühho)

Üx väike viga on kyll tavasuitsu kõrval. Raibe ei ärata ja ei too eluvaimu sisse.

Dušši alla minnes ma veel suht magan (psühho)

Hommikusuitsul on aint üks eesmärk ja see on sitahäda tekitamine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...